یک هفته تا اخراج احتمالی زیدان از رئال‌مادرید
۱۰۶۵۲۳۸
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
۱۰۲۴
رسانه های اسپانیایی گزارش داده اند که نتایج رئال مادرید طی یک هفته اخیر، ماندن یا جدایی زیدان را مشخص می کند.

ورزش سه: رسانه های اسپانیایی گزارش داده اند که نتایج رئال مادرید طی یک هفته اخیر، ماندن یا جدایی زیدان را مشخص می کند.

نتایج ناامید کننده رئال مادرید ادامه دار است و این تیم در حالی در دو بازی رفت و برگشت مغلوب شاختار دونتسک اوکراین شد که این تیم در دو دیدار قبلی اش 10 گل از مونشن گلادباخ دریافت کرده بود.

مادریدی ها پیش از بازی های این هفته لیگ قهرمانان اروپا، در اسپانیا نیز با نتیجه 2 بر یک مغلوب آلاوز شده بودند و شاید اگر پیروزی های رفت و برگشت آنها در برابر اینترمیلان نبود، اکنون شرایط این تیم خیلی بحرانی تر از قبل بود.

یک هفته تا اخراج احتمالی زیدان از رئال‌مادرید

آنها در لالیگا چهارم هستند و 7 امتیاز با صدر فاصله دارند البته اگر اتلتیکو مادرید دیدارهای عقب افتاده اش را برنده شود، این اختلاف بیشتر هم می شود. این عوامل دست به دست هم داده تا جایگاه زیدان در خطر باشد.

اما گزارش ها از مطبوعات اسپانیایی حاکی از آن است که اگر نتایج هفته آینده مادرید به نتیجه نرسد، ممکن است زیدان با وجود کسب افتخارات بی شمار برای رئالی ها در سالهای گذشته، شغلش را از دست دهد و از سمتش اخراج شود.

یک هفته تا اخراج احتمالی زیدان از رئال‌مادرید

طبق گزارشات MARCA ، La Sexta ، El Mundo و AS ، رئال مادرید در صورت عدم عملکرد خوب و کسب نتایج مناسب در سه بازی بعدی خود در مقابل سویا، بروسیا مونشن گلادباخ و اتلتیکو مادرید، مدیران این تیم زین الدین زیدان را از سمتش اخراج می کنند.

در حالی که بیشتر این گزارش ها حاکی از آن است که هیئت مدیره منتظر خواهد ماند و می بیند که آیا تیم موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می شود، خوزه لوئیس سانچز بازیکن تیم لاسکستا امروز در سایت Jugones خبر داد که اگر لوس بلانکوس در مقابل سویا شکست بخورد ، فلورنتینو پرز می تواند زیدان را اخراج کند.

یک هفته تا اخراج احتمالی زیدان از رئال‌مادرید

به گزارش MARCA ، اگر زیدان اخراج شود، مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام گزینه مورد علاقه پرز خواهد بود. رائول مربی و اسطوره باشگاه امید کمتری نسبت به پوچتینو برای تصاحب این پست دارد.

میراث زیدان به عنوان مربی رئال مادرید قابل بحث نیست. وی یکی از بهترین مربیانی است که تاکنون مربیگری این باشگاه را بر عهده داشته است. با این حال، فرم فعلی مادرید باید بهبود یابد و عملکرد فعلی تیم را می توان فقط یک ناکامی قلمداد کرد که این موضوع نیز قابل بحث نیست.

آیا این نسخه فعلی رئال مادرید آن توانایی و کاریزمای لازم را دارد که برای کسب موفقیت در آن سه بازی کافی است؟ اگر پاسخ این سوال "نه" باشد، ما می توانیم آخرین روزهای زین الدین زیدان را به عنوان سرمربی رئال مادرید مشاهده کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج