ماجرای مرگ بیمار در اتاق عمل بیمارستان جیرفت
۱۰۶۴۲۳۵
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
۳۷۴۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در واکنش به خبر مرگ یک بیمار در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی جیرفت گفت: علل متعددی می تواند باعث مرگ یک نفر در اتاق عمل شود و باید جوانب کار با دقت بررسی شود.

ایسنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در واکنش به خبر مرگ یک بیمار در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی جیرفت گفت: علل متعددی می تواند باعث مرگ یک نفر در اتاق عمل شود و باید جوانب کار با دقت بررسی شود.

دکتر "علی اصغر مکارم" در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می شود یک خانم ۴۹ ساله به علت جراحی دیسک کمر و نبود پزشک بیهوشی در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی جیرفت فوت کرده است، گفت: بعید است علت مرگ بیمار نبود پزشک بیهوشی باشد چون از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان این مطلب که وقتی یک مرگی اتفاق می افتد علت های متعددی دارد افزود: ضمن بررسی علل یک مرگ اگر قصور و یا کوتاهی صورت گرفته باشد با تشکیل پرونده موارد از طریق نظام پزشکی و پزشک قانونی بررسی خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برخورد جدی را بعد از بررسی های کارشناسی مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: به طور کلی اگر بیماری در حین درمان فوت کرده باشد هر کدام از کادر درمان بر اساس میزان کوتاهی که کرده اند باید پاسخگو باشند.

عصر امروز دهم آذر ماه خبری مبنی بر اینکه "یک خانم ۴۹ ساله در اتاق عمل بیمارستان امام خمینی جیرفت بخاطر عمل دیسک کمر جانش را از دست داده است و به گفته بستگانش علت آن نبود پزشک بیهوشی در اتاق عمل بوده است" در فضای مجازی رد و بدل شده که افکار عمومی شفاف سازی مدیران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت را در صورت هر گونه سهل انگاری و خطای انسانی خواستار شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:13
United States
23:23 - 1399/09/10
ایشان ظاهرا در تهران مطب داشتند چطوری در جیرفت رئیس هستند
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1399/09/10
دکترای بیسواد دیروز یه خانم تو بیمارستان تو شوشتر برای سزارین رفت ولی رحمش حین عمل بد پاره کردن وکلا رحمش درآوردن بیچاره رو
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1399/09/10
مگه بیهوشش نکردن .چطوری میشه مرده باشه .بیهوشی ساعتیه .بیمار خاناخواه بیدار میشه.حتما زیر عمل طاقت نیاورده .ولی دستگاه نشون میده.احتمالا کشتنش بعد عملش کردن
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1399/09/11
سآل سال دکترا نیست بد بیآری پشت هم
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1399/09/11
ممکنه اون دکتره مدارک خودشه را از دانشگاه شهر اهرم از استان بوشهر گرفته باشند،که معتبرترین دانشگاهای ایران هست،
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1399/09/11
اینقدر گفتیم دکترهای سهمیەای پارتی دیگه خوبیت نداره انتقاد کنیم چون خودمان خسته میکنیم اعصاب هم خراب میشە این قدر گفتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج