ویلای میلیاردی یک مسئول تخریب شد
۱۰۸۴۸۵۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
۳۲۵۶
دادستان شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلای میلیاردی متعلق به دو مسئول سابق و فعلی خبر داد.

تسنیم: دادستان شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلای میلیاردی متعلق به دو مسئول سابق و فعلی خبر داد.

در حالیکه قرار بود از صبح امروز دو ویلای غیر مجاز مربوط به برخی مقامات مسول فعلی و پیشین در فیروزکوه تخریب شود ممانعت و حضور در محل این افراد مانع اجرای حکم قضایی تخریب شد به شکلی که دادستان فیروزکوه شخصا برای اجرای حکم تخریب در محل حاضر شد.

رضایى، دادستان عمومى و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تخریب دو ویلاى غیرمجاز میلیاردى منتسب به دو نفر از مسئولان سابق و فعلى به مساحت ٥ هزار متر مربع با ورود دادستانى خبر داد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه خاطرنشان کرد: با توجه به تصرف حریم رودخانه در پى ساخت دو ویلاى غیرمجاز، رسیدگى به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وى تصریح کرد: در نهایت با ورود دادستانى و علیرغم ممانعت‌هایى که در مسیر اجراى حکم قضائى وجود داشت، دو ویلاى مذکور تخریب شدند و حریم و بستر رودخانه آزادسازى شد.

رضایى اظهار کرد: همچنین در راستاى رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه، ٢٦ مورد ساخت و ساز غیرمجاز تخریب و ٥ هکتار از اراضى بستر و حریم رودخانه آزادسازى شد.

دادستان عمومى و انقلاب فیروزکوه تاکید کرد: دستگاه قضایى در راستاى اجراى قانون هیچ خط قرمزى نخواهد داشت و هر شخصى که از قانون تخطى کند قطعا با برخورد قاطع مواجه خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:70
Iran (Islamic Republic of)
15:16 - 1399/11/08
رو سرش خراب کنید
پاسخ ها
م م
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اسم ورسم ومسئولیت ،مسئولین را هم فاش کنید تا بشناسیم این عزیزام دل را!
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1399/11/08
پس چرا همه جا به اینصورت عمل نمیکنید. این موارد خیلی زیاد است. افرین به دادستان واقعی وابر مرد دوران که این کارو انجام داد.
Iran (Islamic Republic of)
16:55 - 1399/11/08
برید ی فکری هم به سواحل دریای خزر کنید تمام ساحل تصرف شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج