بابایی غیبش زد؛ آقای گل هزار چهره!
۱۰۵۶۳۶۳
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
۱۲۱۳
مهاجم ماشین‌سازی چند روزی است که در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود و حتی نام او برای دیدار با شهرخودرو نیز در فهرست قرار نگرفت.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم ماشین‌سازی چند روزی است که در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود و حتی نام او برای دیدار با شهرخودرو نیز در فهرست قرار نگرفت.

پیمان بابایی، مهاجم فصل قبل سومقاییت آذربایجان که به صورت قرضی از ماشین‌سازی در این تیم توپ می‌زد و توانست آقای گل لیگ آذربایجان هم شود، حالا با بازگشتش به ایران معلوم نیست تکلیفش چه خواهد شد و بالاخره با پیراهن کدام تیم به میدان خواهد رفت.

بابایی که با ماشین‌سازی قرارداد دارد در ابتدای ورودش به ایران ابتدا با پرسپولیس و سپس با استقلال مذاکره کرد و زمانی که به نتیجه نرسید، راهی تمرینات تراکتور شد. با وجود حضور مستمر در تمرینات تراکتور با رضایت کامل باشگاه ماشین‌سازی و حتی گرفتن عکس یادگاری با پیراهن قرمزهای تبریزی، علیرضا منصوریان این مهاجم را نخواست تا او مجبور شود به جمع سبزپوشان بازگردد.

بابایی حتی این بازگشتش را هم با گرفتن عکس یادگاری با پیراهن ماشین‌سازی جشن گرفت اما بعد از مشخص شدن رای نهایی AFC درباره محرومیت قطعی آل‌کثیر، این مهاجم دوباره هوایی شده تا در صورت چراغ سبز پرسپولیس، جانشین آل‌کثیر محروم شود. این درحالی است که باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرده رضایت‌نامه این بازیکن را فقط برای تراکتور صادر می‌کند و حاضر نیست بابایی را به دیگر تیم‌های ایرانی از جمله پرسپولیس بدهد.

مدیرعامل ماشین‌سازی در این راستا اظهار کرد: حدود یک ماه قبل با پیمان بابایی تماشی داشتیم و ایشان در محل تمرین تیم ماشین سازی حضور یافت ولی این حضور به صورت جدی و متداوم نبود تا با این بازیکن صحبت کردیم که یا در تمرینات ماشین‌سازی به صورت منظم حضور یابد و یا با تراکتوری‌ها توافق کند و به تمرینات آن‌ها برود و این بازیکن از ما فرصت خواست تا با تراکتوری ها توافق کند ولی این اتفاق در عمل دیده نشد. پیمان بابایی قانونا بازیکن ما است ولی دست او را برای پیشرفت باز گذاشته‌ایم و این اجازه را به او داده بودیم تا بتواند در تراکتور حضور یابد و این موضوع تا هفته پیش طولانی شد و ما به این بی نظمی‌ها واکنش نشان دادیم و ایشان نیز از هفته گذشته به صورت منظم در تمرینات ما حضور یافت و سه روز قبل از دیدار با شهر خودرو نیز با حضور در محل باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرد که با تراکتوری‌ها توافق نکرده و تصمیم به ماندن در ماشین سازی را گرفته است و ما نیز حضور ایشان را در ماشین سازی به تصویری ثبت کردیم تا رسانه‌ای شود ولی پیمان از ما تا شب فرصت خواست تا درباره تراکتوری شدن و یا ماندن در ماشین تصمیم بگیرد و ما نیز موافقت کردیم ولی تا ظهر روز بعد یعنی دو روز مانده به دیدار با شهر خودرو پیمان با تراکتوری‌ها توافق نکرد و ما با این بازیکن تماس گرفتیم و حضور ایشان را در تمرین ماشین سازی را بصورت قطعی اعلام کردیم ولی دیگر از پیمان خبری نشد و ایشان نه در آخرین تمرین و نه در سفر به مشهد ماشین را همراهی نکرد و تا الان از وضعیت این بازیکن بی خبر هستیم.

او افزود: ما این فرصت را به پیمان دادیم تا با تراکتوری ها توافق کند و مخالف انتقال ایشان به دیگر تیم تبریز نبودیم ولی ایشان نه توافقی کردند و نه تصمیمی خاص برای ادامه همکاری داشتند و صراحتا اعلام می‌کنیم که حضور نداشتن ایشان در اردوی تیم ماشین‌سازی غیر موجه بوده است و با توجه به اعلام رضایت ما به باشگاه تراکتور، اگر تا روز سه‌شنبه که جهت حضور در کمیته انضباطی دعوت شده‌اند تاییدیه رسمی از باشگاه تراکتور برای حضور این بازیکن بدست ما نرسد این موضوع در کمیته انضباطی باشگاه بررسی خواهد شد.

باید دید بالاخره این مثلث آقای گل هزارچهره ماشین‌سازی چه خواهد شد و او در پایان با پیراهن کدام تیم در لیگ بیستم حاضر خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج