حمایت بیشتر رای‌دهندگان آمریکایی از بایدن
۱۰۶۵۸۴۱
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
۱۲۱۲
یک نظرسنجی جدید هیل-هریس ایکس نشان داد، رای دهندگان به جو بایدن بیشتر از دونالد ترامپ نظر مثبت دارند.

ایسنا: یک نظرسنجی جدید هیل-هریس ایکس نشان داد، رای دهندگان به جو بایدن بیشتر از دونالد ترامپ نظر مثبت دارند.

به نقل از پایگاه هیل، در این نظرسنجی ۵۷ درصد رای دهندگان ثبت نام کرده گفتند، دیدگاهی مثبت به جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا دارند در حالی که ۴۶ درصد از آنها نسبت به این معاون رئیس جمهور سابق آمریکا نظر منفی داشتند.

همچنین این نظرسنجی مشخص کرد که ۴۷ درصد از پاسخگویان در قبال دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نظر مثبت داشته و در مقابل ۵۳ درصد از آنها نسبت به او نظر منفی داشتند.

۹۲ درصد رای دهندگان دموکرات نظرشان به بایدن مثبت بوده و ۵۵ درصد رای دهندگان مستقل و ۱۸ درصد رای دهندگان جمهوریخواه همین نظر را درباره او داشتند.

۸۰ درصد پاسخگویان جمهوریخواه نیز به همراه ۴۳ درصد مستقل‌ها و ۱۷ درصد دموکراتها درباره ترامپ نظر مثبت داشتند. این نظرسنجی به صورت اینترنتی از ۲۸۲۵ رای دهنده ثبت نام کرده انجام شده است.

در همین حال یک نظرسنجی دیگر این موسسه نشان داد که اکثریت رای دهندگان معتقدند که آمریکا در مسیری اشتباه قرار دارد.

در این نظرسنجی که در بازه ۲۷-۳۰ نوامبر انجام شد، ۶۲ درصد رای دهندگان ثبت نام کرده گفتند که آمریکا در مسیری اشتباه قرار دارد. در مقابل ۳۸ درصد از پاسخگویان گفتند که فکر می کنند کشورشان درمسیری درست قرار دارد.

بر اساس این نظرسنجی ۴۷ درصد از رای دهندگان جمهوریخواه آمریکا را در مسیری درست می دانند در حالی که ۵۳ درصد از آنها این کشور را در مسیری غلط می‌دانند. ۳۰ درصد از دمومکراتها نیز معتقدند که آمریکا در مسیری درست قرار دارد در حالی که ۷۰ درصد از آنها مسیر این کشور را غلط می دانند.

در میان مستقل‌ها نیز ۳۷ درصد گفتند که از نظر آنها آمریکا در مسیر درست قرار دارد در حالی که ۶۳ درصد عکس آن را گفتند.

این نظرسنجی نیز با پرسش از ۲۸۲۵ رای دهنده ثبت نام کرده برگزار شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج