خطر بازی دادن شیخ دیاباته برای استقلال
۱۰۸۶۱۸۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
۱۱۲۱
شیخ دیاباته که به دلیل مصدومیت بازی با نفت مسجد سلیمان را از دست داد، شاید استقلال را در دیدار جمعه با نساجی مازندران هم همراهی نکند.

خبرورزشی: شیخ دیاباته که به دلیل مصدومیت بازی با نفت مسجد سلیمان را از دست داد، شاید استقلال را در دیدار جمعه با نساجی مازندران هم همراهی نکند.

او با استقلال تمرین کرد و به محمود فکری گفت مشکلی خاصی برای بازی با نساجی ندارد اما نکته مهم در مورد دیاباته این است که او به دلیل شرایط خاص خود نمی‌تواند در تمام بازی‌های استقلال به صورت متوالی بازی کند و اگر ۱۳ بازی گذشته استقلال را به دقت مرور کرده باشید می‌بینید که خیلی کم بازی کرده و هیچگاه در دو بازی متوالی به صورت ثابت حضور نداشته است.

در واقع شیخ تحمل فشار زیاد تمرینات را ندارد و به همین دلیل هم هست که در اروپا بازی نمی‌کند و به لیگ ایران آمده است. البته سطح فنی بازی دیاباته بالاست اما به دلیل یکسری مصدومیت‌ها مربیان استقلال نباید خیلی به او فشار بیاورند.

دیاباته که تا کنون دو گل برای استقلال زده، دوست دارد جمعه بازی کند اما استفاده از او کمی خطرناک است و باید دید در نهایت محمود فکری سرمربی استقلال چه تصمیمی در مورد این مهاجم می‌گیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج