نتیجه عجیب ۱۱ بر صفر در لیگ بانوان
۱۰۷۵۸۴۳
۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
۱۳۸۳
تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در یک بازی عجیب و یک طرفه، با نتیجه ۱۱ بر صفر از سد قشقایی گذشت.

ورزش سه: در دیدار معوقه از هفته اول لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم های قشقایی شیراز و شهرداری سیرجان در استادیوم حافظیه شیراز به مصاف هم رفتند.

شهرداری سیرجان که در 4 بازی ابتدایی خود موفق به کسب پیروزی شده بود، در حالی به مصاف قشقایی شیراز رفت که این تیم در 3 دیدار نخست خود موفق نشده بود دروازه رقبا را باز کند.

همانطور که انتظار می رفت، این دیدار بسیار یکطرفه پیش رفت و شهرداری سیرجان ظرف 18 دقیقه ابتدایی بازی، چهار بار دروازه حریف را باز کرد.

در پایان نیمه نخست، سیرجانی ها با 8 گل به رختکن رفتند و در نیمه دوم نیز 3 بار دروازه حریف را گشودند و در پایان با نتیجه 11 بر صفر از سد قشقایی عبور کردند تا با 15 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرند.

نتیجه عجیب ۱۱ بر صفر در لیگ بانوان

در این دیدار، افسانه چترنور مهاجم 21 ساله و زنجانی شهرداری سیرجان که یکی از بهترین های لیگ برتر بانوان است، در این دیدار موفق به ثبت گلات شد و 5 بار دروازه قشقایی را باز کرد. شبنم بهشت نیز مقابل قشقایی پوکر کرد و 4 گل به ثمر رساند و هستی فروزنده نیز با 2 گل، موفق به ثبت بریس شد تا شهرداری سیرجان با نتیجه عجیب 11 بر صفر از سد حریف خود عبور کند.

افسانه چترنور با 5 گلی که امروز به ثمر رساند، 11 گله شد و به صدر جدول گلزنان صعود کرد. زهرا قنبری از وچان با 9 گل و شبنم بهشت از شهرداری سیرجان با 8 گل در رده های دوم و سوم قرار دارند.

امسال لیگ برتر بانوان در دو گروه برگزار می شود که هم اکنون سپاهان با 12 امتیاز از 4 بازی در صدر گروه نخست قرار دارد و شهرداری سیرجان نیز با 15 امتیاز از 5 بازی صدرنشین گروه دوم است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج