حامد لک به دنبال کلین‌شیت پنجم
۱۰۷۳۰۹۷
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
۱۰۶۴
حامد لک که در آسیا فقط از روی نقطه پنالتی گل خورده امیدوار است برای پنجمین هفته پیاپی در لیگ برتر کلین‌شیت کند.

خبرورزشی: حامد لک که در آسیا فقط از روی نقطه پنالتی گل خورده امیدوار است برای پنجمین هفته پیاپی در لیگ برتر کلین‌شیت کند.

پرسپولیس تا امروز در لیگ بیستم ۴ بازی انجام داده و هیچ گلی دریافت نکرده است. حامد لک که در آسیا فقط از روی نقطه پنالتی گل خورده امیدوار است برای پنجمین هفته پیاپی در لیگ برتر کلین‌شیت کند و دروازه پرسپولیس را مقابل نساجی بسته نگه دارد تا صاحب رکورد جدیدی در شروع لیگ شود. در این راه مسلماً مدافعان پرسپولیس هم می‌توانند کمک‌حال او باشند.

از طرفی نساجی که ۲ هفته است باخت‌های بدی داده، امیدوار است از پرسپولیس حداقل یک امتیاز در شهر خودش بگیرد. آنها تیم پرستاره‌ای نیستند و تیمی جوان محسوب می‌شوند که حالا به خاطر شرایط کرونایی از امتیاز تماشاگر هم بی‌بهره‌اند.

مهاجم اصلی این تیم مهرداد بایرامی است و در کنار او ایوب کلانتری و حسین زامهران هم خوب کار می‌کنند و این مثلث تهاجمی می‌تواند مقابل پرسپولیس، فاضلی را از بحران خارج کنند. پرسپولیس در این دیدار دنبال پیروزی در زمین چمن مصنوعی قائمشهر است تا خودش را بالا بکشد و طبعاً به مساوی راضی نیست اما با توجه به جمیع جهات باید گفت مساوی هم برای میزبان نتیجه بدی نیست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج