تمرین پرسپولیس؛ بازیکنان تحت‌تاثیر قرعه‌ آسیا
۱۰۸۴۸۷۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
۸۶۲
در تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس بازیکنان و کادرفنی پیگیر قرعه‌کشی لیگ قهرمانان بودند.

خبرگزاری میزان: در تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس بازیکنان و کادرفنی پیگیر قرعه‌کشی لیگ قهرمانان بودند.

تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۲ در ورزشگاه شهید کاظمی و با پیگیری اعضای تیم برای قرعه‌کشی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا آغاز شد.

*بازیکنان ابتدا زیر نظر مظاهر رحیم‌پور مربی بدنساز تیم، با انجام حرکات کششی، نرمشی و دو‌های کوتاه، بدن‌ها را گرم کردند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند.

*دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر داود فنایی به تمرینات ویژه دروازه‌بانی پرداختند.

*در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان در قالب چهار گروه به مدت ۳۰ دقیقه به تنیس فوتبال روی آورده و پس از آن، راهی سالن شدند و به مدت ۳۰ دقیقه به کار‌های بدنسازی با وزنه پرداختند. تمرین امروز بیشتر در شرایط ریکاوری انجام شد.

*کلیه بازیکنان در تمرین امروز بدون مشکل برنامه‌های کادر فنی را اجرا کردند.

*محمدحسین کنعانی‌زادگان زیر نظر کادر پزشکی بود و سیدجلال حسینی نیز با نظارت کادر پزشکی تمرینات ویژه خود را انجام داد و طبق نظر کادر پزشکی، طی روز‌های آینده وضعیت او برای حضور در دیدار مقابل ماشین سازی، مشخص خواهد شد.

*در حاشیه تمرین امروز، اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پیگیر مراسم قرعه کشی بودند تا اطلاعاتی در خصوص حریفان خود در مرحله گروهی بدست بیاورند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس در گروه E لیگ قهرمانان آسیا با تیم‎های الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار پلی‌آف الوحده امارات و الزوراء عراق همگروه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج