رئال مادرید؛ یورو یورو به دنبال خرید امباپه!
۱۰۸۴۶۱۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
۹۳۸
رئال مادرید در تلاش برای جور کردن رقم سنگین خرید کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن است.

ورزش سه: با انتقال احتمالی مارتین اودگارد به آرسنال، رئال مادرید دو میلیون یورو دیگر نیز تا پایان فصل پس انداز خواهد کرد، البته در حال حاضر حتی یک یورو برای این باشگاه حیاتی است. پیش بینی بر آن است رئال مادرید خسارتی 91 میلیون یورویی از ویروس کرونا متحمل شده و این باشگاه امیدوار است با پیشنهاد کاهش دستمزد و فروش بیشتر بازیکنان بتواند خسارات وارده را جبران کرده و البته هزینه خرید احتمالی کیلیان امباپه در تابستان سال آینده را نیز پوشش دهد.

مهاجم فرانسوی هنوز قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید نکرده است و اظهارات اخیرش نیز تغییر رد روند ایجاد نکرده است. امباپه این هفته گفت: "ما در حال حاضر در حال مذاکره با باشگاه هستیم، اگر من با پاری سن ژرمن تمدید کنم مدت زمان قابل توجهی اینجا خواهد ماند. قصد دارم به زودی تصمیم بگیرم، اما اگر تمدید کنم سالها در پاریس می مانم."

رئال مادرید اخیرا موفق شده است 102 میلیون یورو برای خرید امباپه جمع کند. اشرف حکیمی، ملی پوش مراکشی با مبلغ 40 میلیون یورو به اینتر فروخته شد، تاتنهام نیز سرخی رگیلون را به قیمت 30 میلیون خرید. اسکار نیز با با رقم 15 میلیون به سویا نقل مکان کرد. فروش بازیکنانی چون دای گومز، دی فروتوس و بورخا مایورال و البته احتمالا مارتین اودگارد نیز مجموعا 15 میلیون به خزانه باشگاه اضافه می کند و باید دید در مجموع رئال مادرید تا تابستان قادر به جمع آوری چه رقمی برای خرید کیلیان امباپه خواهد بود.

 

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج