۵۶دقیقه در چهار بازی؛ علیپور به‌دنبال فرصت ویژه
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
استخدام_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۶۶۸۹
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
۱۰۱۵
با اعلام دومین لیست از سوی دراگان اسکوچیچ بار دیگر نامی از علی علیپور دیده نمی‌شود و این در حالی است که با عدم دعوت از مهدی طارمی، انتظار می‌رفت مهاجمی که بعد از جدایی او از پرسپولیس شکوفا شده بود، شانس حضور در تیم ملی را برای این اردو از آن خود کند.

روزنامه ایران ورزشی: با اعلام دومین لیست از سوی دراگان اسکوچیچ بار دیگر نامی از علی علیپور دیده نمی‌شود و این در حالی است که با عدم دعوت از مهدی طارمی، انتظار می‌رفت مهاجمی که بعد از جدایی او از پرسپولیس شکوفا شده بود، شانس حضور در تیم ملی را برای این اردو از آن خود کند. علیپور که بعد از جدایی مهدی طارمی به‌خوبی توانست جای این مهاجم گلزن را در ترکیب پرسپولیس پر کند و طی این سال‌ها جزو برترین گلزنان سرخپوش لقب گرفته بود، در پایان لیگ نوزدهم به‌دلیل پایان قراردادش راهی فوتبال اروپا شده و پیراهن تیم ماریتیمو را بر تن کرده است.

مهاجم شماره 70 پرسپولیس در تیم جدیدش نیز با این شماره به میدان رفته و انتظار دارد بتواند خیلی زود مسیر پیشرفتی که در جمع سرخپوشان دنبال کرده بود، در تیم پرتغالی نیز پشت سر بگذارد. با این حال طی دیدارهای اخیر شانس کمتری از سوی خوزه کارلوس فرناندز ویدیگال، سرمربی 51ساله پرتغالی ماریتیمو از آن خود دیده و حضور 56 دقیقه‌ای طی چهار بازی در ترکیب ماریتیمو نتوانسته او را به اولین گل اروپایی‌اش برساند.

علیپور که توانسته رویاهای خود را از قراخیل به سمت شهر فونچال در پرتغال برده و اولین تجربه حرفه‌ای خود را در قلب اروپا دنبال کند، اکنون بر خلاف دوران حضور در پرسپولیس از لیست تیم ملی نیز دور مانده است. این در حالی است که پیش از دراگان اسکوچیچ، او در اردوهای مربوط به مارک ویلموتس شانس دعوت و حضور در ترکیب تیم ملی را به دست آورده بود. به نظر می‌رسد دوری او از ترکیب اصلی ماریتیمو و عدم گلزنی برای این تیم، یکی از دلایلی است که شانس علیپور برای بازگشت به تیم ملی را کاهش داده است. مهاجم شماره 70 ماریتیمو اما بعد از نزدیک به دو ماه حضور در جزیره مادیرا، اکنون با دستیابی به هماهنگی لازم با شرایط امیدوار است فرصت‌های بهتری برای خودنمایی در ترکیب به دست بیاورد.

لیتو ویدیگال، سرمربی ماریتیمو تیمش را معمولاً با سه مهاجم برابر رقبا به میدان می‌فرستد و شاید این یک موهبت بزرگ برای این بازیکن ایرانی باشد تا در ادامه فرصت بیشتری برای خودنمایی به دست بیاورد. جوئل، مهاجم کامرونی این باشگاه است و دو مهاجم دیگر این تیم نیز رودریگو پینهو از برزیل و جرج کوررا آرژانتینی هستند. حضور این مهاجمان صاحب‌نام کار مهاجم ایرانی را برای دستیابی به فرصت بیشتر در ترکیب ماریتیمو سخت‌تر خواهد کرد، اما علیپور پیش از این نیز در پرسپولیس نشان داده به‌خوبی قادر خواهد بود از فرصت‌های کوتاه به‌دست‌آمده برای دستیابی به حضور در ترکیب سود ببرد. باید دید علیپور قادر خواهد بود با درخشش در پرتغال، در کنار امیر عابدزاده به‌عنوان هم‌تیمی‌اش در ماریتیمو دومین گزینه برای حضور در تیم ملی لقب بگیرد و درخشش خود را آغاز کند یا خیر؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر