سندرز با عکس معروف خود درآمدزایی می‌کند
۱۰۸۴۲۶۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
۲۳۳۶
برنی سندرز، سناتور ۷۹ ساله ایالت ورمونت که در مراسم تحلیف جو بایدن با دستکش‌های بافتنی و چهره جمع شده از سرما دستمایه طنز و ابتکارات در شبکه‌های اجتماعی شد، روز یکشنبه ۲۴ ژانویه گفت خوشحال است که این موضوع احتمالا می‌تواند به جمع‌آوری میلیون‌ها دلار برای امور خیریه کمک کند.

برترین‌ها: برنی سندرز، سناتور ۷۹ ساله ایالت ورمونت که در مراسم تحلیف جو بایدن با دستکش‌های بافتنی و چهره جمع شده از سرما دستمایه طنز و ابتکارات در شبکه‌های اجتماعی شد، روز یکشنبه ۲۴ ژانویه گفت خوشحال است که این موضوع احتمالا می‌تواند به جمع‌آوری میلیون‌ها دلار برای امور خیریه کمک کند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی عکس معروف سندرز را که عکاس خبرگزاری فرانسه گرفته است، در عکس‌های شناخته شده دیگر یا موقعیت‌های دیگر جاسازی کردند.

سندرز با عکس معروف خود درآمدزایی می‌کند

وی روز یکشنبه در پاسخ خبرنگار سی‌ان‌ان که پرسید آیا او به مانند مردم جهان از این نوع عکس‌ها لذت می‌برد و سرگرم می‌شود، گفت خوشحال است که دستکش‌های دستباف، ماسک آبی رنگ و اخم چهره‌اش بتواند برای آمریکایی‌های بی‌بضاعت ثمری داشته باشد.

وی تصریح کرد: «نه تنها سرگرم می‌شویم بلکه آنچه در اینجا در ورمونت انجام می‌دهیم این است که در حال فروش سویشرت و تی‌شرت‌هایی [با این عکس] در سراسر کشور هستیم و تمام پولی که جمع‌آوری می‌شود برای برنامه‌های خیریه صرف خواهد شد.»

وی برآورد کرد که میلیون‌ها دلار از این کار جمع آوری شود و گفت همه این پول در طرح‌هایی مانند تهیه وعده‌های غذایی برای افراد مسن کم درآمد هزینه می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج