خطرناک‌ترین و امن‌ترین کشور‌های جهان کدام‌اند؟
۱۰۶۵۹۵۸
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
۲۹۰۳
یک شرکت فعال در زمینه امدادرسانی بین‌المللی پنج خطرناک کشور جهان را برشمرد و توصیه کرد در سال ۲۰۲۱ به این کشورها سفر نکنیم.

اعتمادآنلاین: یک شرکت فعال در زمینه امدادرسانی بین‌المللی پنج خطرناک کشور جهان را برشمرد و توصیه کرد در سال ۲۰۲۱ به این کشورها سفر نکنیم.

به نقل از روزنامه دیلی‌میل، به اعتقاد کارشناسان این شرکت، لیبی، سوریه، افغانستان، عراق و جمهوری آفریقای مرکزی در صدر فهرست خطرناک‌ترین کشورها در کره خاکی هستند که نباید به آنجا سفر کرد.

این شرکت که حیطه فعالیت‌هایش ارائه خدمات درمانی و امنیتی بوده و مقرش در سنگاپور است همچنین کشورهای گرینلند، سوئیس، اسلوونی، نروژ، فنلاند و دانمارک را در زمره امن‌ترین کشورهای جهان به شمار آورد.

در این رده بندی نیوزیلند امن ترین کشور از لحاظ شیوع ویروس کرونا اعلام شده و کشورهای تانزانیا و نیکاراگوئه در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

در همین راستا کارشناسان این شرکت نسبت به سفر به کشور گرجستان به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا هشدار داده و اردن و چند کشور دیگر اروپایی هم به عنوان کشورهای در معرض خطر شیوع گسترده ویروس کرونا اعلام شده‌اند.

در این گزارش به مسافران توصیه شده از سفر به کشورهای ونزوئلا، کره‌شمالی، لیبی، جنوب سودان و یونان هم به دلیل نبود امکانات بهداشتی و درمانی کافی امتناع کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج