احتمال بازی کردن جهانبخش برابر ساوتهمپتون
۱۰۶۵۸۳۳
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
۹۴۷
برایتون تیمی که علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی در آن حضور دارد با وجود غیبت چند بازیکن سرشناس دوشنبه به مصاف ساوتهمپتون می‌رود.

ورزش سه: برایتون تیمی که علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی در آن حضور دارد با وجود غیبت چند بازیکن سرشناس دوشنبه به مصاف ساوتهمپتون می رود.

مصدومیت آدام لالانا از ناحیه کشاله ران که در نیمه دوم بازی برابر لیورپول به جای آرون کانلی به زمین آمد وتنها هشت دقیقه بازی کرد ، برای گراهام پاتر دردسرساز شده است. بازیکن سابق ساوتهمپتون و لیورپول پس از مصدومیت به سرعت برای معالجه از تونل ورزشگاه به بیمارستان رفت و علیرضا جهانبخش جای او را گرفت.

گراهام پاتر سرمربی برایتون می گوید که همین خروج زودهنگام لالانا از بازی او را از مصدومیت طولانی نجات داده و غیبتش چندهفته ای بیشتر طول نخواهد کشید اما این می تواند علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی براتون را به حضور در برابر ساوتهمپتون نزدیکتر کند. لالانا دستکم دو هفته را از دست خواهد داد و این نسبت به آنچه می توانست اتفاق بیفتد خیل بد نیست اما ماجرا این است که نیل موپای که در نیمه اول بازی برابر لیورپول یک ضربه پنالتی را از دست داد از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد است. بهترین گلزن برایتون این هفته در تمرینات سبک شرکت کرد و همین باعث شده تا پاتر برای چیدمان خط حمله به فکر تغییراتی باشد:". او شنبه فرصت تمرین دارد ، بنابراین طی روزهای آینده درباره بازی کردنش تصمیم می گیریم."

این در حالی است که داوی پروپر هافبک هلندی هنوز در این فصل در ترکیب آلبیون بازی نکرده و پس از مشکلات آسیب دیدگی اش در حال رساندن خود به مرز آمادگی است. مک آلیستر ملی پوش آرژانتینی این تیم هم در چنین شرایطی دارد و در حال افزایش سطح آمادگی جسمانی خودش است.

با این حال برایتون در شرایطی دوشنبه شب به مصاف ساوتهمپتون رده ششمی می رود که علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی این تیم تشنه بازی کردن است. او در بیست دقیقه حضورش در بازی برابر لیورپول نمایش خوبی داشت می تواند از این فرصت استفاده کرده و توانایی هایش را گراهام پاتر نشان بدهد. او هر زمان که از سوی سرمربی برایتون در این فصل میدان دیده نمایش خوبی ارائه کرده و بازی با ساوتهمپتون نیز می تواند به رسیدن به او ترکیب اصلی کمک کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج