افزایش گمانه زنی‌ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ
۱۰۸۵۰۹۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
۱۷۵۶
یک هفته از خروج ترامپ از کاخ سفید می‌گذرد و در همین مدت اخباری در مورد لحظه‌شماری ملانیا ترامپ برای جدایی از رئیس‌جمهور سابق آمریکا شنیده شده است. این شایعه پس از آن قوت گرفت که ملانیا در آخرین روز ریاست جمهوری ترامپ وی را در برابر دوربین ها تنها گذاشت و از او دوری کرد.

عصر ایران: یک هفته از خروج ترامپ از کاخ سفید می‌گذرد و در همین مدت اخباری در مورد لحظه‌شماری ملانیا ترامپ برای جدایی از رئیس‌جمهور سابق آمریکا شنیده شده است. این شایعه پس از آن قوت گرفت که ملانیا در آخرین روز ریاست جمهوری ترامپ وی را در برابر دوربین ها تنها گذاشت و از او دوری کرد.

"مری ترامپ" برادرزاده دونالد ترامپ که در سال گذشته خاطراتی ناخوشایند از عموی خود را نقل و منتشر کرده بود، در مصاحبه‌ای جدید ادعا کرد که عمویش "عشق و صمیمت را نمی‌فهمد".

افزایش گمانه زنی‌ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ

"نیوزیلند هرالد" به عنوان یکی از بزرگترین روزنامه های نیوزیلند در این باره نوشت: با پایان یافتن دوران ریاست جمهوری ترامپ گمانه زنی‌ها در باره سومین ازدواج او و روابط او با ملانیا افزایش یافته است. در حالیکه ترامپ تا آخرین روزهای ریاست‌جمهوری خود با چنگ و دندان برای ماندن در این سمت می‌جنگید و ادعای تقلب جو بایدن در انتخابات 2020 ریاست‌جمهوری را مطرح می‌کرد، ملانیا مدل سابق و 50 ساله تمام تمرکز خود را برای خروج از واشنگتن دی. سی قرار داده بود.

یکی از منابع کاخ سفید پیشتر به سی‌ ان ان گفت: زمانی که گروهی از طرفدران ترامپ در هفته اول ژانویه به کاخ "کاپیتول" یا ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند، ملانیا در حال بررسی شرایط برای خروج از کاخ سفید بود.

وی افزود: ملانیا از لحاظ روحی و احساسی توان درگیری‌ و کشش‌های مختلف را ندارد.

"آر کوری هی" روزنامه‌نگار اجتماعی و یکی از آشنایان ملانیا در نیویورک به نیویورک تایمز گفت: من فکر می‌کنم او با اکراه بانوی اول بود و این کار را برای همسرش انجام داد.

وی افزود: فکر می‌کنم پس از ترک واشنگتن او را کمتر ببینیم و حضور کمتری داشته باشد.

شایعات در مورد ملانیا و ترامپ در هفته گذشته و پس از خروج این زوج از هواپیمای "ایرفورس 1" (هواپیمای حامل ریاست جمهوری آمریکا) در فلوریدا قوت گرفت. در آن لحظه ملانیا در مقابل دوربین‌ها از ترامپ دور شد و او را برای دست تکان دادن در مقابل دوربین رسانه‌ها تنها ماند.

این اولین باری نیست که تصاویر، دور شدن ملانیا از ترامپ 74 ساله را نشان می دهند. در طول سال‌های گذشته چندین کلیپ از دور شدن و اکراه ملانیا در همراهی همسرش در فضای مجازی ویروسی شده و جنجال‌های زیادی را در مورد روابط آنها ایجاد کرده است.

"اوماروسا منیگالت نیومن" دستیار پیشین ترامپ و ستاره تلویزیونی برنامه "کارآموز ستارگان" و همچنین نویسنده کتاب "Unhinged" (روانی) نیز ادعا کرده که ازدواج 16 ساله ترامپ با ملانیا رو به پایان است. کتاب روانی منیگالت نیومن نگاهی به پشت صحنه دولت ترامپ و ازدواج او دارد.

او پیشتر به شبکه "بریتیش برکفست" گفت: این یک ازدواج عجیب است. من در مورد پویایی زندگی آنها محتاطانه نظرمی‌دهم زیرا شما هرگز نمی‌دانید چه چیزی پشت درهای بسته اتفاق می افتد.

وی افزود: آنچه در 17 سال گذشته بین آنها گذشته سرگیجه آور است. گاهی آنها یکدیگر را دوست دارند اما گاهی ترامپ ملانیا را می‌راند.

"استفانی وینستون ولکوف" دوست و دستیار سابق ملانیا نیز حدود 3 ماه پیش در مورد ازدواج عجیب ملانیا و دونالد صحبت کرده بود و گفته بود آنها اتاق‌های جداگانه‌ای در کاخ سفید داشتند. وی ازدواج این دو را یک ازدواج معامله‌ای (توافقی) خوانده بود.

او پیشتر به بخش "نیوز نایت " بی بی سی گفت: "دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی "ووگ" (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از دونالد ترامپ می‌گرفت و ملانیا دو دهه از زندگی اش را با پویایی گذراند". تصاویر ملانیا پس از ازدواج با ترامپ بر مجله ووگ رفت که معمولا برای مدل‎های معمولی اتفاق نمی‌افتد.

"نیوز نایت" یک برنامه خبری است که در مورد داستان‌های پشت پرده روز تجزیه و تحلیل می‌کند.

"وینستون ولکوف" دوست و دستیار سابق ملانیا در این باره افزود: ملانیا یک مدل جوان بود و هنوز موفقیتی کسب نکرده بود. او با دونالد آشنا شد، با او ازدواج کرد، صاحب یک پسر شد، شهروندی آمریکا را به دست آورد و 10 سال بعد بانوی اول آمریکا شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج