رادوشوویچ تحت تاثیر بازگشت میلیچ
۱۰۸۲۴۹۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
۱۴۹۵
هرویه میلیچ به استقلال باز می‌گردد و همین موضوع باعث تغییر نظر رادوشوویچ شده است.

طرفداری: هرویه میلیچ به استقلال باز می‌گردد و همین موضوع باعث تغییر نظر رادوشوویچ شده است.

هروویه میلیچ و رادوشوویچ ارتباط بسیار نزدیک و صمیمی با هم دارند. همین چند روز قبل بود که میلیچ به یک باره و در اقدامی عجیب تصمیم به ترک ایران گرفت و جالب این که رادوشوویچ نیز در اقدامی عجیب خواهان دریافت طلبی از پرسپولیس شد که در توافق با ابراهیم شکوری قرار بود در فروردین ماه دریافت کند.

تاکید دروازه بان کروات سرخ ها به حدی بود که بسیاری از باشگاه نشین ها فکر می کردند این بازیکن در آستانه جدایی از پرسپولیس است. رادو از طریق نماینده اش به باشگاه اعلام کرد و حتی اولتیماتوم گذاشت که اگر پولش پرداخت نشود از پرسپولیس خواهد رفت. اما موضوع زمانی جالب می شود که از وقتی زمزمه هایی مبنی بر بازگشت میلیچ شنیده شده، رادو نیز نرمش نشان داده است. انگار او هم مثل میلیچ که رفیق صمیمی اش است، به این نتیجه رسیده به صرفه تر است در ایران بماند.

 گویا رادوشوویچ به خوبی دریافته در صورتی که از پرسپولیس جدا شود و به تیم دیگری ملحق شود، نمی تواند مبلغی هم اندازه مبلغی که قرار است از پرسپولیس دریافت کند، درآمد داشته باشد. ضمن این که باشگاه نیز از او بابت جدایی و حضور در باشگاهی دیگر غرامت خواهد خواست.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست قرار است طی چند روز آینده با برگزاری جلسه ای بین رادو و مدیران باشگاه، این مشکل رفع و رجوع شود. 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج