سلطانی‌فر: کل هزینه لیگ برتر هزار میلیارد است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۷۹۳۹۱
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
۹۹۱
وزیر ورزش و جوانان گفت: حداکثر هزینه ۱۶ تیم لیگ برتری فوتبال ایران یک هزار میلیارد تومان است که حتی یک ریال از این مبلغ نیز از بودجه دولتی پرداخت نمی‌شود.

خبرگزاری تسنیم: وزیر ورزش و جوانان گفت: حداکثر هزینه ۱۶ تیم لیگ برتری فوتبال ایران یک هزار میلیارد تومان است که حتی یک ریال از این مبلغ نیز از بودجه دولتی پرداخت نمی‌شود.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دیدار استاندار و مجمع نمایندگان استان کرمان که عصر امروز برگزار شد؛ هماهنگی و همگرایی در مجموعه مدیریتی استان کرمان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: این هماهنگی خوب بین مسئولان استان روند و حرکت توسعه استان کرمان را شدت می بخشد و در پیشرفت این استان تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور دو تیم لیگ برتری فوتبال از استان کرمان و برخورداری از تیم‌های متعدد در بخش بانوان و آقایان در رشته‌های مختلف گفت: آنچه مسلم است، صنایع استان کرمان به دلیل حمایت و پشتیبانی از رشته‌های گوناگون در ایفای نقش اجتماعی خود مصمم هستند و اهتمام ویژه‌ای دارند که باید تلاش کنیم مشکلات آنها را حل و زمینه تشویق و ترغیب بیشتر بخش خصوصی در ورزش را فراهم کنیم تا به صورت گسترده‌تر هزینه کرده و از ورزش پشتیبانی کنند.

وزیر ورزش و جوانان ظرفیت ورزش و پیروزی در یک رویداد ورزشی مهم را قابل توجه توصیف کرد و توضیح داد: پیروزی در یک دیدار ورزشی از سوی یک تیم فوتبال یا کسب مدال المپیکی و فتح سکوهای آسیای و جهانی موجبات ارتقا غرور ملی و تحکیم پایه‌های وحدت و امنیت ملی را به ارمغان می‌آورد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به احیای المپیادهای ورزشی که در کشور متوقف شده بود اظهار داشت: از سه سال پیش المپیاد استعدادهای برتر ورزشی را با رویکرد توجه به رده‌های سنی پایه راه اندازی کردیم به طوری که المپیاد استعدادهای برتر در رده سنی 12 تا 15 سال آغاز شد و یک میلیون نفر از نوجوانان در این رده سنی رقابت کردند. ما از این ظرفیت برای ارزیابی و کشف استعدادها و پرورش آنها استفاده کردیم و در راستای این حرکت مثمرثمر برای پرورش نسل جدید از قهرمان‌ها، جام خوشه چین ویژه روستایان در 8 رشته نیز راه اندازی شد. شور و حال بسیار خوبی در ورزش رده سنی نوجوانان در مناطق روستایی، عشایری و مرزی به وجود آمد و زمینه ظهور و بروز خلاقیت‌ها و توانمندی‌های این قشر فراهم آمد و قصد داریم در سال 1400 با سپری شدن دوران کرونا این دو رویداد خوب المپیاد استعدادهای برتر و جام خوشه چین را ادامه دهیم.

سلطانی‌فر در بخش دیگری از سخنانش طرح گسترش زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: اکنون زمین‌های چمن مصنوعی مینی فوتبال در نقاط روستایی به مرز 2 هزار زمین رسیده است و تا پایان فعالیت دولت نیز این تعداد به 2 هزار و پانصد زمین مینی فوتبال افزایش خواهد یافت و اعتقاد داریم، آثار مثبت گسترش زمین‌های چمن مینی فوتبال در سه تا چهار سال آینده در فوتبال ایران با رشد و پرورش استعدادها ظهور می‌یابد.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت تکمیل پروژه‌های مهم را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: برای شروع پروژه‌ها با محدودیت‌هایی مواجه هستیم به همین دلیل تمرکز اصلی را برای اتمام پروژه‌های اولویت‌دار گذاشته‌ایم و در این راستا تلاش می‌کنیم با توجه به کمبودهایی هم که در استان کرمان وجود دارد اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و برای برخی پروژه‌های این استان ردیف‌هایی را در سال 1400 ایجاد خواهیم کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آف دکور _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر