در‌های باز سازمان برنامه به روی بازنشستگان
۱۰۸۴۱۰۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
۲۲۲۶
به دنبال تجمع جمعی از بازنشستگان در مقابل سازمان برنامه، محمد نوبخت دستور داده درهای سازمان را بازکنند تا آنها در داخل سازمان حاضر شوند و هم‌اکنون رییس سازمان برنامه و بودجه در حال گفت‌وگو با آنها است.

ایسنا: به دنبال تجمع جمعی از بازنشستگان در مقابل سازمان برنامه، محمد نوبخت دستور داده درهای سازمان را بازکنند تا آنها در داخل سازمان حاضر شوند و  هم‌اکنون رییس سازمان برنامه و بودجه در حال گفت‌وگو با آنها است.

نوبخت با بیان اینکه متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری، صد در صد انجام شده گفت: مطلع شدم که در مورد بازنشستگان تامین اجتماعی، فقط ٣٠ درصد این موضوع انجام شده است. بنابراین هم با ارسال لایحه‌ای دو فوریتی به مجلس زمینه تقنینی آن را فراهم کردیم و هم منابع مالی قابل ملاحظه‌ای برای آن در بودجه ١۴٠٠ درنظر گرفتیم.

معاون رییس جمهور از نمایندگان بازنشستگان تامین اجتماعی دعوت کرد تا همچون نمایندگان بازنشستگان لشگری و کشوری، جلسات هفتگی مستمری با او داشته باشند تا متناسب سازی حقوقشان را تا حصول به نتیجه دنبال کنند.

در‌های باز سازمان برنامه و بودجه به روی بازنشستگان

در‌های باز سازمان برنامه و بودجه به روی بازنشستگان

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:25
Iran (Islamic Republic of)
16:47 - 1399/11/06
چرا چسبیدن به درصد سال گذشته خط فقر 4960 بود امسال 9800 شده 4840 هزار بیشتر شده حالا صحبت از 40 در صد میکنند که میشود 780 هزار باز. با سال گذشته 4 میلیون کمتر از سال گذشته می شود درصد دردی را دوا نمی کند
Iran (Islamic Republic of)
16:48 - 1399/11/06
آقای روحانی مابا نشستگان تامین اجتماعی مگر اززن پدر هستیم بایدبا بدبختی زندگی کنیم من یک جانباز با7 فرزند چکار کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶
آقای روحانی فقط یک فرداست مثل بقیه که آمدند ورفتند قانون باید پشت سر مخرومان وبازنشستگان باشه که نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج