معروف‌ترين دختران مجرد دهه‌شصت
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۶۱۱
۲۵ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۳
۵۳۱۱۳
از آزاده نامداری تا الناز شاکردوست!
نگاهي به فهرست معروف‌ترين دختران متولد دهه 60، ثابت مي‌كند كه بحران ازدواج در بين اين گروه از خانم‌ها خيلي جدي است. طبق اين آمار، تنها 10 درصد خانم‌هاي بررسي شده متاهل هستند؛ يا بهتر بگوييم، فقط يك نفر از ميان اين جمع 10 نفره!
برترین مجله اینترنتی ایران

نگاهي به فهرست معروف‌ترين دختران متولد دهه 60، ثابت مي‌كند كه بحران ازدواج در بين اين گروه از خانم‌ها خيلي جدي است. طبق اين آمار، تنها 10 درصد خانم‌هاي بررسي شده متاهل هستند؛ يا بهتر بگوييم،  فقط يك نفر از ميان اين جمع 10 نفره! آنها با افراد عادي فرق دارند و به هرحال معروف هستند و... ولي آيا شهرت دليل خوبي براي ازدواج نكردن دخترهاست؟

جوان‌ترين عروس سينما

مليكا شريفي‌نيا/ متولد 1365/ متاهل

دختر كوچك‌تر «آزيتا حاجيان» و «محمدرضا شريفي‌نيا» از 15 سالگي بازيگري را با فيلم «اوينار» ساخته شهرام اسدي شروع كرد. او كه با بازي در مهمان مامان، ميكس و دايره زنگي بيشتر شناخته شد؛ در سال 86 ازدواج كرد. ازدواجي كه به نوبه‌خودش سر و صداي زيادي به‌دنبال داشت.  او علاوه بر مجلس عروسي متفاوت، كارت عروسي جالبي هم داشت كه در آن به همراه همسرش لباس سنتي دوره قاجار را پوشيده بودند و متن كارت هم به ادبيات آن دوره و با طنز نوشته شده بود.  اين كارت در نشريات سينمايي و سايت‌هاي اينترنتي منتشر شد و كلي حاشيه درست كرد. به هر حال دختر كوچك خانواده شريفي‌نيا يكي از جوان‌ترين عروس‌هاي سينماي ماست.

از اين خبرها نيست

مهراوه شريفي‌نيا/ متولد 1360/ مجرد

دختر بزرگ‌تر خانواده شريفي‌نيا، برخلاف خواهرش نه‌تنها بازيگري را از 8 سالگي شروع كرد بلكه هنوز ازدواج نكرده است. شايد مسئله كار آن‌قدر برايش جدي شده كه فعلا ميل به فكر كردن به اين موضوعات  را ندارد. او كارهاي زيادي در سينما و تلويزيون داشته كه هنوز هم به يادمان مي‌آيد؛ «دزد عروسك‌ها» يكي از همين كارهاست كه نخستين بازي او بود. نقطه عطف بازي‌هاي او به سريال «ساعت‌شني» برمي‌گردد كه سكوي پرتاب او به قله‌هاي شهرت بود. آخرين كار مهراوه هم سريال «قلب يخي» است و چند پروژه سينمايي ديگر كه چشم‌بسته به شما قول مي‌دهيم حتما در چندتاي‌شان نقش عروس را بازي خواهد كرد؛ اما در عالم واقعيت از اين خبرها نيست!

من ترانه، ازدواج نمي‌كنم!

ترانه عليدوستي/ متولد 1362/ مجرد

دختر حميدخان عليدوستي ستاره سابق فوتبال ايران را همه با نخستين فيلمش يعني «من ترانه 15 سال دارم» شناختند. فيلمي كه در دوران خودش نه‌تنها پاي موضوع جديدي را به سينما باز كرد بلكه جايزه‌هاي زيادي را در جشنواره‌هاي مختلف از آن خود كرد. عليدوستي زماني نقش دختري را بازي كرد كه ناخواسته ازدواج مي‌كند و باردار مي‌شود كه 18 سال بيشتر نداشت ولي با بازي در «شهر زيبا» او را به‌عنوان يك بازيگر حرفه‌اي شناختند. او اين روزها بيشتر از هر چيز به بازي در تئاتر و سينما مي‌پردازد؛ دليل كليشه‌اي مجرد ماندن همه ستاره‌هاي دهه 60!

عروس سرش شلوغه

پگاه آهنگراني/ متولد 1363/ مجرد

دختر بااستعداد «منيژه حكمت» (كارگردان) از آخرين سال دهه 60 و با حضور در فيلم «گربه آوازه‌خوان» بازيگري را شروع كرد. او در اين سال‌ها روند خوبي داشته و با بازي در چند فيلم سينمايي و جدي گرفتن كارگرداني و ساخت فيلم، سرش حسابي شلوغ است. كارگرداني فيلم «ده‌نمكي‌ها»، بازي در تئاتر جنجالي «متولد 1361»، اكران آخرين بازي سينمايي‌اش به نام «ورود آقايان ممنوع» و وبلاگ‌نويسي و گزارش فوتبال بانوان از جمله كارهاي پر سرو صداي اخير پگاه خانم بوده است. به اين ترتيب شايد وقت چنداني براي انتخاب همسر و ازدواج براي او باقي نماند!

صاحبدلان مجرد و عروس بازي

باران كوثري/ متولد 1364/ مجرد

دختر خوب بابا «جهانگير كوثري»، بازيگري را از كودكي شروع كرد. وقتي كه باران در «بهترين باباي دنيا» كار داريوش فرهنگ، نقش كوتاهي را بازي كرد هيچ‌كس فكر نمي‌كرد كه مسير زندگي او تا اين حد تغيير كند. باران در نوجواني و جواني در فيلم‌هاي سينمايي ديگري هم بازي كرد كه البته مهم‌ترين نقش‌ها را در كارهاي مادرش يعني «رخشان بني‌اعتماد» داشت. «صاحبدلان» و «خون بازي» 2 كار مهم او بود كه به‌ترتيب در تلويزيون و سينما بازي كرد و به خاطر كار دوم برنده جايزه‌هايي از جشنواره فيلم فجر شد.  باران كوثري يكي ديگر از بازيگران متولد دهه60 است كه گرچه زياد با لباس عروس در فيلم‌ها ديده شده اما همچنان مجرد است و البته او هم براي خودش كلي دليل محكم دارد!

زخم خورده از تجرد

خديجه آزادپور/ متولد 1367/ مجرد

اين دخترخانم يكي از بدشانس‌ترين متولدان دهه شصت به حساب مي‌آيد. او كه قهرمان رشته ووشو بوده و چند مدال طلا و نقره مسابقات جهاني را در كارنامه دارد، نخستين زن ايراني است كه در مسابقات آسيايي مدال طلا گرفته. او با قهرماني در گوانگ‌ژو، طبيعتا خود را شايسته دريافت جايزه - كه عبارت بود از يك دستگاه آپارتمان- مي‌ديد. ولي وقتي كه آزادپور براي گرفتن پاداشش مراجعه كرد، جواب شنيد كه: «شما متاهل نيستي و نمي‌توانيم به شما خانه بدهيم!»اين قهرمان رزمي هيچ‌وقت فكر نمي‌كرد كه مجرد ماندن باعث شود تا سرش بي‌كلاه بماند. خبر اين اتفاق سروصداي زيادي در رسانه‌ها ايجاد كرد و در نهايت... آخرش چه شد؟ چه فرقي مي‌كند؟ مهم اين است كه خديجه خانم هنوز مجرد هستند!

برايم حرف درست نكنيد!

الناز شاكردوست/ متولد 1363/ مجرد

شاكردوست يكي از دختران دهه شصتي است كه هميشه درگير شايعات مربوط به زندگي شخصي و خصوصا ازدواجش بوده. الناز پارسال از يك مجله به‌دليل اخبار نادرستي كه در موردش نوشته بود، شكايت كرد. او در اين‌باره مي‌گويد: «اصلا درست نيست كه براي يك دختر ازدواج نكرده، اين حرف‌ها را در بياورند!» با شايعه عجيب و غريبي كه در مورد ازدواج او با يك فوتباليست پرحاشيه منتشر كردند، ناخواسته به پرحاشيه‌ترين دختر دهه ‌شصتي بدل شده كه به‌نوعي از «ازدواج‌ نكردن» ضربه ديده. او از سال 83 بازيگري را شروع كرد و در حال حاضر يكي از بازيگراني است كه تمام سعي‌اش را مي‌كند تا  با به‌كار گرفتن استعدادهايش هم موفق شود البته اگر خواستگاران خيالي و شايعه‌سازان بگذارند!

كاپيتان راگبي هم بعله!

زهرا نوري/ متولد 1364/ مجرد

اين خانم جوان، روزنامه‌نگاري است كه از سال 83 فعاليت‌هاي ورزشي خود را در رشته راگبي شروع كرده. تيم آن‌ها در نخستين دوره قهرماني كشور كه در سال 85 برگزار شد توانست قهرمان ايران شود. او 2 سال پيش كه تيم ملي راگبي بانوان ايران تشكيل شد، موفق شد پيراهن تيم ملي را بپوشد. نوري در حال حاضر خبرنگار روزنامه «ايران ورزشي» است و در دانشگاه رشته مكانيك خوانده. براي همه جالب است كه كاپيتان تيم ملي راگبي در 3 رشته مختلف فعاليت كرده و موفق هم بوده. به‌نظرخودش نه تنها راگبي در زندگي شخصي‌اش تاثير منفي بر تصميم‌گيري‌هايش نداشته بلكه باعث شده كه هميشه با اين ورزش شارژ شود. بله، زهرا خانم هم فعلا مجرد است.

استاد بزرگ مجرد

شادي پريدر/ متولد 1365/ مجرد

شايد يكي از موفق‌ترين دخترهاي دهه شصتي شادي خانمي باشد كه از 7 سالگي شطرنج را زيرنظر پدرش شروع كرد، از 9 سالگي وارد تيم ملي بزرگسالان شد و 2 سال بعد به استادي فدراسيون جهاني شطرنج رسيد. 14 سالگي‌اش با سمت استاد بين‌المللي شطرنج گذشت و در 18 سالگي توانست با شكست قهرمان جهان به مقام «استاد بزرگ شطرنج» برسد. شادي در حال حاضر فوق‌ليسانس مديريت تربيت‌بدني از دانشگاه تهران است. از نظر او شطرنج‌بازها آينده‌نگر هستند و قدرت تجزيه و تحليل بالايي هم دارند. به همين دليل او تمام سعي خود را مي‌كند تا براي مهم‌ترين اتفاق زندگي‌اش بيشتر بالا و پايين كند.

مجري برنامه مرد 3 زنه

آزاده نامداري/ متولد 1363/ مجرد

اولين مجري خانمي كه در برنامه‌هايش خشكي سابق اجراهاي زنانه را كم كرد، آزاده نامداري بود. او كه در حال حاضر هم يكي از مجري‌هاي فعال و پرطرفدار صداوسيماست، اين روزها برنامه پر سروصدايي در شبكه 2 دارد. همان برنامه‌اي كه اخيرا يك مرد 3 زنه را سوژه قرار داد و كلي جنجال‌ساز شد. «تازه چه خبر؟» يكي از سوالاتي بود كه او هميشه در برنامه «تازه‌ها» سيماي خانواده به آن جواب مي‌داد. آزاده در سال 84 با همين برنامه شناخته شد اما قبل از آن هم در كرمانشاه همكاري‌هايي با شبكه استاني «زاگرس» داشت. او مديريت صنعتي خوانده و هوش و ذكاوت مديريتي در اجراهايش به وضوح ديده مي‌شود؛ حالا نمي‌دانيم مجرد ماندن او را هم بايد پاي همين هوشش بگذاريم يا نه؟!

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین هاانتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1390/07/25
با سلام و تشكر
سايت بسيار بسيار جالب ،ديدني ،خوب و تروتازه اي داريد موفق باشيد
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1390/07/25
با سلام ورزشكاران جاي خود ولي فكر نمي كنين معروفيتي كه بازيگران دارند معروفيتي كه شرمساري داره ونبايداسمش اصلا معروفيت گذاشت
پاسخ ها
me
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
چی میگی تو ?! چه ربطی داره به اینجا حالا خواستی یه نظر بدی ااا حضرت اکبر خان ...
saha
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
میگن خانومه زیاد حرف میزنن
ولی تا اینجا که ما دیدیم این برادرای خاله زنک یه چیز دیگن زیاد .......ررررررررررررمیزنن
خجالت بکش از خودت
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1390/07/25
be joz 2ya3 moredeshon baghiye khodayi be darde ezdevaj nemikhoran
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
اصلا به شما چه ربطی داره خانم؟
مهران
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
مگه میشناسیشون؟؟؟
saha
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
مرد انقدر خاله زنک
حالا هرکدوم پیشنهاد ازدواج به شما دادن قبول نکن
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1390/07/25
ترانه علیدوستی که دیگه متاهل شده.
واقعا به خدیجه آزادپور جایزش رو ندادن؟؟؟؟واقعا که چه آدمایی
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
راست میگه ترانه علیدوستی متاهل شده دیگه
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1390/07/25
عکس نوری با لباس تیراندازی با کمان اما توضیحات مربوط به راگبی!!!!
پاسخ ها
شناس!!
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آی کیو ، از کی تا حالا لباس تیر کمان یا بقول تو تیراندازی شده کاور؟ یکم تلوزیون نیگا کن تورو خدا! گوگل هم میتونه بهت بگه راگبی لباسش چیه تو ایران!
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1390/07/26
vallah b khoda adam mimune k too en vaziate konooni aya bayad b ezdevaj nakarde ha afarin goft ya enke bgim berid ezdevaj konid??????????????????????????????
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1390/07/26
ممنون خیلی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1390/07/26
واقعا مطالب جالبی بود من میگم همشون خوب هستند و خودشون قصد ازدواج ندارن
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1390/07/26
man hastam kasi khast
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
ای ول به ولت...دستتون درد نکنه ...همکاران عزیز به این خانومهای عزیز اعلام کنید تادر مورد این امر مهم فکر کنند ...
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1390/07/26
ترانه يه ماه پيش عروس شد عمو
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1390/07/27
از این شریفی نیا ها اصصلا خوشم نمیاد
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
اونا هم از تو خوششون نمیاد
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1390/07/27
جوابیه اققای اکبر : فکر می کنم واقعا باید در افکارتان تجدید نظر کنید بازیگری یه شغله مثله همه شغل ها همه آدمها می تونن در رشته خودشون و کار حرفه ایشون افراد پاکی باشند و بسیاری از بازیگران ما هم هستند فکر می کنم طرز تفکر شما شرم آوره مثل طرز تفکر آقای سلحشور .
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1390/07/27
عوارض بیکاریه دیگه .یعنی هیچ کاری ندارین دیگه ؟
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1390/07/27
ترانه که ازدواج کرده تازگیا بعدشم من حلقه آزاده نامداریو همیشه تو انگشتش می بینم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
خوب بین توی کودوم انگشتشه؟حتما توی شصت پاشم بکنه میگی ازدواج کرده؟
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1390/07/27
اینا که همشون عروسی کردن این خبر مال دهه شصته الان پخش می شه
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1390/07/27
بیا اینا که معرفن شوهر پیدا نمیکنن وای به حال بقیشون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۷
شما صحبت نکن
me
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۸
آقای شاه شما چه دستوری میفرمائید اطاعت امر کنیم ...اهههم
الهام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
از کی جواب رد شنیدی که زورت گرفته . مجرد موندن چون مردی که دو هزار ارزش داشته باشه دیگه پیدا نمیشه
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1390/07/27
میخوان ترشی بشن حتما که ازدواج نمیکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۸
برو بابا!!!!!!!
هرکسی واسه خودش یه دلیلی داره
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1390/07/27
هر کس حق داره نظرشو بگه فرناز خانم از نظره هر کی خوشت نیومد اون بیکاره .اگه اینجا جای بیکاراست خودت اینجا چه کار میکنی.حالا اگه پسرایه مجردو گفته بودن همه این دخترا یه چیزی میگفتن .من عاشقه گلزارم..... من میمیرم برایه بهرامه رادان.....واز این چیزا .حالا اگه یه پسر بگه من عاشقه الناز شاکر دوستم همتون خانم جلسه میشین .
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1390/07/27
50 درصد من حله ، هر كدوم كه مشگلي با 50 درصد خودشون ندارن بيان جلو كه انشاء الله مباركه ...........
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۹
بابا مرسی ای ول حواست باشه خام نشی گول بخوری مبارک باشه اقای مجرد
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1390/07/27
hala be ma che rabti dare ki moteahele ki mojarad????????? akhe cheghadr foozooliiiiiii vaghean ke man ba farnaz movafegham ina avareze bikarie...!
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1390/07/28
چي ميگي اکبر؟!! چرا حرف بيخود ميزني؟؟؟مريضيي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1390/07/28
باران جونو عشقست بقیه رو بی خیال
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1390/07/28
من هم همیشه حلقه آزاده نامداریو تو دست چپش دیدم!!
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
مگه یه انگشتر دست کردن کاری داره . نامداری مجرده
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1390/07/29
باعرش پوزش،واقعا متاسفم واستون به خاطر این گزارش چرت و پرتتون.بابا آخه شما چیکار به زندگی شخصی دختران معروف دارین؟؟!! آخه مگه این دخترا دیوانه هستن که بیان موقعیتشون رو به خاطر زندگی با یه مرد خراب کنن.؟؟!!خب نمیخوان ازدواج کنن.واقعا خاک بر سر این مملکت ما که فک کرده با این جور گزارش ها میتونه دخترا رو به اصطلاح تحفیر کنه تا سر مردای مملکت بی کلاه نمونه..!!! بابا...تروخدا تمومش کنین.دخترای دهه ی شصتی خیلیییییییی از پسرای هم دوره ی خودشون سطح بالاترن...فک نکنین که با این گزارش های دره پیت و خیر سرتون تاسف بار میتونین اعتماد به نفس ما دهه شصتی ها رو بیارین پایین...به کوری چشم حسود هیچوقت افتخار نمیدیم که با یه موجود نفهم مثل مرد زندگی کنیم...حالا برین ببینم چه طور میخواین با این تحقیر کردنا جلوی فساد رو بگیرین.....
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۳
کورش جوابتو داد موقع ازدواج خودت هم میشه ببینیم به شوهرتم میگی موجود نفهم؟؟؟
راستی فکر کنم پدر شما هم مرد باشد!!!البته بعید بدونم...
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1390/07/29
جو جو جان از تخم اومدی بیرون مرغ شدی قد قد میکنی ؟؟؟؟
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۳
دمت گرم کورش جان خوب جوابشو دادی خیلی خوشم اومد
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
خیلیییییییییییییییییییییی بی ادبی
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1390/07/30
wow ...این پیج دیگه خطرناک شده ...همه فش میدن به هم چرااااا ؟
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1390/07/30
دوست داشتن ازدواج نکردن! الکی برا مردم حرف در نیارید
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1390/08/01
بابا شما خیییییییییییییییییییییلی بیکارید.یکی دیگه معروفه یکی دیگه ازدواج کرده یا حالا نکرده شما دعواشو میکنید!
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1390/08/01
همشون دروغ گفتند رو هوا میزننشون
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1390/08/02
من مجردم هر کدوم میخواد ازدواج کنه بیاد جلو
United States
20:03 - 1390/08/02
واقعاء براتون متآسفم كه ازديدمثبت نگاه نميكنيدفقط حرفهاي چرت وپرت تحويل سايت ميدين يه كمي باادب باشين
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1390/08/05
سلام به همگی/مجردی خیلی حال میده/حتما این بازیگرا هم با مجرد بودن دارن حال میکنن/ازدواج سخته/اگه ازدواج کنید باید با تمومه این تفریحات و عشق و حال دوران مجردی خداحافظی کنید/پس مجرد بمونید@
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1390/10/17
بچه ها چه خبرتونه یه کمی حوصله داشته باشین همه تون و همشون ازدواج میکنند و میکنیم .
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/01/18
واقعا حیف خانم شریفی نیا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
نیکان فارمدمهر_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
کلینیک النا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر