صحبت‌های کالینز درباره همکاری با فینچر
۱۰۶۴۸۴۵
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
۷۴۸
امسال لی لی کالینز ، سال پرکاری را پشت سرگذاشت، مجموعه محبوب نت‌فلیکس«امیلی در پاریس» از او به نمایش درآمد و در «منک» ساخته دیوید فینچر نیز نقش‌آفرینی کرده است.
دنیای تصویرآنلاین: امسال لی لی کالینز ، سال پرکاری را پشت سرگذاشت، مجموعه محبوب نت‌فلیکس«امیلی در پاریس» از او به نمایش درآمد و در «منک» ساخته دیوید فینچر نیز نقش‌آفرینی کرده است.
 
صحبت‌های کالینز درباره همکاری با فینچر
 
کالینز درباره نحوه حضور در فیلم فینچر در مصاحبه جدیدش چنین گفت:« من دو هفته قبل از رفتنم به پاریس [برای فیلمبرداری امیلی در پاریس] در مورد پروژه منک شنیدم. دیوید فیلمسازی است که هرگز فکر نمی کردم فرصتی برای کار با او داشته باشم. من قبل از رفتنم به پاریس یک نوار ارسال کردم و بعد از چند هفته که مشغول فیلمبرداری در پاریس بودم ، با اپلیکیشن زوم تست دادم.
 
وقتی فهمیدم که نقش را گرفتم ، خیلی گیج شدم [می خندد]. فکر کردم ، ‘این خیلی عجیب است.بعد از آن ، من مجبور شدم برای تمرین دوباره به لس آنجلس پرواز کنم ، اما در حال فیلمبرداری مجموعه امیلی در پاریس بودم - در تمام سکانس‌ها حضور دارم و هیچ روز مرخصی نداشتم. بنابراین ، من دو بار به مدت 24 ساعت به لس آنجلس رفتم و برگشتم.
 
من صبح روز شنبه بعد از یک فیلمبرداری شبانه در پاریس پرواز کردم ، شنبه صبح در لس آنجلس فرود آمدم ، به تمرین پرداختم ، تست مقابل دوربین دادم ، دوباره پرواز کردم به پاریس ، خوابیدم، ساعت 5 صبح بیدار شدم تا دوباره امیلی باشم. این اتفاقات خیلی سریع رخ داد و من نمی‌توانستم توقف کنم و به آن فکر کنم زیرا به این نتیجه نهایی رسیدم که می توانم در امیلی در پاریس و منک یکی پس از دیگری نقش‌آفرینی کنم.»
 
کالینز در «منک» نقش ریتا را بازی می‌کند، کالینز درباره نقش خود چنین توضیح داد:« البته ، ریتا شخصیتی واقعی است ، اما اطلاعات کمی در مورد او یافت می شود ، به غیر از این که او یک تندنویس اهل انگلیس است و شوهرش در جنگ بوده است. فکر می کنم دو عکس از او دیدم. بنابراین ، از نظر خلق شخصیت ، بیشتر خصوصیاتی بود که او به شخصیت گری [اولدمن] نشان می دهد ، زیرا گری وقتی در کنار او است بسیار آسیب پذیراست.
 
آنها معتمد یکدیگر هستند. برای یک زن آن زمان و در آن موقعیت ، ریتا بسیار جسور بود. او معتقد بود كه منك قادر به انجام كارهاي بيشتر از آن چیزی است كه خودش فکر می‌کند. او مدام به گری قولش را یادآوری می‌کرد. منک گاهی به آن ضربه اضافی احتیاج داشت. دیوید می خواست ریتا حس ذاتی خوبی داشته باشد. من این نکته را دوست داشتم که بین او و منک رابطه عاشقانه ای وجود نداشته باشد - این یک دوستی معنوی است که هیچکدام از آنها انتظارش را ندارند.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج