خانه متری ۱۵۰میلیون در تهران شرم‌آور است!
۱۰۶۲۵۰۱
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
۲۵۱۱
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه به حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور اطلاعات غلطی درباره مسکن داده‌اند، گفت: دولت ایشان ۶ سال از عمرش را در زمینه مسکن تباه کرد و تا زمانیکه رئیس جمهور به اصطلاح پای کار نیاید، شورای عالی مسکن را تشکیل ندهد و ۱۵ روز یکبار جلسه‌اش برگزار نکند و البته مسکن را اولویت نداند، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه به حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور اطلاعات غلطی درباره مسکن داده‌اند، گفت: دولت ایشان ۶ سال از عمرش را در زمینه مسکن تباه کرد و تا زمانیکه رئیس جمهور به اصطلاح پای کار نیاید، شورای عالی مسکن را تشکیل ندهد و ۱۵ روز یکبار جلسه‌اش برگزار نکند و البته مسکن را اولویت نداند، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

نیکزاد درباره ظرفیت شهرسازی در کشور افزود: جمهوری اسلامی ایران ۱۶۵ میلیون هکتار وسعت دارد و مجموع وسعت کل شهر‌های کشور ۳۳ میلیون هکتار هم نمی‌شود، یعنی حدود ۲ درصد وسعت کشور زیر ساخت و ساز شهری رفته است.

او یادآور شد: سرعت اجرای طرح اقدام ملی مسکن هم باید بیش از این باشد، مسکن نیروی کار وارداتی و وابستگی نمی‌خواهد و کاملاً موضوعی داخلی است.

نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حضور انبوه‌سازان و پیمانکاران و البته فراهم کردن تسهیلات از سوی دولت برای ساخت مسکن لازم است؛ یک زمان در اسلامشهر مدارس سه شیفته شده بود، فکر کردم زادِ ولد افزایش داشته است! از مسئولان پیگیری کردم که پاسخ دادند بحث زادِ ولد نیست، کسانی که در تهران نتوانستند خانه اجاره کنند، به اسلامشهر و پرند آمده‌اند.

این نماینده مجلس یازدهم بیان کرد: دو و نیم میلیون خانه خالی وجود دارد، اما این تعداد خانه لوکس است و عامه مردم و جوانان نمی‌توانند آن را خریداری کنند، خانه متری ۱۵۰ میلیون تومان در تهران شرم‌آور است! طرح دوفوریتی تأمین مسکن به زودی برای بررسی به صحن می‌آید و هر سال باید حداقل یک میلیون واحد مسکن تولید شود که ۲۰۰ هزار واحد در روستا، حدود ۲۰۰ هزار واحد در بافت فرسوده و بقیه در مناطق دیگر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:72
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1399/09/06
وجود شما در جامعه شرم آوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چی گفتی...؟؟؟ شرم آور است.!!
راست حسینی بچه مسلمون بگو محل سکونت خود ات کجاست؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
به این مقدار راضی نباشید
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1399/09/06
خانه اخرت شده تهران دنیا پرستان یه روزی خدا تمام نابودتان میکند خیلی دنیای کثیفی شده
-
17:03 - 1399/09/06
شرمگین باش و برو از این شرم بمیر
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1399/09/06
با صدو پنجاه میلیون یه متر خونه میخری پول بی ارزشه
United States
00:13 - 1399/09/07
برادرعزیزوبزرگوارتوکه خودت در تهران زندگی می کنی و میدانی وضعیت تهران چه خبر است چرا اجازه داده ایدمسکن مردم اینقدرگران شود که الآن شما این مسئله را شرم آور میدانیدآن کسی که مسکن رامتری صدوپنجاه میلیون میفروشد که خیلی دورنیست بغل گوش خودت است آن را بگیریدوبه دست قانون بسپاریدومجازاتش کنیدتابرای بقیه گرانفروشان درس عبرت شودعلت عدم تحقق این امر دو راه بیشتروجودنداردیازورتان به آنها نمی رسد یا خدای ناکرده ازاین گرانی مسکن سودی هم به شما میرسدکه امیدواریم اینجورنباشدوباقاطعیت با گرانی مسکن برخوردشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج