اتلتیکو مادرید صدرنشینی خود را تثبیت کرد
۱۰۸۳۹۶۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵
۸۸۶
اتلتیکو مادرید در هفته‌ی بیستم لالیگا همچنان به روند بی نظیر خود ادامه داد و موفق شد در ورزشگاه واندا متروپولیتانو با نتیجه‌ی سه بر یک تیم سر سخت والنسیا را شکست دهد تا همچنان صدرنشین باقی مانده و جایگاه خود را تثبیت نماید.

فوتبالی: اتلتیکو مادرید در هفته‌ی بیستم لالیگا همچنان به روند بی نظیر خود ادامه داد و موفق شد در ورزشگاه واندا متروپولیتانو با نتیجه‌ی سه بر یک تیم سر سخت والنسیا را شکست دهد تا همچنان صدرنشین باقی مانده و جایگاه خود را تثبیت نماید.

اتلتیکو مادرید صدرنشینی خود را تثبیت کرد

به نظر می‌رسد که رسیدن به اتلتیکو مادرید کار بسیار دشواری باشد و اگر اتفاق غیر منتظره‌ای رخ ندهد و همین روند ادامه داشته باشد، اتلتیکو مادرید به زودی قهرمان لالیگا خواهد شد.

باید در نظر داشت که شاگردان سیمئونه بازی های کمتری هم نسبت به رئال مادرید و بارسلونا انجام داده‌اند و با این وجود همچنان صدر نشین لیگ فوتبال اسپانیا هستند.

در این بازی اتلتیکو مادرید ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در نهایت توانست بازی را در دست گرفته و نتیجه را به نفع خود تغییر دهد.

در ابتدا اوروس راچیچ در دقیقه 11 دروازه اتلتیکو مادرید را با شوتی از راه دور و به زیبای هر چه تمام تر گشود اما در ادامه‌ی کار ژائو فلیکس در دقیقه 23، لوئیس سوارز در دقیقه 54 و آنخل کوره آ در دقیقه 72 دروازه خفاش ها را باز کردند تا سه امتیاز دیگر به حساب اتلتیکو مادرید واریز شود و جای آن ها در صدر لالیگا بیش از پیش تثبیت شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج