رکوردی که استقلال در لیگ بیستم به آن رسید
۱۰۸۶۱۴۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
۱۰۷۸
باتوجه به شکست خانگی سپاهان و توقف خارج از خانه صنعت نفت، استقلال به صدرنشینی‌اش در لیگ برتر تداوم داد تا به طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در این فصل برسد.

خبرگزاری مهر: باتوجه به شکست خانگی سپاهان و توقف خارج از خانه صنعت نفت، استقلال به صدرنشینی‌اش در لیگ برتر تداوم داد تا به طولانی ترین مدت صدرنشینی در این فصل برسد.

آبی پوشان تهران با وجود توقف در دیدار دشوار خارج از خانه مقابل نفت مسجد سلیمان، کماکان صدر جدول را برای خود حفظ کردند تا برای ۵ هفته متوالی صدرنشین مسابقات باشند. این طولانی‌ترین مدت صدرنشینی ممتد یک تیم در فصل بیستم لیگ برتر است.

فصل بیستم رقابتهای لیگ برتر که از ایستگاه سیزدهم عبور کرد، ۳ تیم را در هفته‌های مختلف در صدر دید که این ۳ تیم شهرخودرو، گل گهر و استقلال بودند.

تا پیش از هفته سیزدهم، گل گهر با ۴ هفته صدرنشینی ممتد در هفته‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم، طولانی‌ترین مدت صدرنشینی را در اختیار داشت که باتوجه به باقی ماندن آبی پوشان در صدر جدول در پایان هفته سیزدهم، این رکورد به آنها رسید.

شاگردان محمود فکری یکبار در هفته هفتم به صدر جدول رسیدند که البته این صدرنشینی تداوم نداشت و آنها بعد از یک هفته جای خود را به گل گهر دادند. اما آنها در هفته نهم به صدر جدول بازگشتند و با تداوم این صدرنشینی در هفته‌های دهم، یازدهم، دوازدهم و سیزدهم به رکورد ۵ هفته متوالی صدرنشینی در مسابقات دست یافتند.

آبی پوشان در دو هفته متوالی نتایج خوبی مقابل سایپا و نفت مسجد سلیمان کسب نکردند و با تنها یک امتیاز از ۶ امتیاز، فرصت صدرنشینی را در اختیار دیگر رقبا از جمله سپاهان و صنعت نفت قرار دادند که این دو تیم نتوانستند از این فرصت استفاده کنند تا آبی‌ها علیرغم نتایج نه چندان خوب شان در این دو هفته، همچنان صدرنشین باقی بمانند.

تیم استقلال در هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر میزبان نساجی است که این دیدار از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۷ بهمن در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:16
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج