دوئل بانوان ایرانی در لیگ فوتسال کویت
۱۰۸۱۳۴۷
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
۶۳۰
دو لژیونر ایرانی حاضر در لیگ فوتسال کویت با یکدیگر روبرو شدند. دیداری بین دو تیم الفتات و القادسیه که در نهایت به سود الفتات به پایان رسید.

طرفداری: دو لژیونر ایرانی حاضر در لیگ فوتسال کویت با یکدیگر روبرو شدند. دیداری بین دو تیم الفتات و القادسیه که در نهایت به سود الفتات به پایان رسید.

دوئل بانوان ایرانی در لیگ فوتسال کویت

نسیمه غلامی و فرشته کریمی، دو بازیکن ایرانی حاضر در لیگ برتر فوتسال کویت با یکدیگر روبرو شدند و در نهایت این کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران و تیمش بودند که به عنوان برنده از زمین خارج شدند.

تیم الفتات که صدرنشین لیگ برتر کویت به حساب می آید در این بازی توانست برابر القادسیه به برتری پرگل دست پیدا کنند. آنها در این دیدار با حساب هفت و بر یک به برتری رسیدند.

نکته جالب در این دیدار گلزنی هر دو بازیکن ایرانی حاضر در میدان بود. تیم الفتات در این دیدار توانست هفت بار دروازه حریف را باز کند که یک گل آن توسط نسیمه غلامی به ثمر رسید. غلامی در این بازی توانست دو پاس گل نیز از خود به ثبت برساند.

فرشته کریمی، دیگر ستاره تیم ملی فوتسال بانوان ایران در این دیدار توانست تنها گل تیمش را به ثمر برساند و در شکست هفت بر یک القادسیه، تنها بازیکن ایرانی این تیم گلزنی کرده باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج