طعنه «فرهیختگان» به تیم دیپلماسیِ روحانی
۱۰۶۵۷۶۱
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
۱۷۹۵
روزنامه فرهیختگان در صفحه نخست شماره امروز خود با انتشار تصویری از روحانی و ظریف به اظهارات رئیس جمهور درباره تیم دیپلماسی کشور واکنشی کنایه‌آمیز نشان داد.

روزنامه فرهیختگان در صفحه نخست  شماره امروز خود با انتشار تصویری از روحانی و ظریف به اظهارات رئیس جمهور درباره تیم دیپلماسی کشور واکنشی کنایه‌آمیز نشان داد.

حسن روحانی پنجشنبه گذشته و در واکنش به مصوبه مجلس شورای اسلامی ذیل طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها که درصورت اجرا شدن، تعهدات ایران در توافق هسته‌ای را به عقب برمی‌گرداند، نمایندگان مجلس را با کنایه مخاطب قرار داد و گفت: «عجله نکنیم، هول نشویم. اگردولت موفقیتی به دست آورد، آن را به شما تقدیم می‌کنیم. سپس او تلویحا مجلس را نابلد خواند و با اشاره به اینکه دولت در حوزه دیپلماسی توانمند است و بیش از 20 سال توانسته در این عرصه منافع ملی را تامین کند، گفت: «بگذارید با حوصله و تامل و با دقت و خردورزی کارها را پیش ببریم، آنهایی که تجربه بیست‌و‌چند ساله داشتند و در دیپلماسی موفق بودند، با دقت کارمان را انجام دهیم.»

روزنامه فرهیختگان در مطلبی با عنوان «کارکشته‌ها» در انتقاد زا سخنان روحانی نوشت: معلوم نیست که چرا کسانی که ادعای توانمندی در انجام مذاکره و دیپلماسی را دارند، مجری برجام به‌ عنوان یکی از ضعیف‌ترین توافق‌های تاریخ بوده‌اند و تجربه آن همچنان پیش‌روی همه مردم است! و کسی هنوز آن را از یاد نبرده است.

طعنه فرهیختگان به تیم دیپلماسیِ روحانی

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1399/09/15
مگه دولت موفقیتی هم داره هر چه هست بد بختیه
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1399/09/15
این برجام نا فرجام ننگ آور ترین قرارداد قرون تاریخ این مملکت بلا زده است اینا چقدر کار را کشتن خسته شدن حیونکیا
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1399/09/15
اگرفرهیختگان مان اینگونه باشند. وای بحال پرریختگانمان!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1399/09/15
"کارکشته ها "
زیباترین کلمه برای این مقوله
"کارکشته ها" خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/09/15
برجام ،، روح برجام ،، خروج از بر جام ،، ورود به برجام ،، ،، شکست بر جام ،، موفقیت برجام ،، ،،، حمایت از برجام ،،،کلاه شرعی بر عدم مسئولیت پذیری ،، عدم کنترل ،، عدم برنامه ریزی ،، ،،سرگرم کردن مردم به خاطر هزاران قول و قرار در تدبیر و امید !!!و دیگر هیچ ،،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج