آخرین پرتاب «اسپیس‌ایکس» در سال ۲۰۲۰
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۷۱۶۵۳
۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
۱۰۷۸
شرکت فضایی خصوصی "اسپیس ایکس" در رویدادی که به گفته "ایلان ماسک" مدیر عامل این شرکت، آخرین پرتاب سال ۲۰۲۰ بود، یک ماهواره جاسوسی را با موفقیت برای "دفتر شناسایی ملی آمریکا" به مدار برد.

خبرگزاری ایسنا: شرکت فضایی خصوصی "اسپیس ایکس" در رویدادی که به گفته "ایلان ماسک" مدیر عامل این شرکت، آخرین پرتاب سال ۲۰۲۰ بود، یک ماهواره جاسوسی را با موفقیت برای "دفتر شناسایی ملی آمریکا" به مدار برد.

شرکت "اسپیس ایکس" ماموریت "NROL-۱۰۸" را با موفقیت در روز شنبه ۱۹ دسامبر به پایان رساند. این رویداد به صورت مستقیم پخش شد و شامل یک ماهواره جاسوسی بود که در دومین ماموریت "اسپیس ایکس" برای "دفتر شناسایی ملی ایالات متحده"(NRO) به مدار نزدیک زمین فرستاده شد.

این پرتاب از مجموعه پرتابی ۳۹A در مرکز فضایی کندی واقع در فلوریدا در ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی و با تقویت کننده مرحله اول موشک "فالکون ۹"(Falcon ۹) انجام شد که بر اساس وبسایت اسپیس ایکس، قبلاً در پرتاب مأموریت های نوزدهم و بیستم برای تأمین تجهیزات ایستگاه فضایی بین المللی، مأموریت "استارلینک" و مأموریت "SAOCOM ۱B" استفاده شده بود.

این شرکت همچنین با موفقیت مرحله اول موشک "فالکون ۹" را در "منطقه فرود ۱"(Landing Zone ۱) در ایستگاه نیروی فضایی کیپ کاناورال در فلوریدا فرود آورد.

با این حال، این مأموریت در سومین تلاش "اسپیس ایکس" بالاخره پرتاب شد، چرا که در روز پنجشنبه ۱۷ دسامبر لغو شد و برای پرتاب در روز جمعه ۱۸ دسامبر برنامه ریزی شد. روز جمعه هم به دلیل خوانش های نامنظم حسگر در مرحله دوم موشک دوباره یک روز به تعویق افتاد تا زمان بیشتری برای رفع ایرادات فراهم شود.

طبق گفته "ایلان ماسک" مدیر عامل اسپیس ایکس، این پرتاب آخرین پرتاب این شرکت در سال ۲۰۲۰ بوده است.

"دفتر ملی شناسایی"(NRO) مسئول مهندسی و عملیات ماهواره های شناسایی دولت فدرال ایالات متحده است. به این ترتیب، اطلاعات ماهواره ای را برای چندین سازمان دولتی از جمله آژانس امنیت ملی و آژانس اطلاعات دفاعی فراهم می کند.

این موسسه یکی از پنج آژانس اطلاعاتی بزرگ ایالات متحده به حساب می آید و طبق گزارشی در سال ۱۹۹۶، بیشترین بودجه را در بین آنها دارد.

"دفتر ملی شناسایی" عضوی از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا و یکی از آژانس‌های زیرمجموعه وزارت دفاع آمریکا است. از دفتر ملی شناسایی، در کنار سیا، آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا، آژانس اطلاعات دفاعی و آژانس ملی اطلاعات مکانی به عنوان یکی از ۵ سازمان اطلاعات بزرگ آمریکا یاد می‌شود.

دفتر ملی شناسایی، توسعه و مدیریت سیستم‌های شناسایی فضایی و انجام فعالیت‌های اطلاعاتی مربوط به امنیت ملی ایالات متحده آمریکا را بر عهده دارد. این آژانس همکاری نزدیکی با دیگر سازمان‌های اطلاعاتی و فضایی از جمله آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا (NSA)، آژانس ملی اطلاعات مکانی (NGA)، سیا (CIA)، آژانس اطلاعات دفاعی (DIA)، فرماندهی راهبردی ایالات متحده آمریکا و آزمایشگاه تحقیقات دریایی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر