شلوار جینِ زیدان که صنعت «مد» را دگرگون کرد
۱۰۸۳۲۰۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۲
۲۹۱۵
مدتهاست که نحوه پوشش ورزشکاران مختلف ممکن است که یک «مد» جدید را در کل دنیا ایجاد کند. حالا این اتفاقی است که با یکی از تیپ‌های زین الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید رخ بدهد.

فوتبالی: مدتهاست که نحوه پوشش ورزشکاران مختلف ممکن است که یک «مد» جدید را در کل دنیا ایجاد کند. حالا این اتفاقی است که با یکی از تیپ های زین الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید رخ بدهد.

به گزارش فوتبالی، سرمربی رئال مادرید بدون آن که خودش بداند، به خاطر شلوار جینی که در مراسم معارفه خود در دوره دومش در رئال در مارس 2019 به تن کرد، به شدت مورد توجه قرار گرفت. پاچه های متفاوت این شلوار باعث شد تا به شدت مورد توجه قرار بگیرد.

شلوار جین معروف زیدان که صنعت مد را دگرگون کرد

مربی فرانسوی با پوشیدن شلوار جینی که پاچه هایش تا شده و توسط کارشناسان صنعت مد لقب "جین آستین دار" را دارد، مورد توجه قرار گرفت. مدلی که توسط زیدان مورد توجه قرار گرفت، یکی از مدلهای شرکت Dsquared2 بود که دین و دن کاتن، دوقلوهای طراح مد برای این شرکت ایتالیایی طراحی کرده بودند.

 این دو برادر در حوزه پیشرفت مد به شدت مشهور هستند و حالا مبدعان این مدل جدید از شلوارهای جین هستند که به شدت در صنعت مد مورد توجه قرار گرفته است. این نوع از شلوارها برای مردان و زنان مناسب هستند که به شکل قابل توجهی تا می خورند. یکی از مدلهای معروف از این شلوارها توسط برند "درک لام" با قیمت 590 یورو عرضه شده است.

زیدان نقشی کلیدی در ورود این نوع شلوارها به صنعت مد داشت و بسیاری از اینفلوئنسرهای سرشناس در شبکه های اجتماعی حالا از این مدها استفاده می کنند. به طور مثال کارلوتا روبالتلی به تازگی در صفحه اینستاگرامش تصویری از شلوار جین با پاچه های تا شده  که توسط شرکت لوئو طراحی شده را مورد استفاده قرار داده است. برندهای دیگری نظیر ماسیمو دوتی و زارا نیز به سراغ این نوع از شلوارها رفته اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج