درباره آرمان رمضانی؛ گمشده در پرسپولیس
۱۰۸۴۲۶۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
۱۷۲۴
مهاجم بلندقامت پرسپولیس بازهم در امر گلزنی برای تیمش ناکام بود و حضورش در میدان برای پرسپولیس مثمرثمر نبود.

فوتبالی: مهاجم بلندقامت پرسپولیس بازهم در امر گلزنی برای تیمش ناکام بود و حضورش در میدان برای پرسپولیس مثمرثمر نبود.

آرمان رمضانی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در نیمه دوم بازی مقابل آلومینوم جایگزین مهدی عبدی شد اما علیرغم چند فرصت که بازیکنان پرسپولیس برای او فراهم کردند نتوانست از موقعیت ها به خوبی استفاده کرده و مانع اولین شکست پرسپولیس در لیگ بیستم شود تا طلسم گل نزدن های او هم در پرسپولیس ادامه داشته باشد.

آرمان رمضانی مهاجم فصل گذشته سایپا که با نظر یحیی گل‌محمدی به جمع بازیکنان پرسپولیس برای لیگ بیستم پیوست و انتظار می رفت تا در غیاب عیسی آل کثیر یکی از امیدهای خط آتش تیمش باشد، همچنان بدون گلزنی با پیراهن پرسپولیس کار خود را در این تیم دنبال می‌کند.

رمضانی که با توجه به قد و قامتی که دارد می‌تواند یک گزینه ایده آل برای خط هجومی باشد، هنوز نتوانسته به شرایط آرمانی و ایده آل در خط حمله تیم دست یابد تا نظر کادرفنی را برای دستیابی به فرصت بیشتر از آن خود کند و از موقعیت هایی که برای حضور در ترکیب نیز به دست آورده نتوانسته به خوبی سود ببرد. 

باید دید آیا قفل دروازه ها در ادامه برای رمضانی شکسته خواهد شد یا او در نقل و انتقالات نیم فصل پرسپولیس را ترک خواهد کرد. درباره قیمت رمضانی گمانه زنی های مختلفی وجود دارد اما قیمت او هر چه باشد با این کیفیت نمی ارزد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج