چرا اکبر عبدی از «نون. خ ۳» حذف شد؟
۱۰۸۲۳۶۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
۲۳۸۱
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون. خ ۳» با اشاره به اینکه اکبر عبدی از هنرمندان ممتاز کشور است، درباره حضور او در فصل‌های بعدی این مجموعه ابراز امیدواری کرد.
میزان: مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون. خ ۳» با اشاره به اینکه اکبر عبدی از هنرمندان ممتاز کشور است، درباره حضور او در فصل‌های بعدی این مجموعه ابراز امیدواری کرد.
 
چرا اکبر عبدی از «نون. خ ۳» حذف شد؟
 
مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ»، درباره شرایط ساخت فصل سوم سریال در دوران شیوع ویروس کرونا گفت: «شرایط کار برای تمام گروه نسبت به قبل بسیار سخت‌تر است، در درجه اول ما در شرایط کرونا به تولید پروژه پرداختیم و به همین دلیل ناچار بودیم که کل گروه در حین تولید ماسک بزنند و همه روزه سلامتی آن‌ها کنترل شود.» 
 
فرجی همچنین درباره دغدغه اجتماعی مجموعه «نون خ» تاکید کرد: «فصل سوم سریال «نون خ» ادامه‌ای بر فصل دوم است و از نقطه نظر اجتماعی و همزمان بودن با زمانه خود مسیر فصل دوم را دنبال می‌کند. ما سعی کردیم تا در این سریال به شدت از شوخی‌های فضای مجازی و اینستاگرامی دوری کنیم، سعی کردیم آنچه به نام شوخی در سریال می‌آید بسیار ناب باشد و از ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی برای نقد استفاده کند.» 
 
این تهیه‌کننده درباره احتمال ساخت فصول بعدی سریال «نون.خ» گفت: «ما فعلا به تولید و پخش فصل سوم سریال «نون خ» فکر می‌کنیم، اما تصور من این است که این مجموعه ادامه پیدا کرده و فصل چهارم و پنجم آن هم ساخته خواهد شد.»
 
او درباره غیبت اکبر عبدی در سریال «نون خ» افزود: «اکبر عبدی از هنرمندان ممتاز کشور است، می‌توان گفت در عرصه بازیگری کمدی مثل اکبر عبدی وجود ندارد یا اگر هست بسیار کم است، حضور اکبری عبدی در «نون. خ» فرصتی استثنایی بود اما او به دلیل جراحی قلب باز نتوانست به پروژه اضافه شود، به امید خدا در فرصت‌ها و سری‌های بعدی «نون. خ» برای ما افتخار است که در خدمت اکبر عبدی باشیم.»  
 
این تهیه‌کننده تلویزیون و سینما درباره دستمزد بازیگران جوان سریال تاکید کرد: «ما تمام تلاش‌مان این بود که در پرداخت و مبلغ دستمزد به بازیگران جوان عدالت را رعایت کرده و برخوردی کاملا انسانی داشته باشیم.» 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:6
Iran (Islamic Republic of)
16:26 - 1399/11/01
اکبر عبدی میخوای چکار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج