ابتکار: پسرم رفته آمریکا درس بخواند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۵۸۲۳
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
۱۱۲۰۸
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برجام منفعت های بسیاری داشته، البته ایده‌آل نبود ولی براساس هوشمندی مذاکره کنندگان صورت گرفت.

خبرگزاری فارس: به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا نشست « بازخوانی حرکت دانشجویی تسخیر لانه جاسوسی» با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و از اعضای تشکیلات دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر سفارت آمریکا به صورت مجازی برگزار شد.

ابتکار در ابتدای این نشست گفت: 13 آبان نه فقط برای ایران و ما، بلکه معادلات بسیاری از کشورهای دنیا معادلات را تحت تاثیر قرار می دهد، یعنی اتفاقی است که به تاریخ نپیوسته و تاثیرات خود را دارد، مثلا ترامپ دیوانه که پایان کارش است، بارها از این موضوع به عنوان موضوعی که ناراحت شان کرده نام برده و این اقدام را دلیلی برای دشمنی با ایران می داند.

وی ادامه داد: برای بررسی تسخیر لانه جاسوسی باید به شرایط سال 57 برگردیم، در آن اوضاع قانون اساسی نداشتیم، دولت موقت و شورای انقلاب سرکار بودند. هیچ کدام از ساختارهای رسمی حاکمیت همچون مجلس و دولت هنوز شکل نگرفته بود و تمام نظامات اطلاعاتی و امنیتی کشور در یک شرایط بسیار متزلزلی به سر می‌برد.

ابتکار اضافه کرد: اینجا دانشجویان تصمیم گرفتند یک هوشیاری در برابر تحرکات آمریکا داشته باشند و در این خصوص جلساتی هم گذاشتند، این جمع بندی بود که توطئه هایی عیله انقلاب در حال شکل گیری است، ورود شاه به آمریکا هم باعث شد دانشجویان فکر کنند یک جریاناتی زیر پوستی برای براندازی و ناکام گذاشتن انقلاب در جریان باشد. این مسئله با بیانات امام(ره) همراه شد که گفتند دانشجویان و طلاب مبارزات خودشان با آمریکا ادامه دهند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: دانشجویان از چند گروه دور هم جمع شدند، نشست هایی گذاشتند و به این جمع بندی رسیدند که برای چند ساعت سفارت آمریکا اشغال شود که البته آقای احمدی نژاد و سیدزاده از دانشجویانی بودند که مخالف این کار بودند.

وی افزود: در نهایت تعداد کمی از دانشجویان با این نیت که بتوانند با هر اقدامی جلوی تحرکات علیه انقلاب را بگیرند از دیوار سفارت بالا می روند ولی جریان نفاق و سلطنت طلب‌ها سعی کردند از تسخیر کنندگان سفارت به عنوان بالاروندگان از دیوار سفارت نام ببرند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در ادامه با اشاره به تحریف هایی که درباره تسخیر سفارت شکل گرفت، گفت: ما می دیدیم که در آن زمان چقدر تحریف صورت می‌گیرد، تلاش بر این بود جریان دانشجویی را به گونه دیگری نشان دهند، اصرار داشتند بگویند دانشجویان مسلح هستند در صورتی که اینگونه نبود، یا می گفتند این ها دانشجویان حکومتی هستند.

ابتکار یادآور شد: مطالب مربوط به انقلاب دوم به سرعت در حال تحریف بود و متاسفانه جریانات داخلی هم آنچنان به این موضوع نمی پرداختند، الان هم می بینیم یک جریان داخلی پیشنهاد محاکمه دانشجویان پیرو خط امام را می دهد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اضافه کرد: دانشجویان از ابتدا سازماندهی خوبی داشتند و به خوبی موضوع را اداره کردند، البته پیش بینی دانشجویان این بود که دو تا سه روز در سفارت باشند ولی بعد امام(ره) این کار را تائید کردند و بعد هم ایشان تصمیم گرفتند که دانشجویان چگونه عمل کنند و بعد هم شاهد یک موج عظیمی از حمایت های مردمی بودیم و از شهرهای مختلف شاهد حضور مردم در مقابل سفارت بودیم.

وی گفت: تسخیر سفارت امریکا جریان عظیمی بود اما حمله به سفارتخانه‌های انگلیس و عربستان اقدامی غلط و نابجا بود چون زمانی این اتفاقات افتاد که نظامات حاکمیتی مستقر بودند و شرایط باثباتی داشتیم و ساختارهای کشور شکل گرفته بود.

ابتکار تصریح کرد: هیچ کدام از دانشجویان خط امام را پیدا نمی کنید که بگوید من از این کار پشیمان هستم، ممکن است بگویند باید برخی آسیب ها نبود یا خیلی این اقدام زمان نمی برد ولی پشیمان نیستند.

ابتکار ادامه داد: انجمن های اسلامی دانشجویان ( دفتر تحکیم) آن زمان به عنوان اتحادیه شکل گرفت و یک شورای مرکزی از دانشگاه های تهران حضور داشتند و بعد هم از دانشگاه های شهرهای دیگر هم اضافه شدند، برای حضور در این جمع دانشجویان اولا مسلمان بودند و بعد پیرو خط امام.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در آن زمان برخی گفتند یک بیانیه بدهیم، اما در نهایت تصمیم جمع بر این شد که تسخیر سفارت انجام شود، آقایان احمدی نژاد و سیدنژاد به شدت مخالف بودند و وقتی دیدند قرار است چنین کاری را انجام بدهیم گفتند ما می رویم به دولت می گوییم.

وی درباره سوال یکی از دانشجویان اظهار داشت: دیدگاه ها امروز به تبع موقعیت ها تفاوت کرده است. نمی توانیم بگویم سال 58 دانشجویان خیلی اهل محاسبه بودند اما اقدام دانشجویان را امام تائید کرد و یقینا این جریان تحولات را تحت تاثیر قرار داد.

ابتکار اضافه کرد: برخی ها می گویند عراق به دلیل تسخیر سفارت، به ایران حمله کرد در صورتی که عراق از قبل هم آماده بود و اسناد آن در سفارت هم وجود داشت.

وی گفت: خبرنگاران خارجی در زمان تسخیر با ما مصاحبه می کردند اما بعد فهمیدیم که دارند تحریف می کنند به همین دلیل ما هم تدابیری اندیشیدیم. مثلا 50 آمریکایی به عنوان میهمان دعوت شدند تا بیایند از نزدیک وضعیت را ببینند و بروند بگویند واقعیت چه بود.

در ادامه یکی از دانشجویان از ابتکار پرسید که شما گفتید از روز سوم بعد از تسخیر به جمع دانشجویان اضافه شدید، آیا اگر بحث حمایت امام و مردم در آن زمان اتفاق نیفتاده بود باز هم این اقدام را انجام می دادید؟

ابتکار در پاسخ به این سوال گفت: این بستگی به میزان اعتماد و شناختی داشت که از بچه ها داشتم ولی فکر نمی کنم تغییری در تصمیم من ایجاد می شود در هر صورت اقدام پر خطری بود، من با خانواده مشورت کردم، آنها هم در نهایت پذیرفتند.

در ادامه یکی از دانشجویان از ابتکار پرسید چرا شما در سال 58 معتقد به تسخیر سفارت بودید ولی الان از بحث مذاکره حمایت می کنید؟

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پاسخ گفت: این شرایط زمانه است، یعنی هر زمان باید یک تدبیری داشته باشید، یعنی باید ببینی الان امنیت کشور با چه روشی تامین می شود. برجام اثبات کرد دنیا متوجه شود ایران جنگ طلب نیست و اگر راهی هست تا منافع ایران تامین شود گفت وگو خواهد کرد و بعد یک اتفاق شفاف و روشنی افتاد و یک سری تهدیدها را کم کرد.

وی گفت: ایران جایی که لازم باشد، می جنگد، جایی که لازم باشد، دفاع می کند و جایی هم که لازم باشد مذاکره می کند.

ابتکار با اشاره توسعه صنعت هسته‌ای و نظامی در دولت‌های سازندگی و اصلاحات گفت: ما یک زمان می بینیم به سرزمین های ما تعرض می شود و نیاز است سردار شجاع مانند سردار سلیمانی باشد و از ایران و از اسلام دفاع کند، باید ببنیم در شرایط مختلف چگونه باید عمل کنیم اما ما نباید کلیشه ای فکر کنیم باید ببینیم در زمان های مختلف چه باید کرد. اگر ما برجام را نداشتیم امروز نمی توانستیم یک اجماع علیه آمریکا ایجاد کنیم. ما باید جامع تر ببنیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: آمریکاست که شیطنت و عهدشکنی می‌کند وگرنه ما سر پیمان بودیم، هنوز هم آن میز مذاکره وجود دارد اما یک سری شروط و الزمات وجود دارد.

در ادامه این نشست یکی از دانشجویان درباره حضور فرزند ابتکار در آمریکا و اینکه چگونه توانسته گرین کارت بگیرد، پرسید.

ابتکار در پاسخ به این سوال گفت: در این رابطه هم شاهد موارد تحریف و نفرت فراکنی هستیم وگرنه سالانه هزار دانشجو می روند، درس می خوانند و برمی گردند، پسر من از طریق ویزای دانشجویی رفته، بعد هم به ایران بازخواهد گشت. ما می بینیم کسی مثل مسیح علینژاد هر روز یک دروغی در این باره می گوید.

وی خاطرنشان کرد: برجام منفعت های بسیاری داشته، یکی اینکه غیر آمریکا همه کشورها سر این توافق ایستادند، یکی اینکه از تحریم تسلیحاتی درآمدیم، برجام از جنبه سیاسی منافع خیلی زیادی برای ما داشت و این توافق باعث شد دست برتر را داشته باشیم که بگوییم ما جنگ طلب نیستیم، در همان فاصله کوتاهی که برجام عملیاتی شد ما دستارودهای خوبی داشتیم، البته برجام ایده آل نبود اما براساس هوشمندی مذاکره کنندگان صورت گرفت. شاید اگر عده ای برخی از مسائل را امنیتی نمی کردند ما با مذاکره می توانستیم از اقتدار کشور دفاع کنیم.

یکی از دانشجویان در ادامه گفت که یکی از دستاوردهای مهم برجام این بود که نشان داد آمریکا قابل اعتماد نیست، من دوست داشتم ترامپ بماند چون واقعیت های آمریکا را بدون روتوش نشان می داد. امیدواریم خدا از شر بایدن هم ما را حفظ کند.

ابتکار گفت: چرا ما کاری کردیم که حتی وقتی می خواهیم با چین کار کنیم می‌گویند FATF و پالرمو ندارید، مگر ما به دنبال اقتصاد درون زا و بیرونزا نیستیم؟

وی با بیان اینکه ترامپ ضد ایرانی ترین رئیس جمهور آمریکا بود، اضافه کرد: بایدن از ابتدا گفته به تمام معاهدات بین المللی از جمله برجام برمی گردم، این خیلی با برخوردی که ترامپ دارد و پیمان شکنی کرد، تفاوت دارد. چرا ما نباید از این فرصت برای کشور استفاده کنیم؟

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: هیچکس ذوق زده نمی شود که بایدن آمده، ولی اینکه قاتل سردار سلیمانی شکست بخورد مهم است و اگر بایدن رئیس جمهور بود در آن موقع، معلوم نبود چنین دستوری بدهد.

وی گفت: باید واقعیت ها در نظر بگیریم، مردم آمریکا بین بد و بدتر بایدن را انتخاب کردند ما باید از این فرصت شکافی که در آمریکا به وجود آمده استفاده کنیم و خرابکاری های ترامپ را ترمیم کنیم تا بتوانیم در صحنه بین الملل کار کنیم.

ابتکار درباره این سوال که چرا با توجه به اینکه شما در تسخیر سفارت حضور داشتید به فرزند شما برای حضور در آمریکا ویزا داده اند، گفت: قبلا هم گفتم که او با ویزای دانشجویی رفته، با خانم و فرزندش هم رفته که درسش را بخواند، او که جزو تسخیر کننده ها نبوده و مادرش جزو تسخیر کننده های سفارت است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 556
در انتظار بررسی:14
Korea, Republic of
22:16 - 1399/08/17
چی تنبله
چند سال درس میخونه؟
پاسخ ها
خرمدین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
مگه دانشگاه آزاد اسلامی چه ایرادی داشته که رفته لانه جاسوسها درس بخونه؟
ابتکار
United States
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
چون توی ایران مخارج تحصیل گران بود پسرمو برای درس خواندن فرستادم امریکا !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
منم اگر میدونستم بر میگردم چندتا شغل مهم بهم میدم با حقوق بالا خب معلومه بر میگشتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
عه عه مگه تو از دیوار سفارت نرفتی بالا پس چرا پسر تو را راه دادن آمریکا آدم به نیت تو شک میکنه
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1399/08/17
چندساله رفته درس بخونه؟آمریکا که بد بود اگه برای درس خوندن خوبه چرا برای بقیه ممنوعش کردین؟
پاسخ ها
مبتکر
United States
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
پیامبر اسلام فرمودند علم را بیاموزید حتی اگر در چین باشد . منظور از چین همون امریکاست !
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1399/08/17
درس بالا رفتن از دیوار سفارت؟
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1399/08/17
این همه دانسگاه در ایران چرا پسر شما که سفارت رو تسخیر کردزد بین این همه کشور باید بره امریکا
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/08/17
جون خودت تو گفتی ما باور کردیم
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/08/17
چه خوب که رفته درس بخونه
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/08/17
اره با پول من و امثال من
پاسخ ها
بچه‌ نظام‌ اباد‌ تهران‌
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
خخخخخخخخخخخخخ‌ ماهم‌ باور‌ کردیم
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/08/17
کاش عکس تسخیر کردن خودتون رو میزاشتید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
تو همین اینترنت عکسی موجوده که با پسرش روی یه کشتی تو آمریکا انداختن ! معلومه اینها همه جنگ زرگریه
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/08/17
من خیال میکردم رفته کار کنه .
برای ایران عزیزمان دلار بیاره
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1399/08/17
کلا خانواده نون به نرخ روز خوری هستید!
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
هر چی بخواد بخونه ایران دانشگاه داره
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
ایران مگه دانشگاه ندارد..یا خون شما رنگین تر است..خدا نابودتان‌میکند و جوابگو میشوید این حال روز ملت دستپخت شماهاست
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
مگربادیگران چه فرقی پسرشمابایدبرویداصلاح طلب هم که هستیددوفردای دیگر داردجاده برای شماصاف می کندشمامی روید
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
پس برا همین تو از دیوارش رفتی بالا که پسرتو بفرستی اونور دیوار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
خیلی قشنگتر نوشتی
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
مرگ بر آمریکا فقط مال مردم بدبخته عملا شامل مسولین و فرزندان شأن نمیشه .چهل سال ریا
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/08/17
راست میگوید ولی بقیه ملت رفتند پناهنده شوند
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
ما هم اینجا درس می خوانیم!!
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
ترمی یک واحد پاس میکنه که اینقدر طول کشیده؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
پس خودتون قبول دارید که آمریکا بهتر از ایران است.
اما هیچکس حاضر نیست به ایران بیاید.
فقط ادعا.
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
چرا هیچ جای دنیا دانشگاه نبود.باید می رفت آمریکا.شمااگرمشاورنبودید.بازمیتونست بره.
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
چرا نفرستادی چین یا کوبا؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
خانم برو بیشین توخونت ولباس وظرفهای خودت مثل بچه ادم بشور عاقل باش اگه من رئیس جمهور بودم اعدامت میکردم هم تو وامثال تو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
تو دخترت رو فقط برای ظرف و لباس شستن تربیت کردی؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
منم میخامدبرم درس بخونم شبم برم پارتی خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
خخخخخ،،،مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
الکی میگه
چه رشته تحصیلی هست که تو ایران ارائه نمیشه؟
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
چه درس خوندنی بود که تموم نشد؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1399/08/17
آخی کاشکی ما هم از دیوار میرفتیم بالا بعد بچه مون رو می فرستادیم اونور دیوار برای درس خوندن........
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1399/08/17
آره تو راست میگی کتابا دورغ میگن
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1399/08/17
کاش مادر ماهم تسخیر کننده سفارت آمریکا بود ما هم میتونستیم بریم آمریکا درس بخونیم
United Arab Emirates
22:26 - 1399/08/17
پول مفت هست آنجا نامحرم می بیند آن دنیا
به جهنم نمی‌رود یا آنجا پارتی یاپول مفت کار می کنند
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1399/08/17
مطمئنی قصدشون درس خوندن بوده ، همه اول میرن درس بخونن اختلاسگر میشن
Germany
22:27 - 1399/08/17
سرم رفت چقد زیاد بود
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/08/17
خانم ابتکار ،مغلطه میکن؟!اولا که پسرت سالهاست درامریکاست.دوم،ایانباید به دمکراسی درامریکا افتخاربکنی که اجازه داده پسرت با وجود مادر قانون گریزی مثل شما ،ویزا تعلق بگیره؟!
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/08/17
بله دیگه فقط بچه های شما حق زندگی و درس خوندن تو غرب دارن، با چه پولی، بیت المال، مردم هم که هیچ، فرزندان این خاک هنوز خیلی هاشون اینترنت ندارن واسه تدریس آنلاین، گوشی متوسط حداقل هفت ملیون، پناه بر خدا
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/08/17
ایران دانشگاه نداره ؟از دیوار سفارت امریکا رفتی بالا که پسرت بندازی اون ور دیوار!!!
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/08/17
موش کور بخوردت.....اه واه خواهر
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/08/17
چرا همینجا درسش رانخواند
United States
22:27 - 1399/08/17
مگه شما نمیگید آمریکا شیطانه پس چرا پسرت رفته مهد شیطان برای درس خواندن نکنه. میخوای یکی مثل خودت بشه چرا حرف و عملتون یکی نیست قسمتون باور کنیم یا دم خروس
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
مردم رو با کلماتش فریب بده. چه خونهایی بهترین جوانها ریخته شد تا کسانی با فریب نیایند ولی حیف که این نشد
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
آره حدود 20 ساله پسرت رفته درس بخونه تا الان فوق پروفسوراشم باید گرفته باشه فکر کنم
پاسخ ها
Negar
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
خخخ خیلی خوب بود خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
خیلی بیجاکرده رفته!
شماهم ازدیوارسفارت امریکارفتی وبالا ونقش مرگ برامریکا روبازی کردی!!!
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
با بالا رفتن از دیوار سفارت راه پیشرفت بچه های مردم رو مسدود کردی حالا بچه خودت داره اونجا با پول بیت المال به ریش ما میخنده
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
مگر ایران نمیشود درس خواند فرق من و بچه شما چیه
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1399/08/17
بشدت عصبانی میکنه آدم رو جواب مردم به شما :
ساکت فقط ساکت
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1399/08/17
بله شمادرست میفرمایین، اینجادانشگاه نداریم رفته اونجا
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1399/08/17
آمریکا جیییز بوف اونم فقط واسه مردم ایران واسه دولت و خونوادشون جاایی واسه رفاه و آراااامش
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1399/08/17
شما با پولی که از همین راه در آوردی پسرتو فرستادی آمریکا

پس نباید توجیح کنید
ایشون هم حق نداشتن برن آمریکا

لعنت به تظاهر


چیزی کن خودتون قبول ندارید رو به خورد مردم بدبخت میدین
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1399/08/17
آمریکا برای مردم شیطان بزرگ وبرای مسئولان نظام قبله حاجات...
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1399/08/17
فارغ التحصیل دانشجو های ما تو دانشگاه ما رو کشورهای اروپا و آمریکا التماس میکنن بیایید اینجا بعد تو بچه تو فرستادی تو کشوری که بزرگ ترین دشمن ماست ? تو رو خدا خون شهیدانمون رو پایمال نکنید این رسم انسانیت نیست
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1399/08/17
الان ۲۰ ساله اونجاست درس چی
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1399/08/17
گذشت زمان همه چیز رو ثابت میکنه خانم ابتکار
لانه جاسوسی ، امپریالیسیم ، ویزای آمریکا ....
Romania
22:30 - 1399/08/17
راست میگه صنعتی شریف خودمون آزادی کافی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/08/17
اینهایی که سفره انقلاب حقشان توجهی دارن حتی برای اختلاس
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/08/17
عجب !!! آقازاده تو آمریکا تشریف دارند...!! مرحبا !!
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1399/08/17
شما مگر نمیگوئید مرگ بر امریکا چطور پسر تون فرستادید امریکا پس دروغ میگوئید
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1399/08/17
چرا آمریکا؟! ما که این همه کشور دوست و برادر داریم!!! اونم شما که همه میدونن با سفارت آمریکا چکار کردید..
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1399/08/17
باشه، پسر شما بره آمریکا درس بخونه و پسران ما برن سربازی و بعد بیان بیکاری طی کنن. آدم از وقاحت شما به رعشه میفته
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1399/08/17
اره یعنی اینقد واجبه شما و مسوولان مرگ بر آمریکا بگید پسرانتون تو خاک دشمن درس بخواند با پول بیت المال فقط پسر تو آدمه شرم هم خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1399/08/17
بچه های خیلی اقا زاده ها مبرن درس میخونن وهرکاربخوان میکنن مردم پشمک ن
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
جمع کن کاسه کوزه دورویی و نفاقتو
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
این همه کشور ایشون خیلی غلط کردن رفتن آمریکا...میرفتن فرانسه درس میخوندن یا انگلیس
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
امریکا که دشمن هست چرا رفتن
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
این خانم یادش رفته دشمن اصلی ما کیه پسر این خانم با پول بیت‌المال رفته عشق و حال یا درس
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
تواز دیوار صفارت آمریکا بالا رفتی مرگ بر آمریکا گفتی. آمریکا برای ملت شده بلادکفر. برای بچهای شما شده کشور خوش گذرانی والواتی باپول رانت و زدی.
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/08/17
مردم بدبخت رامیفرستین جلوی گلوله در مرزها فرزندان خودتون رامیفرستین امریکا باپول همین ملت
United Arab Emirates
22:34 - 1399/08/17
شما که تکلیفت روشنه هم متاسفم هم تعجبم ازدانشجویانی که پای دروغای تونشستن.رفته درس بخونه خوب همین جا نمیشه بخونه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
این گفتو همه هم باور کردن . پس چرا آمریکا ؟ میرفت هند درس میخوند خب . عجب اسکولی حساب میکنن مردمو. اینه که حرص آدمو درمیاره
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1399/08/17
خوب فکر نمیکنی اون کشور دشمن هستش.
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1399/08/17
پس چرا به مردم میگید ،بگن مرگ بر آمریکا!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
مگه دانشگاه کمتر هست اینجا همتون وطن فروشسد
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
آخییییی عزیز دلم مگه تو نبودی از دیوار سفارت رفتی بالا مثل کماندو الان چجور شده رو به آمریکا کردی فرزند دلبندتو فرستادی همونجا
United Arab Emirates
22:35 - 1399/08/17
دانشگاه ایران چشونه که رفته امریکا؟؟ به پسرت باید یاد میدادی بگه مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
پسرای مردم پس چی میخونند چرا رفته جای بد میرفت یمن افغانستان عراق لبنان سوریه این همه جاهای خوب
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
رفته لانه جاسوسی هم خودت اینجا بودی همه پسرت اونجاست چه جالب
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
چرا نرفته فلسطین
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/08/17
تمام مردم رو بدبخت کردی
بچه هات رو هم که فرستادی آمریکا
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1399/08/17
پسرت غلط کرد
پاسخ ها
انقلاب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
دمت گرم
Netherlands
22:36 - 1399/08/17
خجالت هم خوب چیزیه
پس باباش چی
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1399/08/17
صددرصد بر میگرده تو که راست میگی اصلا چرا باید تو آمریکا درس بخونه ها
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
برو خائن شما اینجا جای ندارین
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
اینجا نمی تونست بخونه؟ اینجا سطحش پایینه؟
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
مرگ بر امریکا برای مردم سلام امریکا جون برای فرزندان شما
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
نمیشد بره یه کشور دیگه،خودتی
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
مورد بوده طرف به خاطر اینکه سربازیش تو سپاه بوده گیر بهش دادن بعد پسر این که از نظر آمریکا تروریست به حساب میاد خیلی راحت رفته اونجا
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/08/17
میشه بگی پسرت چند ساله داره امریکا درس میخونه و چی میخونه و ضمنا شما بعنوان فعال سیاسی واقعا نمدونید پسرت هر روز تخلیه اطلاعاتی میشه
United Arab Emirates
22:38 - 1399/08/17
پسر من هم در سر کوه های مرزی باید مراقب از ورود دشمن به ایرا ن با شد تا شما ها راحت استراحت بکنید وما خون دل بخوریم تا صبح وتا عصر و تا آخر هفته وتا آ خر ماه !
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1399/08/17
رفته درس بخونه !!
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1399/08/17
آخی طفلک...
کاش ماهم به ظاهر مرگ بر این و اون میگفتیم و به ریش مردم میخندیدیم بعد خودمون و بچه هامون اونور بودن
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1399/08/17
پس تابعیت برای چه گرفته !؟
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1399/08/17
خانم ابتکار وشوهرش دورح است
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1399/08/17
با پول کی رفته درس بخونه؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
پسرت ازکه بهتر اگه تو دانشجو بودی خانواده شهدا وجانبازان هم باید برند از توخانم سوال میکنم
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
خانم معصومه ابتكار ماهم دوست داريم بچه هامون بروند امریکا درس بخوانند تا یاد بگیرند که از ۲ متر پریدن می توان به همه جا رسید . خجالت هم خوب چیزی هست ابتکار محترم
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
بله حتما همین طوره که شما میفرمایید. فقط بی زحمت کشور رو مثل 50 سال پیش کنید که مردم هم بتونن 10 سال برن آمریکا درس بخونن
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
جالبه که اینا برای سرنوشت ما وبچه هامون تصمیم می گیرند.به بچه های خودشون که میرسه ،میگن راه اونا از ما جداست؟
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
اگرجای ایران وآمریکا راعوص کنیم ایران آیا به فرزند ابتکارویزامیداد؟
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
خوبه خجالت سرت نمیشه والا آب میشدی
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
الان اگه خود افساد طلبها طرف صحبت نباشن،
این کار بسیار بسیار بد بد بد می باشد
و اسمش هم تندروی شدید است
برین بابا که برای رسیدن به قدرت حزب باد هستید
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
اخییی جیگرم کباب شد ، آمریکای جهان خوار مراقب پسر ابتکار باش ، از گل نازکتر بهش نگی......
Netherlands
22:39 - 1399/08/17
حتماً که با نمرات خوبی قبول میشه مامانش
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/17
پس چرا خودت رفتی پرچم سفارت اوردی پایین خوب والا گذاشتن بره حالا خودتون که نمیزارید از پرایران رد بشن چه استدال چرتی
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1399/08/17
شما لطف کن خودت و خانواده ت , همه تون برید پیش پسرتون آمریکا بمانید و دست از سر مملکت بردارید ما شماها و امثال شماها را نمیخواهیم
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1399/08/17
تو گفتی ما هم باور کردیم ....
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/08/17
داخل ایران نمی‌توانست بخونه
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/08/17
اخه نادرست مگه تو نرفتی سفارت آمریکا داغون کردی آمریکا رفته پول مردم بدبخت خرج کنه
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1399/08/17
آره توراست میگی.اگه آمریکا بده تو چرا اجاره دادی بره؟آمریکا برای ما اخه برای امثال شما بهشت با این حرفها به شعور ۸۵ میلیون نفر توهین میکنی.البته تو تنها نیستی....
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1399/08/17
آمریکا فقط برای ما بده؟
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/08/17
بگو بیاد ایران ادامه بده...
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/08/17
پسرشم رفته امریکارا تسخیر کنه
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/08/17
ساشا سبحانی هم واسه بیزنس رفته اسپانیا
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/08/17
تو ساکت که همه میشناسنت
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/08/17
همه دروغ میگیند فقط تو ودارودسته شما
راست میگی باشه طلبت
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1399/08/17
دود کار نسنجیده شما هنوز تو چشم ماست ولی برای شما و خانواده گرامی باکی نیست ، بخت به شما چشمک زده و به ما تلنگر
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/08/17
مگه این جانمیتونس درس بخونه .
مرگ برآمریکا .
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/08/17
ای جان جهان ،ای پروردگار مهربان
جواب این موجودات رو خودت بده. کلمات یارای بیان این بی منطقی رو نداره.
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/08/17
اون موقع که از دیوار سفارت بالا میرفتی فکر این روزها رو نکردی؟
France
22:45 - 1399/08/17
پسرت دوره ی تحصیلی چند ساله برداشته که بعد از هشت سال هنوز تموم نشده
دروغگویی جزو بدترین خصلت هاست
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/08/17
اصلاح طلبان همه نوکر آمریکا هستند.
خانم ابتکار شما هم مثل اکثر هم حزبی هاتون یه روزی سر از اون ور آب سر در میارید.
پاسخ ها
انقلاب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
اگه اصولگرایان مگه نیستند؟
به مجلس 10% نگاه کن بعد سخن بران
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1399/08/17
یعنی تو ایران دانشگاه نیست
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1399/08/17
پسرت میدونه از دیوار کدوم سفارت بالا رفتی؟!
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1399/08/17
چرندیاتی که نوشتی یه خطشم نخوندم.قربونت برم میشه منم بفرستی برم پیشش منم آمریکا درس بخونم
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1399/08/17
سالهاست رفته اونجا درس بخونه اینجا نمیشد
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1399/08/17
خوبه والله مرگ بر امریکاش مال ماست و عشق و حالش مال اقا زاده ها ببین‌کی واسه ما کار میکنه
France
22:46 - 1399/08/17
میشه هزینه تحصیل پسرتونو هم بگید اگر با کارگری فرستادیدش یا تو رستوران ها ظرف میشوره ما هم بچه هامونو بفرستیم
دروغگوهای بزرگ
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/08/17
خجالت هم چیز خوبیه
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/08/17
چقدر درس می خونه؟!!! بنده خدا 15 ساله با زن و بچه اونجا محصله، دعا کنید امتحاناتش قبول بشه
Germany
22:47 - 1399/08/17
بعععععععله شما که راست میگید
Germany
22:47 - 1399/08/17
درسش چند سال طول میکشه،۱۰ سال،۲۰سال،۵۰سال؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
تو همون کشوری درس میخونه که مامانش بخاطر دشمنی از دیوار سفارتش رفت بالا شیطان بزرگ چرا نرفت کشور دوست وبرادر سوریه یا فلسطین درس بخونه اگه به درس خوندن منم دلم می خواد برم امریکا درس بخونم چرا شرایط جور نیست منم برم
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
چرا فرزندان شما با پول بیت المال باید در امریکا درس بخوانند البته اگر درس بخوانند نه خوش گذرانی!
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
پس وقتی امریکا داره درس میخونه چرا باید بگی مرگ بر کشوری که اینقدر علمش بالا .... چرا .......... چرا ...
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
تو و دوستات این کشور رو به این روز انداختی که بچه هاتون برن اونجا صفا ؟.......
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
چرا امریکا میرفت یه کشور دیگه
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/08/17
بیخود رفته
راه درس خوندن ملت رو تو آمریکا بستین
که بچه های خودتون برن
البته شاید از دیوار کشیده بالا به هر حال شاید از دیوار بالا رفتن هم ارث برده باشه
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1399/08/17
پس چرا از سفارت امریکا بالا رفتی
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1399/08/17
عجب! ما فکر می کردیم پسر شما که رفته آمریکا درس بخونه!!
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1399/08/17
تو این همه کشور فرستادی آمریکا؟
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1399/08/17
ابتکار بد ضربه ای به انقلاب زد
Germany
22:49 - 1399/08/17
هر چی نظر میدم،نشون داده نمیشه،سانسور میکنید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
چه توجیه مسخره ای
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
خجالت بکش....مردم ساده بدبخت که امثال شما اعتماد کردند
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
توی ایران مگر دانشکاه نبود برو خودتی :!!!
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
دروغگو ی عقده ای خجالتم خوب چیزی چندساله داره درس میخونه یا شرکت داره خودتی
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
خوبه هر کدوم یه بهانه ای دارید
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
فقط خانم ابتکار ودوستاش انقلاب کردند .بقیه مردم هیچ
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/08/17
ای بابا! شما دیگه چرا؟ مگه خودمون دانشگاه نداشتیم که رفت اونجا؟ راستی مگه مسلمانان از ورود به خاک آمریکا منع نشده بودن؟ آقا زاده هنوز دین دارن جسارتا؟
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
مگه تو ایران نمیشه درس خوند اگر بده چرا بچه های مردم بمونن تگر خوبه چرا بچه های شما رفتن اونور حالا چرا آمریکا مگه شما نمیگین مرگ برآمریکا مرگ حقه ولی برای همسایه ِلذتش مال شماها کوفتتون بشه حرومه حروم
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
شما که درج نمی فرمایید ولی بفرمایید چرا از دیوار رفتی بالا ؟
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
خنم ابتکار مگر مملکتی که انقدر سنگ ان را به سینه میزنید دانشگاه ندارد ویا کشورهای دیگهای نبود که پسر شما باید به کشوری برود که شما مرگ ونابودی برای او تلب مکنید دوروی هم حدی دارد
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
شما گفتی ما هم باور کردیم پسرت رفته درس بخواند خخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
اینجا دانشگاه نبود
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
پسر من هم وقت ازدواجش رسیده نمیتونم یک خونه پنجاه متری اجاره کنم،،البته روزی شانزده ساعت کار میکنم ،،پسرم از دانشگاه تهران مهندسی کشاورزی داره و خیلی وقته که بیکاره،،،،سلام به پسرت برسون
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
خودت استاد خرابکاری هستی خانم فکر کردی مردم نمیدانند:
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1399/08/17
بره که بر نگرده چرا پسر تو توی آمریکا درس بخونه بچه هی ملت ایران نتونن از بی پولی مدسه برن دانشگاه که دیگه هیچی
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1399/08/17
بعدبرگرده ازسفارت فرانسه انگلیس عربستان سویس حمله کنه پسرمنم فوق لیسانسه بفرستیداروپا دکترابگیره من امکانات ندارم
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1399/08/17
ابتکار جون، هر وقت و هرجوری که لازم بوده خودتون و خانوادهاتون از امریکا نهایت استفاده رو بردین. فقط برای ما شیطان بزرگه!!! برای شما هم نونه هم اب....
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1399/08/17
خخخخخخخبه روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمم
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/08/17
حداقل برای شما خیلی سود داشته که ۴۱ ساله در بهترین پست ها دارین عشق و حال میکنید
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/08/17
فقیر ایران درس میخواند ولی ثروت مندان آمریکا
United States
22:54 - 1399/08/17
اگر پسر را به جرم مادر محروم نکردند پس شما آنها را تایید کردید.ولی قابل قبول نیست پسرتان را به کشوری بفرستید که از دیوار سفارتش بالا رفتید.
پاسخ ها
007
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
ما مسلمونا بخصوص ما شیعیان همیشه دروغ برای گفتن داریم این زن هم یه دروغگوی بزرگه مثل بقیه ما . تا خودمان را درست نکنیم کشورمان هم درست نخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/08/17
اااااااا مگه دشمن نیس میرف پیام نو میخوند
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1399/08/17
بله شما دارید نون کار تون میخورید اگه امریکا دشمن ماست برا توو پسر تو دوست هستند
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1399/08/17
فقط پسرای شما باید برن اونجا درس بخونن
پس بچه های مردم عادی چی
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1399/08/17
آری پسر تو رفته درس بخواند بیاد شما مردم را چی حساب کردی خانم ابتکار خیال میکنی که ما حرفهای چرت شما را قبول میکنیم اگر تو را روحانی به پست نمیگذاشت پسرت میتوانست به آمریکا برود چرا اکثران بچه های
مسئولان میتوانند به این راحتی بروند ما شهید
دادیم امسال شما به ملت خیانت کند اگر به آن دنیا عتقاد داری آنجا حساب پس میدهی ایشالاه
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/08/17
ا تو راست میگی زمانی که از دیوار سفارت میرفتی بالا بسر جانت کجا بود امریکا برا ما آدمای معمولی برا شما بهشته
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/08/17
تو همون کسی هستی که سفارت را اشغال کردی با شوهرت حالا با امریکا حال میکنید شوهرت هم بنزین به ملت مینداخت
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/08/17
خانم ابتکار پسرش چند ساله شونه که رفتن برای ادامه تحصیل...
کمتر دروغ بگید...
United Arab Emirates
22:56 - 1399/08/17
چرا پسرت نرفت اسراییل درس بخونه؟از نظر شما چه فرقی با آمریکا داره؟مگر هر دو دشمن نیستند؟
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/08/17
چرا فرزندت را فرستادی در آغوش شیطان بزرگ؟ مگه مملکت خودمون دانشگاه نداره؟ مگه اساتید برجسته نداره؟ اینقدر ایران را نالایق دونستی؟
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1399/08/17
چرا رفته آمریکا بخونه بیاد تو آزاد پیام نور بخونه دیگه .
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1399/08/17
چطوری رفته منم می خوام آمریکا درس بخونم
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/08/17
چرا همین جا درس نمی‌خونه مگه خود تو نبودی به سفارت حمله کردید چی شد الان امریکا خوب شده یا فقط واسه ما بده
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/08/17
پسر این بانو در کشور آن دیوانه چه غلطی می کند ؟
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/08/17
با پول کی؟
پاسخ ها
انقلاب
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
رانت نفت
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/08/17
خیلی جای سواله براملت تو سفارت رو اشعال کردی اما پسرت تو امریکاس
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/08/17
اخه چرا پسرت امریکا هست.ومیگی مرگ برامریکا
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1399/08/17
نافتون‌را‌با‌دروغ‌بستن.
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1399/08/17
اگه آمریکا بده واخه چرا همتون بچه هاتون را میفرستین اونطرف درس بخونند
واقعاً ما را احمق فرض کردین یا خودتون را؟؟؟؟؟؟! '!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/08/17
معصومه ، معصومه بیا برا انتخابات صدرصد در میای
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/08/17
اینهمه کشورررر حالا مگه کشور دیگه ای نبود که بره درس بخونه؟! تا کی دروغ و فریب و ریا؟
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/08/17
بالای ده سال هست رفته چجوره درسش تمام نمیشه برگرده
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/08/17
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این همه از خودتون تعریف و دفاع کردید به کنار فقط اون آخر که کلی از بایدن تعریف کردید مگر همین شماها نمیگفتید که داعش رو تیم اوباما به وجود آورده چیه الان شده پسر خاله؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/08/17
مادر بزرگ چرا دروغ میگی، پسرت رفته آمریکا گل بچینه ، دیدی من میدونم.
France
23:00 - 1399/08/17
ما که هیچ وقت نمیبخشیمتون خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1399/08/17
رفته درس بخونه آخی
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1399/08/17
فقط پسرتودوست داره آمریکادرس بخونه؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/08/17
شما بفرمایید پسرتون با چه ویزا و نام خانوادگی تشریف بردن ؟.شما بفرمایید داخل کشور دانشگاه و بیمارستان و دکتر متخصص وچود نداره ؟ مرگ بر آمریکا برای ملت ایران برای شما و امثال شما نیست .بازهم نشر نده برتربنهای طرفدار دولت .
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/08/17
خودت از دیوار سفارت رفتی بالا ، پسرت رفته آمریکا درس بخونه؟ جل الخالق.
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/08/17
مرگ برآمریکاگفتنش مال مردم بیچاره
عیش ونوش کردن توآمریکا برابچه های
امثال شما
مردوموسرکارگذاشتید شرمم نمیکنید
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/08/17
خدای دروغ تو هستی بقیه اداتو در میارن
France
23:02 - 1399/08/17
شرم هم خوب چیزی هست
-
23:03 - 1399/08/17
خجالت هم خوب چیزیه از خدا شرم کنید
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/08/17
شما یه خیانتکاری..ماها جنگیدیم که فرزندان شما برن امریکا تحصیل کنن؟؟.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/08/17
چقدر منفوری تو بعنوان یک خانم
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/08/17
نیلوفر خانم شما اگه اوضاع بد بشه خود تم میری آمریکا درس بخونی ناندانیت داره آجر میشه
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/08/17
اینجا نمیشد درس بخونه،،شما که میگید آمریکا کشور خوبی نیست یا مرگ فقط برا همسایه خوبه،،شما مسئولین همتون بچه هاتون امریکا هستن،،
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/08/17
ایران نمیشه درس خوند؟
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/08/17
منم خیلی دوست داشتم فرزند شما ها باشم ولی حیف
Romania
23:06 - 1399/08/17
ننگ به ما که مادر از دیوار سفارت آمریکا بالا میره و چند نسل رو دچار بدبختی و فلاکت میکنه هزاران جوان این سرزمین رو جلوی توپ و تانک فرستاده ، ولی آقازاده رو فرستاده تا در همان آمریکا در صلح و نعمت زندگی کنه...
Germany
23:06 - 1399/08/17
پول ما ملتو خوردی دادی پسرت بره امریکا بگو گم شه بیاد همینجا درس بخونه نه اینکه پول ملتو خرج عشق وحال خودش بکنه چه انسانهای پر رویی هستین .من جای رئیس جمهورامریکا بودم پرتتون میکردم تو اب کرال پشت بیان تا ایران
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/08/17
همه تون همینطور هستید! ژست ضد آمریکایی! بچه هاتون تو امریکا!!
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/08/17
ای خدا از امثال آدمای مثل تو. از پول تو از موقعیت تو رفته آمریکا ،،،چرا از ما ،وبچه های ما نمی تونن برن ،،،یک روز باید جوابگو باشی،،،که چرا پسر تو با بقیه فرق میکنه ،خونش رنگین تر ،نه فقط با پست وپارتی بازی تو رفته میگی نه من اگر صد سال بخوام بچه ام را بفرستم آمریکا اگر توانستم ،،،پس اینا آقا زاده ،هستن به جای بند هستن
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/08/17
اونوقت همسر هم همونجا اختیار کردن همونجا هم زندگی میکنن بسلامتی مادرشون از دیوار امریکا بالا میره پسرشون اونجا تحصیل میکنه مرگ برامریکا
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/08/17
پسر منم تو این مملکت که یه اوتیسمی هست از ابتدایی ترین امکانات محرومه که تو همون کشوری که پسرت رفته درس میخونه میتونی سوال کنی که چه امکاناتی دراختیار کودکان اوتیسمی هست.پس دهن گشادتون رو ببندید و کلمه دشمن دشمن ومرگ مرگ به امریکا رو ببندید پس الان معلوم شد که این یازیها تماما برای ما مردم هست وامکانات وتفریحات برای شما
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/08/17
همون آمریکایی که تو از دیوار سفارتش رفتی بالا
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/08/17
با کدوم پول با پول کی چرا ما نمیتونیم مثل پسر شما بریم امریکا پدرای ما با شما چه فرقی دارن که بچه ها شما اونور آب میرن ولی مردم عادی نمیتونن برن
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/08/17
چرا رفته بلاد کفر اگه درسخون بود همینجا میخوند
France
23:09 - 1399/08/17
اره پسر تو چقدرم که درس خون.تابعیت دومتم لابد بخاطر پسرت گرفتی
France
23:09 - 1399/08/17
اره پسر تو چقدرم که درس خون.تابعیت دومتم لابد بخاطر پسرت گرفتی
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/08/17
مادر سفارت آمریکا رو میگیره ؛ فرزند در سرزمین شیطان کسب علم میکنه !!@
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/08/17
مگه ایران نمیتونست درس بخونه پس چرا از سفارت آمریکا بالا رفتی دروغگو فقط برا شما تحصیل توی آمریکاست بقیه مردم هیچن
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/08/17
شما تو ایران مرگ بر آمریکا می گوید وبچه هاتون تو آمریکا خوش می گذرون
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1399/08/17
چرا ما نمیتونیم بریم درس بخونیم آهان اونا کافرن
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1399/08/17
اگه آمریکا بده چرا اونجا درس می خونه
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1399/08/17
پسرای بقیه شونم رفتن در کارهای خیر از قبیل مدرسه و مسجدسازی شرکت کنند
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1399/08/17
آمریکا به قول خودت شیطان بزرگه ولی پسر جونت داره اونجا درس میخونه. واقعا ننگ بر امثال تو که رفتارت با نیتت همخوانی نداره
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1399/08/17
اگه آمریکا اخ چرا پسرت تشریف برده از بلاد کفر علم آموزی کنه.مگه خودمون نمیگید ازنظر علمی فلان رتبه در جهان داریم.خداازتون نگذره همون احمدی نژاد شماهارو خوب شناخته
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1399/08/17
با کدوم پول ب چ طریق چطور میگین دانشگاهای ایران خوبن .
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1399/08/17
بیست ساله درس چی میخونه؟؟؟خخخ
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1399/08/17
پسر تو برا چي رفته امريكا درس بخوونه مگه ما خودمون دانشگاه نداريم تو كه خودت خيلي با امريكا مخالف بودي پس چي شد؟
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1399/08/17
خوب ما رو هم بفرستید بریم اونجا درس بخونیم
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1399/08/17
اره داره‌آیفون ولوازم کامپیوتر قاچاق می کنه ایران، همچنین گریند کارت آمریکا توی جیبش وتحریم ها شامل ایشون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1399/08/17
خدا خواست از اون دیوار بالا بری و چهل ساله خودت و خانواده دارین حیف و میل میکنین و پسرت میره آمریکا درس میخونه و تابعیت میگیره و به ما آموختین که آمریکا بده اگر بده میرفت عراق درس میخواند چرا میرین آمریکا و انگلیس و فرانسه و کانادا ای بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1399/08/17
منم بابام رفته سر کار
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/08/17
چرا امریکا مگه ن مرگ بر امریکای
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1399/08/17
شما اگر بهر طریقی امریکا را قبول ندارید
چرا بچه هاتون را میفرستید امریکا درس بخواند مگر شما دانشگاه ندارید همین جا تحصیل بکنند تمام روسی افریقایی ها
وسوری وچینی ها در ایران تحصیل میکنند
بعد شما بچه هاتون را می فرستید امریکای جهانخوار
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/08/17
چرا بچه های ما نمیتوانند برای درس خواندن برن آمریکا
از کجا باید دلار براشون بفرستیم شما از کجا میارید و هزینه بچه‌ها تون رو میدید
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/08/17
مگه دانشگاه تو ایران نیست
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/08/17
چرا آمریکا مگه ایران دانشگاه نداره؟ مگه ایران نمیشه درس خوند؟
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1399/08/17
پس دفتر تحکیم سفارتخانه را اشغال کرد!! جالبه
همیشه یا از این ور بوم می افته یا از اون ور بوم.
احمدی نژاد تندرو مخالف بوده بیشتر جالب شد
بیچاره پسر مظلوم خانم ابتکار با کل خانواده رفتن درس بخونن
United States
23:19 - 1399/08/17
روت سیاه
فقط ما را بدبخت کردین
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1399/08/17
بروخجالت بکش مردم درفشار کمبود دارو وغدا هستند پسرشما در امریکا خوشگذرانی میکند توافتخار
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1399/08/17
همین جو بایدن درباره ترور سردار سلیمانی احساس خوش ایندی کرده. فیلمش هم موجوده خانم ...
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1399/08/17
اخی نازی مگه مدارس اینجا تیغ داشت...
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/08/17
لعنت به همه تون ...چقدر جهل و تزویر و ریا
United Arab Emirates
23:22 - 1399/08/17
نه بابا میگم چرا پسرت تو همین دانشگاه اینجا درس نخوند که مثل تو خدمت کنه به کشور
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/08/17
مگه امریکا بدنیست جنایتکار نیست
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/08/17
همون پسر تو وحداد عادل رفتن پیش کفار دست بر دار مردم خوب حوب خوب شناختنتون
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1399/08/17
غلط کرده که رفته مگر تو ایران قحطی درس ودانشگاه است .کسی که ننه اش از دیوار سفارت آمریکا رفته بالا بیجا رفته از امکانات اون کشور استفاده میکنه همه چی برای مردم اه برای شما به!
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1399/08/17
مرگ خوبه ولی واسه همسایه
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1399/08/17
آقا بایدن رئیس جمهور شده اینا همه شیر شدن!
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1399/08/17
آره برمیگرده . حتما . ماهم قانع شدیم
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1399/08/17
چوب همه بلاهایی که سر مردم اوردین را همتون خواهید خورد صبر داشته باشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
لعنت به برجام و لعنت به ساده لوحي
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/08/17
خدا ازتون نگذره ک تاوانشو باید ما بدیم بچه هاتون حالا تو همون امریکادارن عشق حالشنو میکنن ب ریش ملت ایران میخنندن
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/08/17
خودش از دیوار سفارت بالا رفته کشور را در این شرایط بدبختی قرار دادند

حالا فرزندان خود را می فرستند امریکا برای تحصیل

اگر امریکا بد هست چرا اقازاده ها رفتند اونجا ؟


برای ما بد هست و برای خودشان عالی و بهشت برین
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/08/17
آره رفته درس بخونه توگفتی ماهم باورکردیم
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/08/17
خانم ابتکار شما با دو
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1399/08/17
خوب پس چرا میگین مرگ بر آمریکا وقتی پسرت رفته آمریکا درس بخونه؟؟ اگه بده چرا خانوادهاتون رو میفرستین آمریکا؟؟ شرم بر شما
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1399/08/17
چراهمین۰جا درس نخوند؟
چرا دانشگاه شریف نخوند
بس کن۰خانم ابتکار
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1399/08/17
احتمالا گروگانها به بیماری سوئدی مبتلا شدند
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/08/17
حج خانوم چراپسرت رانفرستادی حوزه علمیه فرستادید پیش شیطان بزرگ درس بخونه؟
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/08/17
پس چرا پسرش بر نمی گرده؟
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/08/17
پدر ملت رو دراوردی ی عکس زمان شاه داشتی هی تو سر ملت میکوبیش،،،،،برو بابا کیه ندونه ظاهرتون انقلابیه باطنتون چندین ساله عوض شده و کل زندگیتون اون ور آبه،،،،اون هم همه میدونن مقیم امریکاست ،،،
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/08/17
آمریکا فقط برای مردم بده. وگرنه یکی مثل این اینجوری راحت میگه بوم رفته آمریکا درس بخونه ‌. خوب اگه آمریکا بده همه چیش باید بد باشه . و اگه برا همه بده لطفاً شما هم خودت جزیی از همه بدون. چقدر بی‌شرمانه حرف میزنه
United Kingdom
23:33 - 1399/08/17
تصمیم اشغال سفارت برای مدت دو سه روز به 440روز ختم شد. این بود هوش وفراست دانشجویان آنروز که بیشتر آنها یا به هیجان آمده بودند و یا به دنبال پست و مقامی بودند مثل شما. بد هم گیرتان نیامد. ولی شروع بدبختی ها بود.
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/08/17
چرا فرزندان ما نمی‌توانند برن آمریکا فقط فرزندان آقازاده ها میرن؟ پسرت تو آمریکا داره درس میخونه و مادر اینجا مرگ بر آمریکا شعار میده اون وقت به ملت میگن برین راهپیمایی مرگ بر آمریکا بگین اما فرزندانشان تو آمریکا بهترین امکانات و رفاه رو دارن
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/08/17
خون مردم بکنید نو شیشه بچه هاتون برن امریکا صفا تو ایران نمیشذ درس بخونه توجاسوسی
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/08/17
نکنه آمریکا برای ماشیطان بزرگه برای شمامسئولین شریک بزرگه؟
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1399/08/17
توبه کن از اینکه ازدیوارسفارت آمریکا بالا رفتی
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/08/17
نون یک ملت را بخور بعد خیانت کن
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/08/17
میتونست تو ایران هم درس بخونه آمریکا بد آموزی داره یا برای ملت است شما فرق میکنید دروغ بسته دانشجوی خط امام کاشتی ک داری برداشت میکن هنگفت هم برداشت میکنی. انشالله پس میدید
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1399/08/17
هرچی میکشیم ازدسته امثال توریاکارهست یه زمانی ازدیوارسفارت آمریکا بالامیرفتید مردموبدبخت کردید حالا بچه های خودتون دارن توآمریکاعشق وحال میکنن
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/08/17
خخخ
افرین
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/08/17
ای خاک وچو خانم نماینده این آمریکا چقدر بزرگوار شما اینهمه میگید مرگبر آمریکا دوباره شما را تو کشورش جا میده اگر مسلمانها بودند که سایه ادمهای همچین کشوری را با تیر می زدند.این آمریکاییها خیلی خیلی از شیما بهترند اصلا شما ها چرا اجازه نمیدهند آمریکاییها بیان ایران.شیطنت شما کمتراز اونهاست نه بابا
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/08/17
وطبق معمول پشت سرشهداقایم شدیداینبارنوبت سردارسلیمانیست
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1399/08/17
خدا وند هرگز تو را نیامورزد خیانت کار دروغ گو
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1399/08/17
اگه قرار شد سفارتی
تسخیر بشه
حتما میرم
بهتر از این خانوم
چقدر نون توشه
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/08/17
اهای دزد اهای دزد چرا از دیوار مردوم بالا میری وموقع گیر میفتی میگی خانه فامیله
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/08/17
شما همتون آمریکایی هستین فقط ادای ایرانی رو در میارین.مملکت به نابودی کشاندین تا خودتون در ناز ونعمت زندگی کنین.سرسوزنی قلبتون برا مردم ایران نمی تپه
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/08/17
بیشرمی برا این خانم حدو حساب نداره
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1399/08/17
برای تمام کارهای غلط تون دلایل غلط تر از اون دارید دیگه!!!!!!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1399/08/17
من مقاله رو نخوندم چون این آدما ارزش حتی پنج دقیقه وقت رو هم ندارند.