متهم به قتل: می‌خواستم مرده را زنده کنم!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۷۸۳۰۳
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
۳۵۵۸
مرد 52 ساله ای که بعد از دو روز زندگی در کنار جسد همسرش، او را به طور پنهانی دفن کرده بود، در بازجویی ها مدعی شد چون در فیلم های سینمایی دیده بودم که برخی مردگان بعد از چند ساعت دوباره زنده شده اند، من هم احتمال دادم شاید همسرم زنده شود!

خراسان: مرد 52 ساله ای که بعد از دو روز زندگی در کنار جسد همسرش، او را به طور پنهانی دفن کرده بود، در بازجویی ها مدعی شد چون در فیلم های سینمایی دیده بودم که برخی مردگان بعد از چند ساعت دوباره زنده شده اند، من هم احتمال دادم شاید همسرم زنده شود!

بیست و ششم آذر گذشته، پسر جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی، راز وحشتناکی را فاش کرد. او به کارآگاهان گفت: پدرم همسر دوم خود را به قتل رسانده و جسد او را به طور پنهانی در یکی از گورستان های حاشیه ای شهر دفن کرده است.

در پی اظهارات این پسر جوان، بی‌درنگ کارآگاهان وارد عمل شدند و موضوع را با قاضی ویژه قتل عمد در میان گذاشتند با توجه به اهمیت ماجرا و به خاطر تضییع نشدن خون یک انسان، بلافاصله قاضی احمدی نژاد دستور بررسی غیرمحسوس ماجرا و نبش قبر را صادر کرد و به این ترتیب کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل سکونت مرد 52 ساله ای به نام «مهدی- خ» در خیابان حر 28 شدند و به تحقیق پرداختند.

پس از آن که همسایگان از اختلافات قبلی و درگیری های این زوج سخن گفتند بررسی های غیرمحسوس نشان داد که مرد مذکور همسرش را در گورستان روستای دستگرد دفن کرده است بنابراین دو گورکن تبعه خارجی و راننده خودروی وانتی که جسد را حمل کرده بود، شناسایی شدند.

در ادامه ماجرا و با نبش قبری که حدود یک متر حفر شده بود، جسد زنی به نام «ملیحه» در حالی که آثار ضرب و جرح روی گردن و پیکرش دیده می شد، از دل خاک بیرون کشیده شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت اما از مرد 52 ساله خبری نبود.

با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد، تلاش کارآگاهان برای دستگیری مرد فراری آغاز شد تا این که بالاخره مرد فراری چند روز قبل بازداشت شد و به کتک زدن همسرش اقرار کرد اما در عین حال مدعی شد که همسر 35 ساله اش را نکشته است! این مرد متهم به قتل در بازجویی های تخصصی گفت: زمانی که در حال ترک اعتیاد بودم با همسرم آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم چرا که حدود پنج سال قبل همسر اولم از من طلاق گرفته بود. وی اضافه کرد: بعد از ازدواج با ملیحه، متوجه شدم که او باز هم به مصرف مواد روی آورده است.

چند بار او را ترک دادم اما فایده ای نداشت تا این که روز حادثه (99.9.22) حدود ساعت 12 ظهر دوباره او را در حال مصرف مواد دیدم و از شدت عصبانیت کمربندم را کشیدم و او را به شدت کتک زدم و از خانه بیرون رفتم وقتی دوباره به خانه ام بازگشتم، همسرم کف اتاق افتاده بود. چون در فیلم های سینمایی دیده بودم که چگونه برخی افراد را به زندگی بازمی گردانند، من هم دست به کار شدم و با زدن سیلی به صورت همسرم و گرفتن نبض، سعی کردم او را به زندگی بازگردانم ولی فهمیدم که او نفس نمی کشد!

به همین دلیل جسدش را در خانه گذاشتم و خودم بیرون رفتم! چون باز هم شنیده بودم یا در برخی فیلم ها دیده بودم که مردگانی بعد از گذشت مدتی دوباره زنده شده اند! به همین دلیل دوست داشتم او را زنده کنم! ولی نتیجه‌ای نگرفتم! تا این که روز دیگر به ناچار جسد او را به پشت خانه بردم و غسل دادم سپس ملحفه سفیدی را از خانه برداشتم و او را کفن کردم. بعد از آن پارچه سیاهی به در منزلم زدم و به همسایگان گفتم که عمویم فوت کرده است! تا صحنه سازی کنم!

همان روز تابوتی پیدا کردم و با دو کارگر تبعه خارجی هم قرار گذاشتم که گوری را در گورستان دستگرد حفر کنند! صبح روز بعد (بیست و چهارم آذر) حدود ساعت 5 صبح خودروی وانت را سرکوچه گذاشتیم اما نتوانستیم تابوت را حمل کنیم در همین حال یکی از همسایگان که خودرواش روشن نمی شد و منتظر بود تا راننده دیگری برای کمک به او بیاید، به طرف ما آمد و برای انتقال تابوت به ما کمک کرد به او هم گفتم عمویم فوت کرده است!

بعد از این ماجرا، جسد همسرم را در گورستان دفن کردم و برای آن که همسایگان به موضوع مشکوک نشوند، چند ظرف غذا هم گرفتم و تقسیم کردم! وی در ادامه اعترافاتش مدعی شد: البته همسرم بیمار بود و من پولی نداشتم تا او را نزد پزشک ببرم!

در همین حال بود که قاضی با تجربه ویژه قتل عمد از او پرسید: پس چگونه پول کارگران، وانت بار، تهیه غذا و ... را پرداختی؟ که متهم سکوت کرد و سپس ادامه داد: خودرویی داشتم که فروخته بودم و مبلغی از آن را برای رهن منزل داده بودم و کمی هم در حسابم باقی مانده بود!

بنا بر این گزارش، در ادامه تحقیقات، ادعاهایی درباره حضور یک زن دیگر در منزل متهم به قتل مطرح شده است که بررسی ها در این باره همچنان ادامه دارد اما مرد 52 ساله مدعی است که فقط همسر دومش را کتک زده و او را نکشته است! این درحالی است که هنوز پزشکی قانونی خراسان رضوی درباره چگونگی و علت دقیق مرگ زن 35 ساله نظر نهایی خود را اعلام نکرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
07:27 - 1399/10/20
دقت کردید چقدر خبر دزدی و قتل و ... زیاد شده؟
پاسخ ها
بیهمتا
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
واقعا درست میگی بنده درمشهدزندگی میکنم بخداجرات نمیکنم ازمنزل بیرون بیام پسرمم اصلانمیزارم بره بیرون خیلی میترسم
Iran (Islamic Republic of)
07:49 - 1399/10/20
مردم از فقر نمي دانند.چه کار کنند.?
پاسخ ها
نوری
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
از فقر دوتا زن داشته ؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
البته از نظر فقر فرهنگی نه فقر اقتصادی ....دیگه همه چی را گردن فقر اقتصادی نندازیم
ح
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
ازفقر دوزن به یک مردمعتاد پناه آورده و همسرش شده بودند نگاهتان به کشور چپه
Iran (Islamic Republic of)
08:03 - 1399/10/20
و باز هم مشهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
حالمون بده ازش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر