واکنش مردم به دستگیری سرکرده «حرکة النضال»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۸۶۳۶
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۵
۲۲۰۹
صبح پنجشنبه ۲۲ آبان ۹۹ یکی از دستگاه‌های امنیتی خبری در اختیار رسانه‌ها گذاشت تا آن را در خروجی خود قرار دهند؛ در این خبر آمده بود که یک تروریست شناسایی و دستگیر شده است؛ او عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز بود که طی آن چند عنصر مسلح، حاضران مراسم رژه نیروهای مسلح را به رگبار بستند و منجر به کشته و زخمی شدن حدود یکصد نفر شدند.

ایسنا: صبح پنجشنبه ۲۲ آبان ۹۹ یکی از دستگاه‌های امنیتی خبری در اختیار رسانه‌ها گذاشت تا آن را در خروجی خود قرار دهند؛ در این خبر آمده بود که یک تروریست شناسایی و دستگیر شده است؛ او عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز بود که طی آن چند عنصر مسلح، حاضران مراسم رژه نیروهای مسلح را به رگبار بستند و منجر به کشته و زخمی شدن حدود یکصد نفر شدند.

وزارت اطلاعات صبح پنجشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «فرج الله چعب» سرکرده گروهک تجزیه طلب حرکة النضال را دستگیر کرده است. در این اطلاعیه آمده بود وی که عامل اصلی حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور ۹۷ است، در سال های اخیر قصد چندین عملیات بزرگ دیگر در تهران و خوزستان را داشت و اخیراً در حال برنامه ریزی برای هدایت عملیات تروریستی جدیدی بود که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام ماند.

واکنش مردم به دستگیری سرکرده «حرکة النضال»

چند روز پس از اعلام این خبر، وزارت اطلاعات اقدام به انتشار مستندی تلویزیونی از اعترافات تروریست تازه دستگیر شده کرد که با عنوان «فرجام جنایت» پخش شد و در آن به بررسی جزئیاتی از چند عملیات‌ تروریستی و خونین گروهک تجزیه‌طلب حرکة النضال، از زبان حبیب فرج الله چعب پرداخته است.

خبرنگار ایسنا پس از انتشار این مستند، گفت‌وگوهایی با شهروندان تهرانی در محدوده میدان انقلاب انجام داد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:

از شنیدن خبر دستگیری عامل حمله تروریستی اهواز خیلی خوشحال شدم

احمد ۲۸ ساله که فروشنده یکی از کتاب فروشی‌های میدان انقلاب است درباره خبر دستگیری عامل حمله تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز می‌گوید: من پنجشنبه شب بعد از شنیدن خبر از تلویزیون آنقدر خوشحال شدم که قابل گفتن نیست؛ این روزا بخاطر کرونا و مسائل اقتصادی هیچکی حال و روز خوبی نداره و همه کلی مشغله فکری دارن، اما اینکه شنیدم یه نامردی رو که باعث اون اتفاق شد، بعد از دو سال گرفتن، خیلی خوشحال شدم؛ خوبه که تو این وضعیت مملکت، حداقل وزارت اطلاعات داره کارش رو می‌کنه و خیالمون ازش راحته.

سرکرده «حرکة النضال» در خواب هم نمی‌دید که دستگیر شده

سپهر ۲۵ ساله که در یکی از پاساژهای کتابفروشی کارگری میکند نیز درباره دستگیری فرج الله چعب گفت: خبر دستگیری اون تروریستِ رو پنجشنبه موقع نهار خوردن خوندم؛ توی این کانالای تلگرام داشتم می‌چرخیدم که دیدم نوشتن که «سرکرده گروهک تجزیه طلب حرکة النضال دستگیر شد». وقتی عکسش رو دیدم خیلی حال کردم؛ طرف ازین تروریست کت شلواریا بود و دستبند و چشم‌بند زده بودن بهش؛ فکر کنم هیچ وقت توی خوابش هم همچین روزی رو نمی‌دید.

با دیدن فیلم اعترافات «چعب» هم خوشحال شدم، هم به سربازان گمنام افتخار کردم

حسین ۳۰ ساله که دانشجوی ترم اول دکترای جامع شناسی است درباره دستگیری سرکرده گروهک تجزیه طلب حرکة النضال، معتقد است: روز حمله تروریستی رژه ارتش توی اهواز رو خوب یادمه؛ از لحظه اولی که توی تلگرام خبرای فوری منتشر شد تا مصاحبه سخنگوی الاحوازیه با ایران اینترنشنال و اخبار رسانه‌های خودمون رو خوب یادمه؛ حتی همین یکی دو ماه پیش هم یه فیلم از اون روز درومد که ۴ نفری که تیراندازی میکردن، داشتن به اونایی که روز زمین افتاده بودن، تیر خلاصی میزدن؛ این حجم از وحشی‌گری از تروریست‌ها غیر قابل انتظار نیست، اما فکر نمی‌کنم کسی باشه که با دیدن اون ویدئو لعنت و نفرین نفرسته به تروریست جماعت.

او درباره لحظه شنیدن خبر دستگیری عامل حمله تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ و احساسش در این زمینه می‌گوید: از همون دو سال پیش مطمئنم بودم که بلاخره عامل حمله رژه اهواز رو یا می‌گیرن، یا به درک می‌فرستنش؛ وقتی خبر دستگیریش رو خوندم و فیلم اعترافاتش رو دیدم هم خوشحال شدم، هم اینکه افتخار کردم به سربازای گمنام؛ بنظرم این تروریستی هم که گرفتن، باید خوشحال باشه که دستگیر شده و دست مردم نیفتاده.

چشم امید مردم به وزارت اطلاعات است

مریم کارمند که کارمند بانک است و ۳۸ سال دارد نیز درباره احساسش بعد از شنیدن خبر دستگیری عامل حمله رژه اهواز گفت: پسر من آرزوی داره یه روزی از نزدیک مراسم رژه رو ببینه، اون روز هم داشت مراسم رژه تهران رو از تلویزیون می‌دید؛

از اون روز خیلی به این فکر کردم که اگر من و پسرم توی اهواز بودیم، احتمالا به مراسم رژه می‌رفتیم و دیگه الان مثل اون آدمای مظلومی که تیر خوردن و کشته شدن، زنده نبودیم؛ اونا که تیر اندازی کردن به درک رفتن، امیدوارم بقیشون هم به درک برن! او ادامه می‌دهد: من اهل سیاست و سیاسی بازی نیستم، اما وقتی شنیدم وزارت اطلاعات عامل حمله رژه اهواز رو گرفته، خیالم راحت شد؛ من مادرم و مثل پدر و مادرای دیگه نگران بچه‌ام هستم؛ از طرف من از اونایی که اون تروریست رو گرفتن تشکر کنید و بهشون بگید که چشم امید مردم به شماست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:24
United Arab Emirates
06:18 - 1399/08/26
منم به سربازان گمنام امام زمان ( عج) افتخار میکنم درود خدا برشما خدا قوت
Iran, Islamic Republic of
06:21 - 1399/08/26
امیدوارم به خود آقا امام زمان عج این سربازان که فقط لیاقت بی دریغ خودرا بی سر وصدا نشان دادند بهنگام ظهور حضرت شافع همه شیعیان بشوند جز دعای خیر چیزی نمیتوان گفت
Iran, Islamic Republic of
07:02 - 1399/08/26
دست خوش افتخار می کنم بهتون سربازان دوست داشتنی گمنام
Iran, Islamic Republic of
07:16 - 1399/08/26
درود خدا بر سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1399/08/26
درودبرمردم قدرشناس وفهیم میهن دوست
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1399/08/26
فرجام جنایت خخخخخخخ فرجام جنایت ۱ فرجام جنایت ۲ فرجام جنایت ۳ فرجام جنایت دکل گم شده نفتی چی شد فرجام جنایت خاوری و هدایتی و دختر آقای وزیر که دارو ی مردم رو احتکار کرده بودند و هزاران نفر رو به مرگ کشوندن چی شد؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1399/08/26
درود و رحمت خداوند بر شیرسربازان گمنام امام زمان (عج)
همواره در پناه امام زمان (عج) باشید
سپاس ، سپاس ، سپاس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر