قیمت‌گذاری کره آزاد شد
۱۰۶۰۹۹۵
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
۱۴۴۸
بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار با توجه به تغییر نرخ ارز کره وارداتی از رسمی به نیمایی، قیمت‌گذاری تثبیتی این محصول برداشته شد و واحدهای تولیدکننده می‌توانند با رعایت ضوابط قیمت را تعیین کنند.

خبرگزاری ایسنا: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار با توجه به تغییر نرخ ارز کره وارداتی از رسمی به نیمایی، قیمت‌گذاری تثبیتی این محصول برداشته شد و واحدهای تولیدکننده می‌توانند با رعایت ضوابط قیمت را تعیین کنند.

 در جدیدترین مصوبات ستاد تنظیم بازار به تغییر نرخ ارز کره (انتقال از گروه ۱ به گروه کالایی) و اتمام موجودی آن با نرخ ارز رسمی اشاره و اعلام شده که از آنجاییکه اقلام گروه دو مشمول قیمت گذاری تثبیتی نیستند مقرر شده واحدهای تولید کننده کره نسبت به تعیین قیمت با رعایت ضوابط قیمت گذاری هیئت تعیین و تثبیت قیمت‌ها اقدام کنند.

شهریور ماه امسال قیمت کره نزدیک به دو برابر شد و قیمت کره ۱۰۰گرمی از ۴۵۰۰ تومان به حدود ۸۰۰۰ تومان رسیده و در نهایت ستاد تنظیم بازار همین قیمت را تایید کرد. علت این افزایش قیمت نیز تغییر گروه ارزی این کالا از دولتی به نیمایی از سال گذشته عنوان شده که حالا با توجه به اتمام ذخایر قبلی تاثیر خود را در بازار نشان داده است. البته در نهایت کارگروه ستاد تنظیم بازار، قیمت کره داخلی ۱۰۰ گرمی را ۸۰۰۰ تومان تعیین کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1399/09/02
خدای ماخیلی جیزای ازسفرمون حذف کردیم
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1399/09/02
حقمونه هر چی سرمن بیاد
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1399/09/02
یعنی چی مردم بیچاره نان وکره هم دیگه نخورندبابانتیجه به زور بردنمون بهشت همینه زودتر بمیریم که گناه نکنیم نکنه بهشتی نشیم.
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1399/09/02
از این به بعد قیمتا هرررری میشه هر کی هرچی دوست داشت مصوب می کنه
علی برکت الله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج