اصرار دولت بر عدم فسخ واگذاری هفت‌تپه چیست؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۶۸۶۳
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
۱۳۰۱
رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: با وجود بررسی‌های سازمان بازرسی و حکم هیات مستشاری دیوان، دلیل اصرار دولت و وزارت اقتصاد بر عدم فسخ واگذاری شرکت هفته تپه را متوجه نمی‌شویم.

خبرگزاری ایسنا: رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: با وجود بررسی های سازمان بازرسی و حکم هیات مستشاری دیوان، دلیل اصرار دولت و وزارت اقتصاد بر عدم فسخ واگذاری شرکت هفته تپه را متوجه نمی‌شویم.

مهرداد بذرباش رئیس دیوان محاسبات کشور در جلسه معارفه حاکم شرع دیوان محاسبات ضمن گرامیداشت و تسلیت فوت عبداللهی حاکم شرع قبلی، گفت: رحیمی به حکم رئیس قوه قضائیه برای این جایگاه در دیوان محاسبات منصوب شده است که از آیت الله رئیسی تشکر می کنیم.

وی گفت: رحیمی ۲۷ سال سابقه خدمت در دستگاه قضا را دارد بنابراین به اهمیت ساختار دیوان محاسبات واقف است، خانواده دیوان محاسبات تلاش می کند تا رویه های مالی کشور را اصلاح کند.

بذرپاش ادامه داد: بسیاری از گرفتاری های امروز کشور به دلیل همین رویه های مالی است و دیوان محاسبات افتخار می کند که با حضور دادستان، هیات مستشاری، مدیران و پرسنل باتجربه که همگی شأن قضاوت دارند، به دنبال اصلاح این رویه ها است.

رئیس دیوان محاسبات کشور تاکید کرد: بنای ما در دیوان محاسبات اصلاح امور و رویه های مالی است و نه تشکیل پرونده. اما پرونده هایی هم به ضرورت تشکیل می شود که برای تعیین تکلیف به قوه قضائیه ارسال می شود.

وی با بیان اینکه امروز کشور از کم اقدامی و بی اقدامی بیشتر از خطای اقدامی رنج می برد، گفت: ما بررسی تفریغ بودجه سال ۹۸ را از دیروز در دیوان محاسبات آغاز کردیم، در این بررسی ها در زمان قرائت بند، بند گزارش به این نتیجه رسیدیم که برخی از این بندها فاقد عملکرد هستند و یا اینکه هیچ گونه عزمی برای اجرای آن ها وجود نداشته است.

بذرپاش تصریح کرد: امروز ریسک در مدیریت به حداقل رسیده و یکی از دلایل عمده کاستی ها در کشور از همین قسمت ناشی می شود بنابراین در دیوان محاسبات براساس یک توافق مقرر شده، به مدیرانی که می خواهند کار کنند، کمک شود.

رئیس دیوان محاسبات کشور ادامه داد: ما در هیات های مستشاری دیوان محاسبات از مدیران باتجربه هم استفاده کرده ایم تا اعضا تنها با نگاه قضایی و مالی به مسائل ننگرند بلکه نگاه اجرایی هم داشته باشند.

وی با اشاره به رسیدگی برخی پرونده های مهم در دیوان محاسبات، اظهار کرد: بحث واگذاری شرکت های دولتی به صورت جدی در دیوان محاسبات مورد رسیدگی قرار گرفته که پرونده هفت تپه از مهم ترین آن ها است و نمی دانم دلیل اصرار دولت به ویژه وزارت اقتصاد بر عدم فسخ این واگذاری چیست؟ سازمان بازرسی بررسی کرده و هیات مستشاری دیوان حکم داده است اما نمی دانم چرا اجرا نمی شود.

بذرپاش افزود: بنای دیوان محاسبات کمک به دولت است، دولت اکنون در شرایط سخت کشور در وسط میدان قرار گرفته و ما باید به آن ها کمک کنیم اما اینگونه مسائل مانند فسخ واگذاری شرکت هفت تپه بسیار متقن و دقیق است که ما دلیل اصرار برخی را بر عدم این فسخ متوجه نمی شویم.

رئیس دیوان محاسبات کشور ضمن تاکید بر اهمیت حاکم شرع در دیوان محاسبات، گفت: امیدواریم یک کار خوبی را در کنار خانواده دیوان محاسبات برای کشور انجام دهیم و در گام دوم انقلاب بتوانیم گامی در عملیاتی کردن خواسته های مقام معظم رهبری در کشور برداریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1399/08/20
تا الان عملکرد بذرپاش چی بوده؟
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1399/08/20
دلیلش معلومه به نورچشمی های خودشون واگذارنکردن ونمیخوان پسش بگیرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر