الهلال خواهان جذب ملی‌پوش آرژانتینی
۱۰۸۰۱۱۵
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
۱۰۶۰
آلخاندرو گومز خریداری جدید پیدا کرد، در حالی که گفته می‌شود جدایی او از جمع بازیکنان آتالانتا قطعی است تیم الهلال عربستان به جمع خریداران این بازیکن اضافه شد.

طرفداری: آلخاندرو گومز خریداری جدید پیدا کرد، در حالی که گفته می‌شود جدایی او از جمع بازیکنان آتالانتا قطعی است تیم الهلال عربستان به جمع خریداران این بازیکن اضافه شد

در حالیکه اختلاف بین سرمربی باشگاه آتالانتا و هافبک آرژانتینی این تیم به بالاترین حد خود رسیده و این باشگاه تصمیم خود را گرفته و در نهایت آلخاندرو گومز را خواهد فروخت آنها پیش از این اعلام کرده بودند که این ملی پوش آرژانتینی را به تیم های غیر ایتالیایی خواهد فروخت.

در میان خریداران ریز و درشتی که برای این بازیکن پا پیش گذاشته اند نام تیم های عربی نیز به چشم می خورد، تیم هایی همچون باشگاه الهلال عربستان که اخیرا خود را به صف خریداران این بازیکن اضافه کرد و به همین دلیل مسئولان این تیم در رسانه های عربستانی از پیشنهاد 10 میلیون یورویی خود برای خرید گومز پرده برداری کردند.

البته در این باره باید گفت پیش از این از لیگ عربستان تیم النصر نیز به این بازیکن پیشنهاد داده بودند اما او ضمن مخالفت با پیشنهاد مورد نظر گفته تصمیم دارد در باشگاههای ایتالیا به بازی بپردازد. درست جوابی که به دیگر تیم ها داده شده است. علاوه بر الهلال و النصر، تیم های قطری و آمریکایی نیز به آلخاندرو پیشنهاد همکاری داده اند اما او گفته به دلیل آشنایی خانواده اش از نظر جوی و اقلیمی با منطقه  لومباردوی ایتالیا، ترجیح می دهد در همین کشور به بازی بپردازد.

هافبک هجومی آتالانتا در 16 دیدار از بازی های این فصل به میدان رفت و توانست آمار 6 گل و 5 پاس گل از خود به جا بگذارد. قرارداد آلخاندرو گومز تا ژوئن 2022 با تیم آتالانتای ایتالیا اعتبار دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج