تکنیک نوه علی پروین خیلی خوب است
۱۰۶۵۹۲۴
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
۲۱۷۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت، با تمام مشکلات و کمبود‌هایی که پرسپولیس با آن مواجه است، این تیم پتانسیل پیروزی در فینال و قهرمانی آسیا را دارد.

خبرگزاری تسنیم: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت، با تمام مشکلات و کمبودهایی که پرسپولیس با آن مواجه است، این تیم پتانسیل پیروزی در فینال و قهرمانی آسیا را دارد.

منهای سوالاتی که قاعدتا باید پیرامون وضعیت پرسپولیس از پیشکسوتان شود، ماجرای حضور نوه علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس همچنان محل سوال است. مصاحبه محمد پنجعلی را در این زمینه بخوانید:

*پرسپولیس در بازی‌ قبل با شهر خودرو بهتر شده بود. من شنیدم بازی این تیم با ذوب‌آهن هم شاید لغو شود، اما به نظرم اگر بازی‌ها برگزار شوند، به نفع پرسپولیس است. تیم ما در آستانه یک بازی حساس است و باید تمام کشور به آن کمک کنند، چون قهرمانی در آسیا افتخاری برای تمام ایران است. من مطمئنم اگر از پرسپولیس حمایت شود، با تمام کمبودها این تیم قهرمان آسیا خواهد شد.

*غیبت بازیکنانی مانند آل‌کثیر، امیری و پهلوان در فینال آسیا، مشکلات پرسپولیس را زیاد می‌کند. این بازیکنان در بازی‌های قبلی لیگ قهرمانان بازی کردند و علاوه بر آنها چند بازیکن هم از پرسپولیس جدا شدند، اما با این وجود من معتقدم شاگردان گل‌محمدی پتانسیل پیروزی در فینال را دارند.

*درباره حضور نوه علی پروین در تمرینات تیم‌های پایه پرسپولیس، دور از تعصب بگویم تکنیک او خیلی خوب است. فعلاً هم با بچه‌ها تمرین می‌کند و هنوز اسامی تیم‌های پایه را رد نکرده‌ایم. خیلی‌ها سر تمرین می‌آیند و از آنها تست می‌گیریم. نمی‌دانم چرا به این مورد حساس شدند. الان ۳۰ نفر در تیم نوجوانان تمرین می‌کنند و نهایتاً از بین آنها مربیان، بازیکنان را انتخاب خواهند کرد. آیا کسی حق ندارد تست بدهد؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج