تولید بیت‌کوین در ایران برای خرید مایحتاج ضروری
۱۰۸۵۱۵۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
۳۶۲۵
عضو شورای شهر تهران با اشاره به پیامک وزارت نیرو برای آغاز پویش "کاهش 10درصدی انرژی" گفت: این پویش ها خوب است ولی حتما باید برای مردم توضیح بدهیم. مردم اگر ولی نعمت ما هستند پس در مورد معضلات با آنها صحبت کنید و بگویید: "ما مجبوریم برای تولید بیت کوین که بخش واردات ضروری را با آن تامین می کنیم، مصرف بیشتر نیرو داشته باشیم.

رکنا: عضو شورای شهر تهران با اشاره به پیامک وزارت نیرو برای آغاز پویش "کاهش 10درصدی انرژی" گفت: این پویش ها خوب است ولی حتما باید برای مردم توضیح بدهیم. مردم اگر ولی نعمت ما هستند پس در مورد معضلات با آنها صحبت کنید و بگویید: "ما مجبوریم برای تولید بیت کوین که بخش واردات ضروری را با آن تامین می کنیم، مصرف بیشتر نیرو داشته باشیم.

این روزها خاموشی معابر، خیابان و اتوبان ها جای بحث و جدال شده است و برای مردم به ویژه پایتخت نشینان نارضایتی هایی به وجود آورده است.

تولید بیت کوین در ایران برای خرید مایحتاج ضروری

ناهید خداکرمی:

* (درباره خاموشی های تهران: موقعیت کشور را باید در نظر بگیریم. وقتی می گوییم: "مشارکت دولت با مردم، مردم با دولت یا شهرداری با مردم، مردم با شهرداری" در زمان های بحران و موقعیت های سخت خودش را نشان می دهد. وقتی مصرف انرژی افزایش می یابد عوارضی در مدیریت انرژی ایجاد می کند و این مدیریت مجبور است برای برقرارى تعادل میزان مصرف و تولید انرژی پروتکل هایی ارائه دهند. البته موافق خاموشی های معابر تهران نیستیم.

* (با بیان این که با همدلی بیشتر می توانیم درصدی از مصرف برق را کاهش دهیم): هر خانواده می تواند مصرف انرژی (برق و گاز) را کاهش دهد. در حال حاضر با توجه به شرایط خاص حوزه انرژی مى شود به صورت خانوادگی، اداری، نهادی، وزارتخانه ای و... مدیریت کنیم تا خاموشی وسیع نداشته باشیم.

* نمی توانیم بگوییم محدودیت های کرونایی مصرف انرژی را کاهش داده یا افزایش. احتمال دارد مصرف خانگی انرژی با خانه ماندن شهروندان افزایش یافته باشد. زمانی می توانیم قضاوت کنیم که دستگاه های ناظر آمار و گزارشی در این رابطه ارائه کنند. احتمال دارد که ساعت پیک مصرف تغییر کرده باشد ولی مصرف کاهش نیافته باشد.

* نمی توانیم مشکل تامین نیرو را جدای از تحریم ها یا حتی کرونا ببینیم. حتی اگر مصرف برق برای تولید بیت کوین افزایش یافته، ناشی از شرایط تحریم تحمیل شده به کشور است. در شرایط کنونی منابع بیت کوین صرف واردات به کشور می شود. کامپیوتر، موبایل، ارزاق عمومی و اساسی و... از خارج وارد می شود و همه وابسته به ارز است.

* (با اشاره به پیامک وزارت نیرو برای آغاز پویش "کاهش 10درصدی انرژی"): این پویش ها خوب است ولی حتما باید برای مردم توضیح بدهیم. مردم اگر ولی نعمت ما هستند پس در مورد معضلات با آنها صحبت کنید و بگویید: "ما مجبوریم برای تولید بیت کوین که بخش واردات ضروری را با آن تامین می کنیم، مصرف بیشتر نیرو داشته باشیم." ما نباید کار پنهانی یا زیرزمینی داشته باشیم. در محدودیت های کرونا دیدیم که همراهی مردم ایران نسبت به تمام کشورهای دنیا بهتر و پیشرو بود. در کشورهایی مثل هلند و آلمان برای اعمال محدودیت مردم تظاهرات کردند. مردم ما همراه و باهوش هستند ولی انتظار دارند با صداقت روبرو شوند و به آنها دروغ نگوییم.

* واقعیت های کشور را باید به شفافیت با مردم در میان بگذاریم نه آن که منتظر باشند تلویزیون های خارج از کشور به آنها خبر دهد. اگر خودمان واقعیت ها را بگوییم قطعا مردم همراهی کرده و حتی بپذیرند 2 ساعت در شبانه روز در خاموشی به سر ببرند ولی ارزاق عمومی وارد کشور شود. روشنایی معابر واجب است. به ویژه در مناطقی که رفت و آمد شهروندان زیاد است. در اتوبان ها می شود خاموشی را تحمل کرد اما در معابر عمومی وسط شهر و سطح مناطق خاموشی ها خطرناک است. ستاد مقابله با کرونا می تواند یک کارگروه یا کمیته برای مدیریت نیرو یا مصرف انرژی را تشکیل دهد و برای تصمیمات با همه ارگان ها مشورت کند تا این معضل حل شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
12:29 - 1399/11/09
منظورت موشکه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
تا چشمت حسود ها دربیاد
Iran (Islamic Republic of)
12:33 - 1399/11/09
مطمئن هستید که تولید بیت کوئین برای واردات ارزاق مردم هست ؟

برای اقازاده ها یا چینی ها نیست ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
بیت کوئین همان قمار بازی بین المللی است که
بانک مرکزی هیچ کشوری آن را تایید نمی کند و هیچ پشتوانه ارزی ندارد.
Iran (Islamic Republic of)
12:51 - 1399/11/09
خخخخخخخخخخخخخ‌ بابا پول ندارند‌ مردم یک‌ دبه‌ ماست‌ بخریم‌ شما‌ چی‌ میگی
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1399/11/09
چه مایحتاجی کو روغن که گیرنمیاد مایحتاج دیگه هم که سربه فلک زده قطعی برق هم که مثل بختک افتاده روزندگی مردم وباعث سوختن وخرابی وسایل مردم شده تواین گرونی وبدبختی استخراج بیت کوین شده قوز بالا قوز دروغ های مسئولین هم که همه راکلافه کرده ازطرفی میگن سوخت نیروگاهها باعث کمبود برق شده ازاین طرف گندش درمیاد که دارن برق راصادر میکنن وباهاش بیت کوین استخراج میکنند چیزی که بدرد بدبختی مردم نمیخوره
Iran (Islamic Republic of)
12:55 - 1399/11/09
فعلا که مردم نوکر شما شده اند.وجای ولی نعمت عوض شده.
Iran (Islamic Republic of)
12:56 - 1399/11/09
اخه چرا اين وضعيت بوجود اومده تحمل هم حدي داره بشينيد چاره كار رو جستجو كنيد
Iran (Islamic Republic of)
12:58 - 1399/11/09
اونی که میگفت تحریمها اثر نداره کو؟
پاسخ ها
،mm
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
خدا خودش این کره زمین را نابود کنه ماکه دیگه خسته شدیم،،،،،
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
یکی از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه رو ببین به چه روزی افتاده ... برق مردم رو قطع میکنن باهاش بیت کوین استخراج کنند و با اون ارزاق عمومی برای مردم تامین کنند ...!!!! کجایی عمووووو ...؟؟ ایران خودش رو بتکونه همه جاش آباده ... مشکل تون رو با دنیا حل کنید ... کمتر مردمو اذیت کنید ...
Iran (Islamic Republic of)
13:06 - 1399/11/09
بالاخره اعتراف کردن دارن برق رو برای استخراج بیت کوین استفاده میکنن، بالاخره دستشون رو شد،خو لامصبا از اول شفاف سازی کنید ...
Iran (Islamic Republic of)
13:16 - 1399/11/09
حالا این شد حرف حساب از اول بگید برق واسه چی کم شد ...چشم من کمتر مصرف می کنم بقیه رو نمی دونم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
من به اندازه ام مصرف می کنم آره هر وقت دیدم اجناس ارزون بعد چشم همکاری هم می کنم
کدوم مایحتاج ضروری
فقط دروغ فقط فریب مردم و پر کردن جیب های مبارک شون
Iran (Islamic Republic of)
13:21 - 1399/11/09
به شرطی که سر از کانادا و جیب خاوری ها در نیاره!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
13:29 - 1399/11/09
منافع بیت کوین میره توجیب کانونهای قدرت مردم چه کاره هستند توی این مملکت
Iran (Islamic Republic of)
14:14 - 1399/11/09
هر گندی میزنن میندازن گردن مردم ،چرا خدا کاری نمیکنه برا مردم که از دست اینا راحت بشن
Iran (Islamic Republic of)
14:18 - 1399/11/09
مشارکت فقط در رنج مصیبت است در بهره وری فقط خودتون میخورید به مردم چیزی نمیماسه ۱۰۰ گرم پنیر ۱۸ تومان تا بقیه چیزهای ضروری مردم
Iran (Islamic Republic of)
15:04 - 1399/11/09
بی حساب و کتاب ترین ارز خدا می‌دونهقد توش دزدیه
Iran (Islamic Republic of)
15:15 - 1399/11/09
حال مردم که هر روز داره خرابتر میشه واردات تون چیه ماشین های میلیاری برای آقازادده هاتون
یا اجناس لوکس برای برج باغ هاتون
؟
Iran (Islamic Republic of)
15:17 - 1399/11/09
یعنی چینی ها دارن بیت کوین استخراج می کنن میدن به شماها خخخخخخخخخخخخخخخ
..
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
بس چینی ها در مزارع برای تولید بیت کوین چکار میکنند
Iran (Islamic Republic of)
15:30 - 1399/11/09
بیت کوئین و به طورکلی رمز ارزها خارج کردن پول از دست دولت‌ ها و انتقال آن به آحاد ملت‌های جهان می باشد. مردم دنیا باید آزادانه با یکدیگر به تجارت بپردازند و هیچ عاملی نباید مخل این تبادلات باشد.
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1399/11/09
کاری کنید که ایندگان به حال مان گریه نکنند هرملتی به خاطر کشورش هرمشگلی را تحمل میکند وبه ان افتخار میکند ولی این که در قرن 21 وقرن اتم ما میترسیم عاقبت تبدیل به کره شمالی بشیم ،،،،
Iran (Islamic Republic of)
08:37 - 1399/11/10
پیشنهاد نیروگاه برای برق بیت کوین درهر استان جداگانه تاسیس بشه وبرقش از برق سراسری جدا ساماندهی بشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج