آرزوی موفقیت فرانک لمپارد برای توخل
۱۰۸۵۲۸۶
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷
۱۲۱۰
توماس توخل، سرمربی جدید چلسی و جانشین فرانک لمپارد، امیدوار است که هواداران چلسی واکنش تند و شدیدی به اخراج لمپارد و جایگزینی او نشان ندهند و می‌گوید لمپارد با او در تماس بوده است.

ورزش سه: توماس توخل، سرمربی جدید چلسی و جانشین فرانک لمپارد، امیدوار است که هواداران چلسی واکنش تند و شدیدی به اخراج لمپارد و جایگزینی او نشان ندهند و می‌گوید لمپارد با او در تماس بوده است.

چلسی تنها پس از 18 ماه در خروج را به سرمربی محبوب و اسطوره این باشگاه نشان داد و بلافاصله توماس توخل را با قراردادی 18 ماهه جانشین فرانک لمپارد کرد.

توخل روز چهارشنبه در نخستین دیدار خود با چلسی به تساوی بدون گل برابر ولوز دست یافت. سرمربی جدید چلسی امروز در یک کنفرانس خبری دیدگاه های خود راجع به این تیم و هوادارانش را مطرح کرد و گفت که امیدوار است هواداران چلسی واکنش تندی به اخراج لمپارد از این تیم نداشته باشند.

توخل گفت: "امیدوارم هواداران واکنش بدی نداشته باشند چرا که در آن صورت کار برای تیم سخت خواهد شد.

هواداران بسیار به تیم نزدیک اند و از تیم حمایت می کنند و این تفاوت زیادی ایجاد می کند. می دانم که برای هواداران، اخراج فرانک، دلسردی و ناامیدی بزرگی بود و همانطور که قبلا هم گفته ام من بیشترین احترام را برای او قائلم.

من یکی از طرفداران فرانک در دوران بازی اش بودم. او به من پیام داد و برای من آرزوی موفقیت کرده است.

باشگاه برای من روشن کرده که این موضوع تقصیر من نیست و من نمی توانم اوضاع را برای فرانک تغییر دهم. تصمیمی بود که گرفته شده بود و این فرصت به من داده شد."

توخل یازدهمین سرمربی چلسی از سال 2003 و از زمانی است که میلیاردر روسی، رومن آبراموویچ، این باشگاه را خرید.

توخل که در شغل قبلی اش سرمربی PSG بود و توانست چندین جام قهرمانی برای این تیم به دست بیاورد، می داند که تنها کسب جام است که می تواند او را در چلسی نگه دارد.

توخل افزود: "باشگاه برای من روشن کرده است که برای چلسی تنها نتیجه اهمیت دارد. ما همیشه سعی می کنیم که عملکرد خوبی داشته باشیم، بازیکنان را رشد و پیشرفت بدهیم، ارزش بازیکنان را افزایش داده و عملکردی قدرتمند داشه باشیم.

در پایان اما من بسیار واقعبین هستم. من در باشگاهی هستم که بردن در DNA آن حک شده. من اینجا هستم تا برای قهرمانی در هر تورنمنتی که در آن بازی می کنیم تلاش کنم.

امسال البته تنها قهرمانی در چمپیونزلیگ و FA Cup در دسترس است و فکر کردن به قهرمانی در لیگ برتر واقع بینانه نیست."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج