شجاعی: هرجا آقا یحیی بخواهد بازی می‌کنم
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۶۰۹۷۵
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
۹۴۵
هافبک پرسپولیس درخصوص تغییر پست خود در بازی با نفت آبادان معتقد است هدف او کمک به به این تیم است و برای جلب اعتماد کادرفنی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

ورزش سه: هافبک پرسپولیس درخصوص تغییر پست خود در بازی با نفت آبادان معتقد است هدف او کمک به به این تیم است و برای جلب اعتماد کادرفنی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

روز گذشته پرسپولیس توانست در یک عصر بارانی در تهران و در ورزشگاه آزادی بعد تساوی هفته نخست مقابل سایپا اولین برد خودش را در لیگ بیستم مقابل صنعت نفت آبادان به دست بیاورد تا با چهار امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد. مسابقه ای که ماحصل آن اخراج یحیی گل محمدی بود که قرمزهای پایتخت در بازی هفته سوم مقابل نفت مسجدسلیمان سرمربی خودشان را در اختیار نخواهند داشت.

علی شجاعی، هافبک پرسپولیس درخصوص این بازی در گفت و گو با ورزش سه با اشاره به مهم بودن کسب سه امتیاز این بازی اظهار داشت: بعد تساوی در هفته نخست که می توانستیم مقابل سایپا برنده باشیم، کسب برد در این بازی بسیار مهم بود. بازی سختی بود و جدا از تقابل با یک تیم پرمهره و با کیفیت مثل نفت آبادان کار سختی هم با توجه به بارش باران شدید در ورزشگاه آزادی داشتیم.

وی ادامه داد: آنالیز خوبی روی نفت آبادان انجام داده بودیم اما بارش باران و سخت شدن انجام کارهای تمرین شده برنامه های ما را با دشواری مواجه کرده بود اما خدا را شکر با توجه به همت بچه ها و تلاشی که در زمین داشتند به گل رسیدیم و سه امتیاز این بازی را به دست آوردیم.

شجاعی در مورد اینکه در این بازی به جای وینگر چپ، یحیی گل محمدی از او به عنوان مهاجم استفاده کرد و اینکه آیا قرار است در این پست به پرسپولیس کمک کند، گفت: با صلاحدید آقایحیی در این بازی به عنوان مهاجم به میدان رفتم. هرچند پست اصلی من متفاوت است اما با خواست کادرفنی قرار شد در دقایقی که به میدان می روم در این منطقه ایفای نقش کنم.

شجاعی: هرجا آقا یحیی بخواهد بازی می‌کنم

وی ادامه داد: در پرسپولیس پست هر بازیکن معنا ندارد و همه به شکل شناور با توجه به برنامه های کادرفنی کارشان را دنبال می کنند. هدف همه ما کمک به پرسپولیس است و مطمئن باشید اگر آقایحیی و کادرفنی صلاح بدانند و برای کمک به پرسپولیس حاضرم در هر نقطه از زمین بازی کنم.

شجاعی در مورد اینکه با این شرایط آیا در فینال هم قرار است از او به عنوان مهاجم استفاده شود و آیا این تغییر پست کارایی او را پایین تر نخواهد آورد، گفت: با توجه به شرایط سختی که تیم در نقل و انتقالات دچار آن شد، کادرفنی به دنبال این است که از توانایی بازیکنان خود استفاده حداکثری داشته باشد تا تیم را برای بازی مهم فینال آماده کند. من درخصوص اینکه قرار است در چه پستی بازی کنم و چطور قرار است از من بازی گرفته شود، نظری نمی توانم داشته باشم اما قطعا همان طور که گفتم به هر شکل و هرکجا که بتوانم به پرسپولیس کمک کنم آماده هستم حتی اگر قرار باشد در پست غیرتخصصی بازی کنم. البته قبلا من بازی دراین پست را تجربه کردم و امیدوارم اگر قرار باشد به این شکل به پرسپولیس کمک کنم به بهترین شکل جواب اعتماد آقایحیی و کادرفنی را بدهم.

هافبک پرسپولیس درخصوص ادامه رقابت های لیگ با توجه به محدودیت های در نظر گرفته شده بابت اوج گرفتن ویروس کرونا، گفت: به نظر من تصمیم درستی بود چون با تعطیلی رقابت های لیگ ما باید تمرینات خودمان را ادامه می دادیم و برای حفظ آمادگی بازی های دوستانه برگزار کنیم. پس به همین خاطر به نظرم اگر بازی ها با انجام درست پروتکل ها ادامه پیدا کند تصمیم خوبی است و تیم ها در سطح خوب آمادگی می مانند به خصوص برای پرسپولیس که کمتر از یک ماه دیگر فینال آسیا را پیش رو دارد.و

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2