حرف‌های جنجالی تارتار درباره ماجرای خط‌کشی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۸۶۱۲۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
۱۸۰۲
سرمربی پیکان نسبت به اتفاقات دیدار روز گذشته مقابل فولاد انتقادات تندی مطرح کرد.

ورزش سه: سرمربی پیکان نسبت به اتفاقات دیدار روز گذشته مقابل فولاد انتقادات تندی مطرح کرد.

مهدی تارتار در گفت‌وگوی تلفنی با یک برنامه رادیویی اظهار کرد: فصل گذشته پیکان در روز آخر در لیگ برتر ماند، اما از همان تیم ۷۰-۸۰ درصد نفرات شاخص ازجمله شهریار مغانلو، سعید واسعی، مهران موسوی، حمودی، فراز امامعلی و ... جدا شدند و بازیکنان تاثیرگذاری رفتند و از سوی دیگر ما تیم ارزان قیمتی را بستیم؛ البته من ۳۰-۲۰ درصد نفرات این تیم را انتخاب کردم و ۷۰ درصد را کادر فنی قبلی آورده بود.

او ادامه داد: روز گذشته هفت بازیکن در مجموع ۹۰ دقیقه جزو آکادمی و محصولات باشگاه پیکان بودند که این کار جای تقدیر و تشکر دارد و باید توجه کنند که در لیگ برتر چنین اتفاقی می‌افتد. ما مقابل تیم بزرگ فولاد یک جوان ۱۹ ساله را بازی دادیم و این مهم دستاورد بزرگی برای ما است.

سرمربی پیکان با بیان اینکه تغییرات زیادی داشتیم و نفرات ما جوان هستند، ابراز کرد: تا به اینجای فصل و به گفته کارشناسان، تیم ما عملکرد خوبی داشته و نتایج قابل قبولی به دست آورده، اما توقع من از بازیکنان و کادر فنی بیشتر است. باید بیشتر تلاش کنیم تا جایگاه بهتری کسب کنیم.

حرف‌های جنجالی تارتار درباره ماجرای خط‌کشی

تارتار در خصوص ادامه پیدا کردن مسابقات دور برگشت تا پایان سال عنوان کرد: دوستان سازمان لیگ با بنده صحبت کردند و مسائلی را گفتند که باید به آنها حق بدهیم ولی به شخصه دوست داشتم تعطیلات در نیم‌فصل باشد تا بتوانیم نقاط ضعف را با جذب بازیکن پوشش دهیم ولی چاره‌ای نیست، بحث تیم ملی در میان است و سازمان لیگ هم به این شکل برنامه‌ریزی می‌کند. همه در این بین سختی می‌کشند و ما هم تابع جمع هستیم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سازمان لیگ اعلام کرده در پایان هفته نوزدهم تعطیلات لیگ برتر خواهد بود، عنوان کرد: زمان مشخصی را نگفتند ولی اعلام کردند که پس از پایان نیم‌فصل، چند هفته دیگر را باید ادامه دهیم ولی نقل و انتقالات آغاز می‌شود. البته فکر می‌کنم مسابقات تا اسفندماه ادامه پیدا کند.

سرمربی پیکان اضافه کرد: واقعا ما خیلی اذیت می‌شویم. نمی‌گویم تیم بد بسته شده ولی در برخی پست‌ها دچار مشکل هستیم. ما در هر پست دو، سه بازیکن نداریم که از همه استفاده کنیم و به همین دلیل باید مراقب باشیم تا نفرات‌مان مصدوم یا محروم نشوند. کار واقعا سختی داریم، اما امیدوار هستیم در نیم‌فصل نفرات خوبی جذب کنیم که البته این کار هم دشوار است چون تیم‌ها بازیکنان تاثیرگذارشان را از دست نمی‌دهند.

تارتار ادامه داد: صحبت‌هایی درباره نقل و انتقالات تیم با باشگاه انجام دادیم، اما هنوز دو هفته دیگر از نیم‌فصل باقی مانده و باید طوری رفتار کنیم تا نفرات تیم از نظر روحی برهم نریزند و نمی‌توانیم با بازیکنانی که مد نظر داریم، به‌صورت مستقیم صحبت کنیم چون از نظر اخلاقی درست نیست. باید یک مقدار صبور باشیم تا نیم‌فصل برسد.

او درباره مذاکرات باشگاه‌های دیگر با بازیکنان پیکان و گلایه تیم‌هایی که با این مشکل مواجه هستند، ابراز کرد: چنین اتفاقی برای ما هم افتاده و چند بازیکن تیم در این باره با من صحبت کردند. این کارها از نظر اخلاقی اصلا درست نیست. بازیکن با باشگاه قرارداد دارد. خودم با چند مربی برای جذب بازیکنان‌شان به‌صورت دوستانه صحبت کردم و آنها حتی این اجازه را به من دادند تا با بازیکن حرف بزنم ولی باز هم این کار را نکردم و گفتم فعلا تا نیم‌فصل صبر کنند. بهتر است با مربی تیم یا با باشگاه مدنظر مذاکره‌ای داشته باشند تا بازیکن بگیریم و درست نیست با نفرات مدنظر وارد صحبت شویم.

حرف‌های جنجالی تارتار درباره ماجرای خط‌کشی

سرمربی پیکان در خصوص بزرگ کردن عرض زمین و تغییر محل خط‌کشی در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان عنوان کرد: همه دیدند دیروز چه شرایطی پیش آمد؛ با آن اتفاق به ۵۰ سال قبل برگشتیم. در فوتبال امروز این مسائل موجب ننگ و آبروریزی برای فوتبال ایران است. بالاخره شبکه‌های خارجی نیز فوتبال ما را دنبال کرده، بررسی می‌کنند و نشان می‌دهند.

تارتار اضافه کرد: اتفاقی که دیروز افتاد را تاکنون ندیده بودم و این مسئله، قدرت تیم ما را نشان می‌دهد. دوستانی که می‌نشینند و می‌گویند تاکتیک پیکان اوت دستی است و انتقاد می‌کنند، پس چرا می‌ترسند؟ شما نمی‌دانید چه باتلاقی در کنار خط طولی زمین درست کرده بودند. ما مجبور شدیم یک پلاستیک روی زمین بیاندازیم تا کفش‌های ما داخل گل نرود. حتی نمی‌توانستیم لب خط برویم. من به‌عنوان یک ایرانی بخاطر آن اتفاقات شرمنده و ناراحت شدم.

او یادآور شد: این کاری که کردند با آن سبقه باشگاه فولاد چون این تیم باشگاه بزرگ است و سابقه قهرمانی دارد، به نظرم زیبنده فوتبال ما نبود. البته باید به آقای آذری تبریک گفت، من دیدم عذرخواهی کردند که این شجاعت آنها را نشان داد. ما می‌دانیم شخص آقای آذری کلاس کاری‌اش انقدر بالاست که خبر نداشته این اتفاقات رخ داده. ما انتظار داشتیم کسانی که این کار را کردند عذرخواهی کنند. نیایند از تاکتیک تیم مقابل ایراد بگیرند، اگر تاکتیک ما ایراد دارد پس از این کارها چیست؟

سرمربی پیکان تصریح کرد: شخصا وقتی وارد استادیوم می‌شوم با قدم هایم همه ورزشگاه ها را اندازه می‌گیرم و یک معیاری دارم. وقتی نصف خط طولی را گرفتم فهمیدم وحشتناک بزرگ است. دیدم نزدیک به دو متر از هر طرف عرض زمین را بزرگ کرده‌اند. اشکالی نداشت، اما باتلاق و پلاستیکی که اطراف زمین وجود داشت، بد بود که بازیکن ما نتواند پرتاب کند.

تارتار یادآور شد: ما رفتیم سراغ ناظر بازی آقای شمس و گفتیم که این وضعیت قانونی نیست. یک استاندارد مشخص (۶۸) متر به باشگاه ها ابلاغ شده در حالی که این زمین بالای ۷۲ متر بود.

او تاکید کرد: این هم یک توجیه مضحک و خنده دار است. چطور جلوی تیمی که اوت خوب می‌اندازد این کار را کردند؟ چرا به سازمان لیگ اطلاع ندادند؟ پس باتلاق کنار زمین را ایجاد کردند؟ یعنی اوت‌های ما انقدر ترسناک است؟ پس چرا از تاکتیک ما ایراد می‌گیرند؟ همه دیدند و ما قضاوت را به مردم می‌سپاریم. ما از کمیته انضباطی و اخلاق انتظار داریم که ورود کنند. نمی‌شود که هرکسی کاری که دوست دارد را انجام دهد. فوتبال باید جوانمردانه باشد و نتیجه در زمین رقم بخورد.

سرمربی پیکان عنوان کرد: به نظرم یک فیلتری را باید بگذارند که هرکسی در کنفرانس به‌عنوان مربی حضور پیدا نکند. بعضی از دوستان نقش چمدان ببر سرمربی را دارند و بار فنی ندارند. بعضی از دوستان این کار را فقط بلدند بکنند و در کنفرانس هر چیزی که دوست دارند را می‌گویند. باید روی حساب کتاب باشد و باید سواد صحبت کردن را داشته باشند. به هر حال باید کلاس کنفرانس را داشته باشد، نه این که آدم چیپی باشد و هر چیزی که از دهانش بیرون می‌آید را بگوید. من کاری به کسی ندارم و کلی صحبت می‌کنم و ما باید حرمت دیگران را حفظ کنیم و صداقت داشته باشیم. کمیته اخلاق به خاطر نشر اکاذیب باید ورود کند. اصلا آیا آن شخص شخصیت ورود به کنفرانس خبری را دارد؟ کنفرانس خبری حرمت دارد و باید حرمتش حفظ شود، شما اگر بروید کنفرانس می‌بینید که چه کسی چمدان ببر سرمربی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر لاجوردی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر