محدودیت تردد به داخل شهر‌های قرمز ادامه دارد
۱۰۸۳۳۳۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
۹۰۹
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: طرح محدودیت تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی در شهر‌های گروه قرمز و نارنجی ادامه داشته و هر تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: طرح محدودیت تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی در شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه داشته و هر تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

سرهنگ احمد شیرانی روز شنبه با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: محورهای شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و دلگان - زهکلوت دارای انسداد شریانی است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارندگی و کولاک دو روز گذشته در برخی از جاده های استان های شمالی و شمال شرقی و شمال غربی برخی از جاده ها به علت برف و کولاک شدید و نبود دید کافی و ایمنی لازم موقتا مسدود و با تلاش عوامل پلیس راه و همکاران راهداری بازگشایی شد و در حال حاضر تمام این محورها باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می گیرد.

سرهنگ شیرانی از هموطنان خواست قبل از تردد در مسیرها از طریق تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ یا ۱۲۰ یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور ۱۲۰ از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج