زیدان: این چند روز بر ما آسان نگذشت
۱۰۶۶۰۶۱
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
۷۹۴
سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی تیمش مقابل سویا اعلام کرد روزهای سختی را سپری کرده اند.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی تیمش مقابل سویا اعلام کرد روزهای سختی را سپری کرده اند.

به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته دوازدهم لالیگا با گل به خودی دروازه‌بان سویا توانست پیروز شود. زین الدین زیدان پس از این دیدار گفت: بازی خوبی بود. در نیمه دوم تحت فشار بودیم اما این که بدانیم چگونه در این شرایط کار کنیم اهمیت دارد. به خاطر بازیکنانم خوشحالم. این چند روز آسان نگذشتند.

سرمربی رئال مادرید افزود: در دفاع خیلی خوب کار کردیم. سپس می دانستیم می توانیم از طریق ضد حمله به حریف ضربه بزنیم، مانند گلی که به ثمر رساندیم. در بهترین روزهای خود به سر نمی بریم چون که قبلا فرصت های زیادی را از دست دادیم. باورمان به خاطر کاری که انجام دادیم مهم بود. بازی خوبی بود چون حریفمان در خانه اش سرسخت است.

سرمربی فرانسوی در ادامه اظهار کرد: تیم مطمئن نشان داد. زمانی که توپ را در اختیار نداریم دفاع در کنار هم اهمیت دارد. تنها ناچو و واران نبودند. همه دفاع می کردند، حتی بنزما که مهاجم است. به این شکل می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

زیدان در پایان گفت: اعتماد به نفس مهم است. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. مادرید تیمی است که کاراکتر دارد و خواهان چالش است. پیروزی در این شب اهمیت داشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج