همه دنبال قائدی و شیخ، کسی یاد مطهری نیست
۱۰۸۴۷۰۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
۸۱۰
نکته‌ای که در این شرایط رسانه‌ای شدن آن تا حد زیادی می‌تواند هواداران استقلال را نگران کند به عدم تعیین‌تکلیف قرارداد مطهری که پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد، مربوط می‌شود. این درحالی است که این روز‌ها مدام اخبار پیرامون قایدی و دیاباته منتشر شده و کسی از مطهری سراغ نمی‌گیرد.

روزنامه فرهیختگان: نکته‌ای که در این شرایط رسانه‌ای شدن آن تا حد زیادی می‌تواند هواداران استقلال را نگران کند به عدم تعیین‌تکلیف قرارداد مطهری که پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد، مربوط می‌شود. این درحالی است که این روزها مدام اخبار پیرامون قایدی و دیاباته منتشر شده و کسی از مطهری سراغ نمی‌گیرد.

امیرارسلان مطهری، مهاجم زهردار باشگاه استقلال سال‌های زیادی بود که به‌عنوان یک استقلالی در صف پوشیدن پیراهن این تیم قرار داشت و بعد از سال‌ها به آرزویش رسید و نیم‌فصل سال گذشته با بستن قراردادی به مدت یک‌ونیم فصل استقلالی شد، البته قانون جدید وضع‌شده در فوتبال جهان که در راستای حمایت از بازیکنان و رسیدن آنها به مطالبات‌شان ایجاد شده نیز در استقلالی‌شدن مطهری بی‌تاثیر نبود و او که مدت‌های زیادی از آخرین دریافتی‌اش از باشگاه ذوب‌آهن سپری می‌شد به‌صورت قانونی قرارداد خود را به‌صورت یک‌طرفه با این تیم اصفهانی فسخ کرد و راهی استقلال شد.

مطهری که پیش از این در تیم‌هایی مانند نفت تهران و ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشت و از او به‌عنوان یک مهاجم زهردار یاد می‌شد روند خوب خود را در استقلال هم ادامه داد تا جایی که در کسب عنوان نایب‌قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر و حتی صدرنشینی رقابت‌های امسال عملکرد این بازیکن بی‌تاثیر نبوده است، هرچند گیتاریست استقلال به‌واسطه سه‌گلی که در دربی‌ها به ثمر رسانده و البته ضربه پنالتی او که منجر به صعود آبی‌پوشان به فینال جام‌حذفی در فصل گذشته شد از محبوبیت قابل‌توجهی بین هواداران برخوردار شده و حالا از این جهت یکی از بازیکنان شاخص استقلال به‌شمار می‌رود.

با این حال نکته‌ای که در این شرایط رسانه‌ای شدن آن تا حد زیادی می‌تواند هواداران استقلال را نگران کند به عدم تعیین‌تکلیف قرارداد این بازیکن که پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد، مربوط می‌شود تا جایی که احساس می‌شود احتمالا ترافیک کاری در باشگاه استقلال به‌اندازه زیاد است که شاید این موضوع مهم از دستورکار خارج شده است. این درحالی است که این روزها مدام اخبار پیرامون قایدی و دیاباته منتشر شده و کسی از مطهری سراغ نمی‌گیرد.

علی طیبی، مدیربرنامه‌های مطهری در این خصوص به «فرهیختگان» گفت: «ابتدای فصل جاری پیشنهاد تمدید قرارداد هم از طرف باشگاه صورت گرفت و هم ما پیشنهاد تمدید را دادیم و این موضوع دوطرفه بود که مذاکرات لازم صورت بگیرد اما تغییرات مدیریتی در ادامه کار پیش آمد و برخی مشکلات دیگری باعث‌شده تا امروز این موضوع دیگر از طرف باشگاه پیگیری نشود. البته حدود ۲۰روز پیش یکی از اعضای هیات‌مدیره در تماسی از من خواست جلسه‌ای را درخصوص تمدید قرارداد ارسلان داشته باشیم اما بعد از آن تماس هم دیگر خبری از ایشان نشد.

ارسلان پیشنهادهایی دارد اما همه از عشق و علاقه او به پیراهن استقلال خبر دارند و مطمئنا با توجه به پرداختی‌ها تا اینجا مشکلی برای جدایی در نیم‌فصل وجود ندارد اما خود ارسلان هم دوست ندارد در نیم‌فصل این اتفاق بیفتد. با این حال در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود و بازیکن آزاد به‌شمار می‌رود و حق انتخاب خواهد داشت. با این حال جدا از همه زحماتی که مدیران و مسئولان باشگاه متقبل می‌شوند اما احساس می‌کنم مشکلات و ترافیک کاری زیاد است و شاید همین موضوع باعث شده این موضوع پیگیری نشود.»

قرارداد مطهری تا پایان فصل فوتبالی جاری تا بعد از رقابت‌های لیگ برتر، جام‌حذفی و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال ادامه خواهد داشت اما طبق قوانین اگر پرداختی‌های باشگاه استقلال به اندازه‌ای که در قرارداد ذکر شده نرسد مطمئنا نه‌تنها مطهری بلکه سایر بازیکنان نیز می‌توانند با اطلاع قبلی نسبت به عواقب عدم توجه باشگاه به تعهداتش بعد از یک زمان مشخص، قرارداد را به‌صورت یک‌طرفه فسخ کنند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:5
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج