نقاط قوت استقلال یکی‌یکی زیاد می‌شوند
۱۰۶۴۴۳۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
۱۰۷۳
پیشکسوت استقلال گفت: محمود فکری در این یکی، دو بازی اخیر نشان داده در نظر دارد با بهره‌گیری از دیگر نیرو‌های بالقوه تیمش کار را پیش ببرد و نقاط دیگر تیم را تقویت کند.

خبرورزشی: پیشکسوت استقلال گفت: محمود فکری در این یکی، دو بازی اخیر نشان داده در نظر دارد با بهره‌گیری از دیگر نیروهای بالقوه تیمش کار را پیش ببرد و نقاط دیگر تیم را تقویت کند.

بهتاش فریبا، دیروز از دیدار استقلال و پیکان حرف می‌زد و معتقد بود تیم استقلال در بحث تدافعی روند رو به رشدی را نسبت به فصل قبل در پیش گرفته است. او از زوج‌سازی‌های استقلال هم ابراز خشنودی می‌کرد.

استقلال به پیکان رسید! این بازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

این پیکان هنوز به‌طور دقیق خودش را پیدا نکرده است. در واقع پیکان بعد از جدایی ویسی به تارتار ارث رسید و او نه بازیکنی برای تیمش انتخاب کرده بود و نه فرصت داشت تا تیم را تمرین بدهد. برای همین در سه بازی قبلی این تیم بیشتر روی کارهای تدافعی و ضدحملات کار می‌کرد و امید داشت تا هر طور شده امتیاز بگیرد.

این یعنی کار برای استقلال راحت است؟

اتفاقاً مهدی تارتار همیشه در هر تیمی بوده اغلب روبه‌روی استقلال امتیاز گرفته است. سوابق مربیگری او نشان می‌دهد که بارها با تیم‌های تحت امرش استقلال را شکست هم داده است. بنابراین اتفاقاً فکر می‌کنم استقلال باید با دقت در این دیدار به میدان برود.

استقلال توانایی پیروزی در این دیدار را دارد؟

شنیدم دیاباته هم در این بازی نیست. البته استقلال در سه بازی قبلی هم نشان داد بدون شیخ توانایی گلزنی دارد ولی خب قطعاً اگر او بود می‌توانست بار تهاجمی تیم را افزایش بدهد. با این همه به لحاظ مهره‌ای می‌توان گفت استقلال بخت زیادتری برای پیروزی در این دیدار دارد ولی اگر استقلال نتواند تمرکز لازم برای این بازی را داشته باشد می‌توان هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی را انتظار داشت.

در این سه بازی نقطه قوت استقلال را در کجا دیدید؟

این تیم تقریباً در همه خطوط خوب کار می‌کند به‌جز در هافبک و در بحث بازیسازی که می‌تواند بخش عمده‌ای از کار استقلال را جلو بیندازد. فکری در این یکی، دو بازی اخیر نشان داده در نظر دارد با بهره‌گیری از دیگر نیروهای بالقوه تیمش کار را پیش ببرد و نقاط دیگر تیم را تقویت کند.

مثل کجا؟

برای نمونه می‌توان به زوج‌سازی‌های بازی قبلی روبه‌روی ماشین‌سازی در دفاع چپ و راست اشاره کرد. حضور محمد نادری و میلیچ در جناح راست و موسوی و وریا در جناح چپ خود بیانگر این نکته است که اتفاقات خوبی در استقلال در راه است. البته این تیم‌ داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی را هم دارد که می‌توانند در بحث بازیسازی و توپ‌رسانی به مهاجمان کمک‌حال خط فوروارد باشند اما نقطه مهمتر در این مدت تقویت قوای دفاعی و بهبود وضعیت ساختار دفاعی در استقلال است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج