وزیر آ.پ: ۳۹۰۰مدرسه کانکسی قابل توجه نیست
۱۰۸۵۲۶۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
۱۸۱۱
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد مدارس کانکسی در کشور زیاد نیست، اعلام کرد: ۳ هزار و ۹۰۰ مدرسه کانکس از مجموع بیش از ۱۱۵ هزار مدرسه در کشور وجود دارد که رقم قابل توجهی نیست، اما موظفیم فضای آموزشی مناسب برای همه دانش آموزان فراهم کنیم.

ایسنا: محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش امروز (پنجشنبه_۹ بهمن ماه) در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع آموزشی دختران با نام چهارباغ فرقدانی در جمع خبرنگاران اصفهان، با اشاره به اینکه خیران درک عمیقی از نقش تعلیم و تربیت در آینده این سرزمین دارند، اظهار کرد: در این راستا شاهد افتتاح مجتمع آموزشی فرقدانی به همت یکی از خیران بزرگ اصفهان هستیم که مجتمع آموزشی کاملی با ۶ هزار و ۸۰۰ متر مربع زیربنا است و نمونه آن کمتر در کشور وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه همواره از خدمات و حمایت خیران در احداث، توسعه و نوسازی فضاهای آموزشی برخوردار بوده ایم، گفت: از جمله این خیران آقای فرقدانی است که این بنای باشکوه را پایه گذاری و صد در صد هزینه های آن را پرداخت کرده اند.

وزیر آ.پ: ۳۹۰۰مدرسه کانکسی قابل توجه نیست

وزیر آموزش و پرورش در مورد برقراری عدالت در فضاهای آموزشی گفت: در این زمینه با رشد و جابجایی جمعیت روبرو هستیم که باعث می شود در جایی نیاز به فضای آموزشی داشته باشیم و در جایی با فضای خالی یا تعداد کم دانش آموز مواجه شویم، به طوری که اکنون بیش از ۵ هزار مدرسه کمتر از ۵ دانش آموز داریم.

وی با تاکید براینکه دولت حداکثر توان خود را برای توسعه فضاهای آموزشی بکار بسته است، تصریح کرد: اعتبارات دولت برای مدرسه سازی بیش از ۴ برابر شده است و تقریبا به ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسیده است، همچنین ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان اعتباری است که دولت برای مشارکت خیران پیش بینی کرده است.

حاجی میرزایی در بخش دیگری از سخنانش به حادثه سردشت دزفول در خوزستان اشاره و اظهار کرد: عمیقا متاسف هستم و به خانواده عزیزی که فوت کرده تسلیت می گویم. این حادثه در مدرسه اتفاق نیفتاده بلکه محل اقامت معلم مدرسه بوده که شب گذشته میهمانانی داشته و متاسفانه حادثه تلخ آتش سوزی اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه تعداد مدارس کانکسی در کشور زیاد نیست، اعلام کرد: ۳ هزار و ۹۰۰ مدرسه کانکس از مجموع بیش از ۱۱۵ هزار مدرسه در کشور داریم که رقم قابل توجهی نیست، اما موظفیم فضای آموزشی مناسب برای همه دانش آموزان فراهم کنیم. در این راستا تلاش می کنیم سال به سال با کمک خیران به ویژه در ۱۰ استان کشور که زیر خط متوسط دسترسی به فضای آموزشی قرار دارند اقدام به توسعه فضاهای آموزشی کنیم.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
19:23 - 1399/11/09
بعد چقدر چیلر تو سقف زدن مسئولین عکس رو ببین گوگل
United States of America
22:04 - 1399/11/09
یله یک تار موی دختر 16 ساله قابل توجهه مردن یک ملیون ادم از گرسنگی وخودکشی از بیکاری وفحشا اصلا مساله ای نیست
Iran (Islamic Republic of)
22:16 - 1399/11/09
آ.پ ، برند سالاد الویه نبود!؟
Iran (Islamic Republic of)
04:47 - 1399/11/10
اگه میخواستن نزدیکان خودش در اون تحصیل کنن می فهمید که یکیش هم زیادیه . پولدار درد فقیر رو درک نمی کنه . هر وقت خونة مسئولین اومد وسطای شهر ،شاید چیزی بفهمن
Iran (Islamic Republic of)
07:37 - 1399/11/10
بله ۳۹۰۰در حداقل ۶نفر ضرب کنی به عبارتی میشه ۲۳۴۰۰دانش آموز تو کانکس درس میخونن یه عده هم که کانکس ندارن تو اتاقک های گِلی درس میخونن که آماری از اونها نیست ،وزیر بی لیاقت میدونم آمارهاتم دروغه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج