گل ریحان از مسابقات لیگ دسته اول انصراف داد
۱۰۶۰۷۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
۱۱۸۴
باشگاه گل ریحان از حضور در رقابت های لیگ دسته اول کناره گیری کرد.

خبرگزاری فارس: روابط عمومی باشگاه گل ریحان اعلام کرد: سرمایه داری در فوتبال و ورود بخش خصوصی به این رشته پرطرفدار ورزشی آن را از یک فعالیت رقابتی خارج و تبدیل به صنعتی درآمد زا کرده است. اما با وجود این شیوه از مدیریت فوتبال در دنیای حرفه ای، این رشته پرطرفدار در ایران هنوز در قید و بندهای حمایت دولتی است و حیات آن بدون تعذیه از بودجه دولتی و حمایت سازمان ها امکان پذیر نیست.

باشگاه گل ریحان البرز در چند سال گذشته به پیروی از فوتبال حرفه ای دنیا به دنبال شکستن انحصار دولت و سازمان های دولتی بر این رشته ورزشی بود اما با وجود تمام فعالیت های این باشگاه، اتفاقاتی در مسیر رشد تیم قرار گرفت که نه تنها محرکی برای سوق دادن آن به سمت لیگ برتر نبود بلکه به مانعی برای فعالیت آن در فصل جدید لیگ آزادگان تبدیل شده است.

مانعی که از کارشکنی برخی نهادهای ورزشی استان سرچشمه می گیرد و با گرو کشی برخی افراد خاص در حال تکمیل است. این کارشکنی در مسیر توسعه فوتبالی گل ریحان البرز نه تنها یکی از استان های پرجمعیت کشور را از سهمیه لیگ برتر در آینده محروم می کند بلکه مسوولان تیم را وادار کرد تا علیرغم میل باطنی تصمیمی متفاوت اتخاذ کنند. تصمیمی که مورد تایید مسوولان باشگاه گل ریحان البرز است.

تصمیم تمامی مسوولان گل ریحان البرز در روزهای منتهی به آغاز لیگ آزادگان انصراف رسمی از حضور در این لیگ است. این تصمیم به آن خاطر است که تیم به طعمه برخی از افراد سودجو و کسانی که به دنبال گروکشی هستند، تبدیل نشود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج