دسته گل شجاعی و حاج‌صفی برای شایعه‌سازان
۱۰۸۳۴۵۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
۱۵۰۹
تراکتور روی همکاری دو ستاره خود به گل رسید.

ورزش سه: تراکتور روی همکاری دو ستاره خود به گل رسید.

در حالی که دیدار تیم های گل گهر و تراکتور با فشارهای شدید تیم میزبان آغاز شد، این تراکتور بود که پس از ایجاد تاخیر چند دقیقه در بازی به دلیل مصدومیت اخباری، جریان بازی را در اختیار گرفته و موفق به گلزنی شد.

تراکتوری ها روی همکاری دیدنی دو ستاره با تجربه خود موفق شدند در دقیقه 43 دروازه حقیقی را باز کرده و برنده راهی رختکن شوند. پاس دقیق و دیدنی مسعود شجاعی به پشت دفاع تراکتور به احسان حاج صفی رسید و او از زاویه تقریبا بسته با شوتی غیر قابل مهار دروازه را باز کرد تا تراکتور به یک گل بسیار حساس دست پیدا کند.

دسته گل شجاعی و حاج‌صفی برای شایعه‌سازان

حاج صفی در حالی این گل را به ثمر رساند که در دو بازی اخیر مقابل ذوب آهن و استقلال در ترکیب اصلی حضور نداشت. او بازی با ذوب آن را به دلیل مصدومیت از دست داد و همین اتفاق باعث ایجاد شایعاتی عجیب پیش از بازی حساس با استقلال شد. شایعاتی که حاکی از به مشکل خوردن شجاعی و حاج صفی بود و چند روزی هم در برخی از رسانه ها به آن پرداخته شد تا اینکه با حضور احسان در تمرینات و انتشار یک استوری از سوی او همه چیز به پایان رسید.

دسته گل شجاعی و حاج‌صفی برای شایعه‌سازان

بعد از دو بازی و در بازگشت دوباره حاج صفی به ترکیب اصلی، یک پاسخ تمام عیار به شایعه سازان را از سوی احسان و مسعود شاهد بودیم. همکاری این دو که به گل اول تراکتور تبدیل شد، پاسخی حرفه ای به حاشیه سازانی بود که شایعه عجیب بالا را به وجود آورده بودند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج