بازیگر سیرک دلقک‌ها نشوید!
۱۰۶۶۰۹۹
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
۱۷۶۳
ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن محسن افشانی در حالی که روی صندلی نشسته توسط یکی از به اصطلاح شاخ های اینستاگرام تهدید می شود و او افشانی را وادار می کند به خودش توهین کند.

خراسان: ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن محسن افشانی در حالی که روی صندلی نشسته توسط یکی از به اصطلاح شاخ های اینستاگرام تهدید می شود و او افشانی را وادار می کند به خودش توهین کند.

این ویدئو خیلی زود در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام منتشر شد اما هنوز ساعاتی از انتشار آن نگذشته بود که فیلمی از پشت صحنه این درگیری منتشر شد که نشان می داد این دعوا ساختگی است.

بازیگر سیرک دلقک‌ها نشوید!

البته از قبل هم بارها گفته ایم که این نوع رفتارها شگرد برخی از شاخ های اینستاگرامی برای جذب مخاطب و کشاندن آن ها به سایت های قمار است.

البته شگردها هر روز متفاوت می شود، یک روز طلاق ساختگی، یک روز نشان دادن زندگی لاکچری، یک روز دعوای ساختگی و ... . کاربران هم به این اتفاق و ویدئوی پشت صحنه این دعوای ساختگی واکنش نشان دادند.

کاربری نوشت: «اگه این آدم ها رو فالو دارید باید بدونید که شما ناخواسته بازیگر همون سیرکی هستید که این ها دارن توش بازی می کنن.»

کاربر دیگری نوشت: «اینا دارن با دست کردن توی جیب جوونای مردم که میارنشون توی سایت های قمار زندگی می کنن و از هیچ کاری ابا ندارن.»

کاربری هم نوشت: «تا جایی که می شه نباید به اینا بها داد ولی اگه یه درصد اینا رو دنبال می کنید سعی کنید فقط با دیدن ویدئوهاشون سرگرم بشید ولی هیچ وقت این آدم ها رو باور نکنید . مطمئن باشید اونا شما رو به شکل پول می بینن و بهتون اهمیتی نمی دن.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج