سقوط بهمن در مرز ایران و ترکیه، حادثه آفرید
۱۰۸۱۷۷۱
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
۳۱۸۶
سقوط بهمن در منطقه کوهستانی صومای برادوست شهرستان ارومیه که در مرز بین ایران و ترکیه قرار دارد، موجب مفقود شدن پنج شهروند مرزنشین شد.

ایرنا: سقوط بهمن در منطقه کوهستانی صومای برادوست شهرستان ارومیه که در مرز بین ایران و ترکیه قرار دارد، موجب مفقود شدن پنج شهروند مرزنشین شد.

بخشدار صومای برادوست روز دوشنبه در این خصوص اظهار کرد: حوالی ظهر امروز با سقوط بهمن درارتفاعات نوار مرزی ایران و ترکیه، پنج تن از اهالی روستای "کوران" بخش صومای برادوست شهرستان ارومیه مفقود شدند.

سعید حقیقی با اشاره به مشخص نبودن هویت افراد مفقود شده، افزود: با هماهنگی انجام شده با هنگ مرزی اکیپی از اهالی روستا برای نجات مفقودان به منطقه اعزام شده اند اما به دلیل شرایط نامساعد جوی، تاکنون امکان برقراری ارتباط با این افراد فراهم نشده است.

همچنین طبق برخی اخبار غیررسمی، جسد پنج تن از حادثه دیدگان سقوط بهمن در خاک ترکیه توسط نیروهای امدادی این کشور از زیر بهمن یافت شده است.

البته هنوز آمار دقیقی و رسمی از حادثه دیدگان، در بهمن ماندگان و نجات یافتگان این حادثه مخابره نشده است.

روستای کوران بخش صومای برادوست شهرستان ارومیه، درهشت کیلومتری مرز ایران و ترکیه قرار دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:2
Germany
19:34 - 1399/10/29
سرپایتخت نشینها سلامت
مردم سرمرز و شهرستانها که ارزشی ندارن
پاسخ ها
دلسوز2
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
ربطش چی بود؟
سرباز امام زمان عج 3۱۳
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
چرند نگو دوست عزیز
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
سقوط بهمن چه ربطی به پایتخت نشین‌ها داره
والی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
اخه این چه دیدگاهی است که چاپ میکنید .چرا تفرقه واله برای ما مردم همه احاد کشور عزیزمان ایران عزیز ودوست داشتنی هستند مگر وقتی ۲هموطن در کشوری غریب بهم برسن میگن تو مرز نشینی بیخیالت یا اینکه از شدت خوشحالی توپوست خود نمیگنجند .شاید حاکمیت تفاوتهایی انهم در حد دراختیار گذاشتن امکانات بزارند ولی هرگز برای هموطن این نوع جغرافیا ارزشی ندارد بلکه مهم ایرانی بودن است ووالسلام
پارسا
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
دوست گرامی کنار پایتخت کاری برای کوه‌های بهمن خیز نمیشه در سوییس از ۷۰ سال پیش با توپهای کوچک قبل از آنکه مقدار برف زیاد شود به مناطق خطرناک شلیک میکنند و با ایجاد بهمنهای کوچک احتمال وقوع بهمنهای بزرگ را بسیار کم کرده‌اند. برای بزرگان حسن نصرالله مهمه نه مردم
Iran (Islamic Republic of)
22:43 - 1399/10/29
آغای عزیز خجالت بکش،آدم آدمه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج