اعلام کنید سریال «تاج» خیالی است
۱۰۶۴۳۳۶
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
۱۲۰۲
درخواست دولت بریتانیا از نتفلیکس:
الیور دودن وزیر فرهنگ بریتانیا پیشنهاد کرده است که برای رفع نگرانی‌های خانواده سلطنتی هشداری در ابتدای فصل چهار سریال «تاج-the crown» درج شود.
سینما دیلی: الیور دودن وزیر فرهنگ بریتانیا پیشنهاد کرده است که برای رفع نگرانی‌های خانواده سلطنتی هشداری در ابتدای فصل چهار سریال «تاج-the crown» درج شود.
 
اعلام کنید سریال «تاج» خیالی است
 
وزیر فرهنگ بریتانیا درباره سریال محبوب «تاج» گفت: «یک محصول زیبای خیالی است، بنابراین همچون دیگر محصولات تلویزیونی، نت‌فلیکس بهتر است در ابتدای آن بر همین نکته تأکید کند.بدون این کار، نگرانم نسلی که در حین این رویدادها زندگی نکرده‌اند واقعیت را با خیال اشتباه بگیرند.» دودن سریال را به زدن آسیبی ماندگار به خانواده‌ی سلطنتی از جمله «پرنس چارلز» متهم می‌کند.
 
یکی از منابع نزدیک به پرنس چارلز هم به دیلی میل می‌گوید روش پیتر مورگان برای روایت رویدادها در قالب سرگرمی گمراه‌کننده است و مردم متوجه آن نیستند: «آن‌ها در طول چند فصل اول اغوا شده‌اند تا جایی که نمی‌توانند درک کنند چگونه فریفته می‌شوند. این یک پروپاگاندای به‌شدت پیچیده است.»
 
جنبه‌های بحث‌برانگیز سریال شامل رابطه‌ی عاشقانه‌ی پرنس چارلز و  کامیلا پارکر بولز در حین ازدواج با دایانا،و نیز خشونت کلامی پرنس در مقابل دایانا می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج